Jump to content
GIGN Forum

N00bs Are Good These Days


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

muviks ierulee saakums ir ok tikai kautkur kautko liidziigu biju jau redeejis.

labaakais kadrs muvikaa kur chaklz atmiinee C4 de_dust smiliez.de_2551.gif

nu jaa nu protams kadrs no aztec kur viirelinoshauj un vinjam izkriit granaata laugh.gif

PS. ieteikums jaunajiem un esoshajiem maaksiniekiem taisiet luudzu veel shitaadus briinumus no pub serveriem tieshaam reeciigi pastiities kaa speelee zinaami cilveeki. Latvia2.gif

Link to comment
Share on other sites

nabaga f/M upset.gif

Link to comment
Share on other sites

omg omg omg lielais papa pro skilled f/M iegriezies sheit un pat iepostojis kautko  shock1.gif par ko mums taads gods ak uuber pro ?

un tev vienmeer kaa papagailim kaut ko jaanokomentee ak debiilais aanuss ?

kur tieshi mani niist iznjemot sho vietu ? MMMM

Edited by fragMachine
Link to comment
Share on other sites

un tev vienmeer kaa papagailim kaut ko jaanokomentee ak debiilais aanuss ?

kur tieshi mani niist iznjemot sho vietu ? MMMM

nu vispār loģiski domājot - visticamāk ka visur. Izņēmumi varētu būt vietās kur ir akūti idioti vai tādi paši āšlohi kā tu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nu turpinajums top (vaacu materialus) ja kaadam ir kaukas uberkools (4 un vairaak fragi viens pec otra, vai kaukas citaadi smiekliigs) meklejiet mani mircaa #gign @ chat.118.lv

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

man liekas es taa arii nesanjemshos un savu muuviku neuztaisiishu. Laikam vajadzees izskriet cauri tiem kas ir un nodot tev, jo man likaas, ka buudams taads uuberpro kaa es, es vieniigais maaceeshu forshi taisiit filminjas. Par laimi tev arii ir tas knifinsh ko man vajag. Bet to veelaak smile.gif (nu redzees)

pateicoties kaut kaadam pimpim kas te iespamoja shitas topiks atkal atdziivojaas.

l0ck.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...