Jump to content
GIGN Forum

Skill


daN-
 Share

Recommended Posts

Не вылажил это дэмо в раздел "Aizmukushie Chiiteri" так-как это же не читер,rock n roll skilled player!

Много писать не буду так-как в дэмо и так все понятно!

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2009-02-23 cs_havana.zip - 2009.02.23 21:06 - дэмо!

Если несложно просматрите дэмку до канца!

Спасибо за внимание!

rock n roll ты меня поразил своим талантом!

Link to comment
Share on other sites

Да это kesh,по краиней мере он так сказал!Но больно я сомневаюсь что такая игра вазможна,особенно начиная с 16 минуты!

Link to comment
Share on other sites

jaa jaa , taadi jau juus esat. speeleeju godiigi un she tev:

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 17011

| ADMINS: LAVRx

| NOBANOTAIS NIKS: rock n roll

| NOBANOTAA IP: 87.110.95.229

| IEMESLS: chau kesh! kaa iet?

| UZLIKTS: 23.02.2009 22:59

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/b

demkas pilniigi tiiras. visas 3 , shitajaa un emcha topicaa.

aimu vispar dazhaas vietaas tikai var redzeet , par to jau nav jaaliek bans!!!

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

kesham tas esot princips, kuru viņš ir kkur jau te pieminējis attiecībā uz dareka varēšanu visu kontrolēt. tad nu kesh laiž pa pasauli (Latviju) banotus ip, mans ieteikums un ko es pats daru, nebanot viņu, tad viņš vismaz pusi mapes spēlē ar kubiem tikai.

Link to comment
Share on other sites

jus jau pus latviju esat nobanojushi , reali nobanotie IP kadam iedodas :D . a ja un + dazhreiz kad esmu serverii juus nobanojat pavisam citu cilveku domajot ka tas esmu es.

ja agraak gignaa pa nakti speleja 21/21 tad tagad shitaas dienas jau labi ja 5/21 :D vakar pa dienu panaacu 10/21 :(

p.s spelejot ar wh tik labi var redzeet kuram ir wh un kuram nav , un ticiet man , uz gigna ir tiiiiiik daudz chiteru. es vienkarshi to nesleepju.

to hollow: vini vel nav sapratushi ka baniem nav jeegas , vini tikai nobano IP kuras pectam iedosies citiem un kuriem buus mans bans gignaa :) man pasham dienas laikaa , kaadas 15-20 reizes iedodas sava IP kura jau ir nobanota :D

busteri ? luudzu tas man tikai paliidzees :)

piepildas tas ko teicu un to neaptureet :D tas ir kaa 21.12.12

vispar pagaidaam juusu bariga aka dareks kursh te baigais boss esot. bano pa labi pa kreisi un poh uz main adminiem un ko vini saka , nav neko darijis lietas labaa.

© kesh

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

:D . a ja un + dazhreiz kad esmu serverii juus nobanojat pavisam citu cilveku domajot ka tas esmu es.

ja agraak gignaa pa nakti speleja 21/21 tad tagad shitaas dienas jau labi ja 5/21 :D vakar pa dienu panaacu 10/21 :(

p.s spelejot ar wh tik labi var redzeet kuram ir wh un kuram nav , un ticiet man , uz gigna ir tiiiiiik daudz chiteru. es vienkarshi to nesleepju.

to hollow: vini vel nav sapratushi ka baniem nav jeegas , vini tikai nobano IP kuras pectam iedosies citiem un kuriem buus mans bans gignaa :) man pasham dienas laikaa , kaadas 15-20 reizes iedodas sava IP kura jau ir nobanota :D

busteri ? luudzu tas man tikai paliidzees :)

piepildas tas ko teicu un to neaptureet :D tas ir kaa 21.12.12

vispar pagaidaam juusu bariga aka dareks kursh te baigais boss esot. bano pa labi pa kreisi un poh uz main adminiem un ko vini saka , nav neko darijis lietas labaa.

? kesh

:D :D :D OMG. Kur var but tik debiils cilveeks :slap::lolza::lohs:

Tas ka banotie ip iedodas kaadam, tas itkaa logiski, ja jau nav statiska ip adrese. un kakbi ,piem., man ir vienalga uz to, jo man ir statiska ip, un tavs bans man netiks, bet tu kaa esi moraals kroplis taads arii paliks. GL tev saulainajaa dziivee , kroplja kungs :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...