Jump to content
GIGN Forum

Nba09 All Star Game


Fruktainais
 Share

Recommended Posts

Čaviņa!Tā kā man personīgi likās, ka šī tēma varētu būt interesanta, izdomāju kaut ko uzcept! :thumbsup: Respektīvi, mēs varētu aprunāt šā gada NBA09 - saldo krējumu, kurš norisinājās Fīniksā!Man interesē, kā jums patika all star game, kuriem spēlētājiem jūs dotu savu MVP, ja tas būtu iespējams??Kā patika slam dunk contests, kuri danki vislabāk patika, un kuri nekam nederēja, jūsuprāt?! :muahaha: Un visbeidzot, kā patika 3punktnieku shootouts??Ceru, ka vismaz esiet noskatījušies slam dunk contest, ja, nē, tad ja ir fano.lv lejuplādē nost!Es personīgi novilku no outlaw.lv visus iepriekš pieminētos konkursus!! :D Bet tagad tur kaut kāds gļuks ir ar to outlaw, jo nedarbojas uz doto brīdi! :meele:

Anyway, MVP bija Šakilam un Kobei-abi viņi saņēma balvu!Slam dunk contestā uzvarēja Nate Robinson!!!3 point shootout labākais bija Cooks.Taču zvaigžņu spēlē uzvarēja labākie!!! :thumbsup: :thumbsup:

EDITED:Re, kur danger.lv var mēģināt lejuplādēt tie, kuriem interesē!!!

post-15269-1235129274_thumb.jpg

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Man visas tās zvaigžņu spēles nepatīk. Neesmu gan redzējis NBA zvaigžņu spēli, bet NHL zvaigžņu spēli ir vienkārši garlaicīgi skatīties. Vot forši būtu, ja tās zvaigznes spēlētu nopietni, nevis tur pa prikolam. Bet tas laikam nekad nenotiks, jo neviens taču neriskēs savainoties muļķīgas zvaigžņu spēles dēļ.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

pasa spele iepriecinaja tas, ka abas komandas speleja ari aizsardziba, nevis notikas parasta skraidelesana. dievinaju shaka prikolus, it seviski, kad howardam starp kajam piespeli izmeta :muahaha:

dunk kontests ar bija labs, neits ar dvaitu baigi labo showu sataisija

btw, tu nepiemineji shooting stars challenge, skills challenge un H.O.R.S.E pasakumus

vinneja attiecigi Pistons, Rose un Durants

edit

endij, izlasi pirmo postu topika, pirms raksti

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

dunk kontests ar bija labs, neits ar dvaitu baigi labo showu sataisija

btw, tu nepiemineji shooting stars challenge, skills challenge un H.O.R.S.E pasakumus

vinneja attiecigi Pistons, Rose un Durants

edit

endij, izlasi pirmo postu topika, pirms raksti

Man tev ir jāpiekrīt - pilnībā! :10cm: Personīgi man likās apbrīnojami, kā tāds mazs Robinsons var pārlidot pāri milzim Hovardam!!! :o Man jau šķita, ka Hovards neko necentās īpaši darīt, lai tā bumba caur tām viņam kājām neizietu, taču tik un tā epizode tur bija laba. :cool:

EDITEJU:Endijam liekas smieklīgi tas, ka es apvienoju angļu un latviešu valodu! :baby: Nasing spešal, mācos no Slaktera! :10cm:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Slam dunk kontests man patika mazāk nekā pagājušajā gadā, protams, bija kruti danki, bet pagājušais kopumā bija foršāks.

3pt shootouts sūkāja.

All star geims bija drausmīgi foršs, it īpaši Shaqtuss.

Shooting stars - žēl , ka pitstoni vinnēja, biju par Spurs.

HORSE bija foršs, gaidu nākamo gadu.

Skills challenge patika tāpēc, ka varēja redzēt, kurš šļūc uz talanta, bet kurš tiešām ir smagi strādājis.

Link to comment
Share on other sites

:) Howarda meistar stikjis pret groza mala vnk PERFEKTS :) Ko tadu katru dienu neredzeet :)

Hehehe! :muahaha: Es arī mēģināju treniņā uz mazo grozu, kaut ko tam līdzīgu atkārtot, bet nemāku normāli uzmest bumbu, lai vispār varu mēģināt triekt! :meele:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

:muahaha: Ja jau pats Gasols mēģinātu to danku, tad gan tas varētu beigties letāli!!! :lol: :lol: :lol:

prichom tur gasols? ir iemesls kapec vinu neviens netaisas uz dankiem aicinat

howardam ipasi nekas nebutu, bet bija bailigi skatoties uz vienu no ieprieksejiem gadiem, kad neits leca pari spyke lee, kas tads vechuks vien ir :) tur gan varetu paris lauzti kauli but

