Jump to content
GIGN Forum

Labākā Dāvana Tētim?


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Runāšu ātri un īsi.

Drīz tētim dzimšanas diena [36gadi] un jāuzdāvina kaut ko grandiozu, jau apnika man dāvināt viņam visādus sūdus kurus viņš neizmanto, tādeļ man vajag ātri ieteikumus, ko vislabāk uzdāvināt vīrietim gados.

Naudas robeža: maksimums 70ls.

Gaidu ieteikumus. TIkai normālas lietas. Un tādas ko pēc jūsu domām viņu aizrautu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tas, kas aizrautu Tavu tēti, būtu jāzin Tev , nevis gigniešiem!

Varētu ieteikt kautkādu uubermega krutu makšķeri ar visām figņam, bet varbūt tavam sencim riebjas atpūta pie dabas.

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

ehh, grūti ar mums tās lietas iet.

Meitenei puķes vai šokolādes konfektes un būtu labi :(

Uzdāvini kautkādu somiņu, kur kautkādus dokumentus sabāzt, odekolonu. [varēji vismaz kautko pastāstīt kāds viņš ir vai ar ko nodarbojas, būtu vieglāk nevis pēc tam lasīt nah*j viņam smaržas viņš tādus sū*s nelieto]

Padomā pats, kas varētu iepriecināt, jo ja nezini cilvēka rakstutru grūti patiekt kas viņam patiktu vai kas nepatiktu ;)

Link to comment
Share on other sites

donkrotu(ja ir mašīna), jo riepas pizģī tagad krieviņi ļoti raiti =]

Beizbola bitu, cena ir ap 45-50ls, oriģināla, jo jāslāna krieviņi ar glamūru =]

Antiradaru, lai var spiest pa pilsētu virs 50.

Siksnu, derēs biksēm un paralēli, lai tevi nopērtu.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Instrumentu kasti, uzgriežņatslēgu komplektu, jebkādu elektrotehnikas štrumu. Tas ir tas, kas manam tēvam patiktu. Uzjautrina frāze "vīrietis gados".(36g.?)

Bet tāda universāla dāvana būtu kāda žurnāla abonaments. Pleibojs būs varbūt nedaudz pa šarpu. To varētu dāvināt tava māte, bet FHM žurnāls būs tieši laikā.

edīte: aizmirsu pieminēt velvienu vareni labu un 100% noderīgu žurnālu - "dari pats" .

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Bet tāda universāla dāvana būtu kāda žurnāla abonaments. Pleibojs būs varbūt nedaudz pa šarpu. To varētu dāvināt tava māte, bet FHM žurnāls būs tieši laikā.

Tiešām uzdāvni abonamentu :)

Žēl ka man nav senča kam kautko dāvināt :(

Link to comment
Share on other sites

pff, a moshk vinjsh nepiipee? Da pastaasti vai vinjsh piipee / nepiipe, dzer/nedzer, kas interesee kas nee?

Da lol, kaa lai mees zinam? Tu jau pats labaak zini, ak lol, ieej kaada i-neta veikalaa vai neiznu kur, paskjirsti katalogus paskaties kas tur taads ir.. nu lol, ir tach tik daudz ko nopirkt...

+ Tie pashi nieki citreiz ir labaaka daavana nekaa "lielas" lietas. Atkariiba kaa Tu to daavanu pasneidz. Nav jaizeteeree 183717$ lai nopirktu teetim daavanu... Izdomaa kautko kaut vai nieku un uzdaavini.

EDIT : Shitais tak ir speelju portaals nevis kautkaads mamma daba [el vee]. Te jau vairaak runaa pa dziivi nevis kautko citu... :D Dazhreiz uzrodas diivaini jautaajumi. Driiz prasiis "kaa panjemt priekshaa sievieti" skatoties uz priekshu.. lol.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

bļā, man patīk dibens ko groza amii avatars :)

ja dzīvē uzdod patizlus jautājumus kā šeit, tad uzdāvini viņam apsolīšanos tā vairs nedarīt.

bet ja esi viņam mīļs un svarīgs, tad mby kur kopā aizmaucat. like fathers and sons day. piem uz kartingiem, vai ar kvadriem. labs akšns un emocijas :)

Link to comment
Share on other sites

Labi pastāstīšu sīkāk par senci.

ĀĀ un jā, par alkoholu variantu, nē. Jo viņš nedzer, un man nav 18+, lai to iegādātos.

Tātad, sencis strādā valdībā/partijā/privātuzņēmumā, no rīta līdz NAKTĪ, ir darbā, redzu viņu pēdējā laikā ļoti reti. Viņš smēķē bet ne cigārus. Uz kartingiem? Nesen bijām ar viņu, un viņam tas ļoti negāja pie sirds, jo viņš tā jau 24/7 pie stūres ir. Jā zinu, ka cena nav svarīgāka, bet nu jāuzdāvina kaut ko tādu, ko patiešām ikdienā pielietos. Žurnālus nelasa. Neaizraujās ar makšķerēšānu. Viņš ir tik ''pāgruzīts'' ar ikdienas problēmām, ka viņām nav spēka/laika visādām jautrībām.

runājot par drēbēm, viņš melnajā uzvalkā ir 24/7, darba pienākums.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...