Link to comment
Share on other sites

howardam ipasi nekas nebutu, bet bija bailigi skatoties uz vienu no ieprieksejiem gadiem, kad neits leca pari spyke lee, kas tads vechuks vien ir :) tur gan varetu paris lauzti kauli but

Spyke lee :D lol Tas bija Spud Webb! Sava laika dankeris, kas vinnēja dank kontestu, bija megatrs n šit. Spēlēja atlantas hawks kopā ar wilkinsu. Dank kontestā, kad viņš ieradās, neviens no viņa neko negaidīja, jo pārējie bija virs 2m, bet šim 18.. cm. Viņš paņēma.

Link to comment
Share on other sites

prichom tur gasols? ir iemesls kapec vinu neviens netaisas uz dankiem aicinat

howardam ipasi nekas nebutu, bet bija bailigi skatoties uz vienu no ieprieksejiem gadiem, kad neits leca pari spyke lee, kas tads vechuks vien ir :) tur gan varetu paris lauzti kauli but

Es tikai bišķi vēlējos pasapņot, kā būtu, ja Gasols triektu! :lol::slap: Tas būtu aptuveni tas pats, ja Biedriņu paņemtu uz slam dunk contestu! :10cm:

Link to comment
Share on other sites

3nieki kā vienmēr pa DEF'u, bet teikšu godīgi danki lika vilties! Tas pats 2005. gads ar Smitu bija labāks uzskatu! J.R šogad bija blāvs, nu Robinsons ar Hovardu līmenī! Rūdijs nebūtu pēdējais ja viņam otrajā dankā būtu izdevies ar pirmo reizi ietriekt!

Link to comment
Share on other sites

Pati spēle man ne īpaši, tāda māžošanās vien ir :) bet nu vislabāk patika 'Šaks kā viņu tur iesauca par kaktusmeenu :D čalis parāda, ka vecums nav šķērlsis :) par slamdunk tas kā parasti ir augstā līmenī, ja Howards nebūtu jau iepriekš dabūjis šo balvu, tad dotu viņam, bet tā kā viņam jau bija atbalstu Robinsonu, jo tas čalis nav normāls :D šitā lēkāt :D

Link to comment
Share on other sites

:) bet nu vislabāk patika 'Šaks kā viņu tur iesauca par kaktusmeenu :D čalis parāda, ka vecums nav šķērlsis :) par slamdunk tas kā parasti ir augstā līmenī, ja Howards nebūtu jau iepriekš dabūjis šo balvu, tad dotu viņam, bet tā kā viņam jau bija atbalstu Robinsonu, jo tas čalis nav normāls :D šitā lēkāt :D

Man gan tieši pati spēle ļoti patika! :meele: Protams, spēlētāji zvaigžņu spēlē nespēlēs ar 100% atdevi, jo taču neviens nevēlas, lai kāds gūtu traumu!! ;) Šaks - tiešām zvēērs!Slam dunk contests arī bija izcils, ja tikai neņem vērā to, kā Rudy Fernandez trieca garām. :zhaav: Nate Robinson jaunā uzlēcošā zvaigzne - čalis ar nākotni!! :)

Runājot vēl par pašu zvaigžņu spēli, kopumā ņemot sakarīga.Rezultāts EAST 119:146 WEST, diezgan liels.Panalizējot katra spēlētāja sniegumu atsevišķi, man nepatika kā nospēlēja LeBRONS, jo viņš vairākas reizes notizlojās, itsevišķi spēles pašās beigās nevarēja ietriekt ar vienu roku!!! :o Okey, pēc tam viņš labojās un ielika ar atsitienu pret vairogu, bet tik un tā aiztrieca garām vienu reizi. :slap: Em, Kobe Bryants - vot, tas ir vecis!!!Reāls punktu guvējs, kā arī labi danko.Viņš ir spēlētāja ideāls.Shaqs - atraktīvs spēlētājs, un tas gājiens pametot bumbu cauri Howardam, man vēl ilgi paliks atmiņā.Garnetts - spēlētājs ar ideālu pustālo metienu, ko viņš arī pierādīja zvaigžņu spēlē.Paul Pierce pervekts shooteris.Tad man vēl ir jāpiemin Williamsa nežēlīgais ātrums, viņš lido kā bulta pāri laukumam.

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Vispar All Star game ir pretigs , kapatu vini nopietnak , nevis vislaik dankotu , protams taa arii ir interesanti , bet gribas kvalitativu basiti redzet. Par dunk contest jaunie dunk contesti paliek arvien hujovaki , neka bija 90tos!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...