Jump to content
GIGN Forum

Wow Be Hunter


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skam, pirms sāku spēlēt ar mednieku es arī izmēģināju priesteru un sajūsmā nebiju.

MINORITY, varbūt esmu jau nopircis, paspēlējis arī officiālos serveros ne? :slap: Mani draugi, klasesbiedri neviens nespēlē offc, un spēlē rit.lv un tādeļ es arī tur spēlēju, lai kopā ar viņiem jautrāk spēlēt. Tāteļ es nespēlēju offc.

DJ Muman, nu es paskatos kas pa lvl nu katram reģionam, bet šodien aizmočīju uz Ashenville, un tur tikai dažus q atradu psc, tādeļ aiztinos uz kaut kādu, kā tur saucās Tarren Mill vi kaut kā tā, kur Undeadi noteicošie un tur tagad pildīšu q, bet fak tur papilno Ally staigā, visu laiku galina mani nost.

Endij, Tu taču spēlē Ally pusē? Es nu nevaru ciest Ally, nezinu kapēc, tādeļ es vienmēr Horde pusē. Un tādeļ mēs nevarēsim sazināties :[ Bet nu ja kas mans niks: Fnatic

Link to comment
Share on other sites

O jā, rit.lv, tur kur mobi skrien caur sienu cauri un disconnecti tieši laikā un met tevi pardesmit minūtes atpakaļ. Un AH vispar pakaļā tur ir, Reidi ja notiek, tad piedalās 20lv-50lv un nedaudz 70lvl... Karo4i gl tur.

Link to comment
Share on other sites

paņēmu 10 dienu triāli, bet spēlēt nevaru :(

Es bik nesaprotu kas tanī skrīnā ir teikts. Cik es saprotu, tad tikai vēl būs tas, ka nevarēs spēlēt?

bet nu kā es spiežu uz play, tā apakšā it kā parādās wows, izmainās izšķirtspēja, melns ekrāns, smilšu pulstenis un tālāk neaiziet...

Link to comment
Share on other sites

OMFG, tātad, vakar nosēdēju iekš WSG [20-29] un patestēju kā ir ar to Hunteru, un izdarīju daudzus secinājumus.

1. Jā, tomēr piekrītu iekš WSG, hunterim vajag [Marmanship] zaru, jo gandrīz visu laiku es uzbruku no distances ar bultām, un pretinieks pusdzīvs tik pie manis atnāk un tad es viņu piebeidzu ar swordu.

2. Pets iekš WSG ir mazsvarīgs, ja visa Horde iet uzbrukumā tad neredzu jēgu, nu jā papildus daži dmg.

3. Piekrītu, ka pets dueļos ir noderīgs, kas spēj noturēt pretinieku uz attāluma, lai es spēju ar bultām šaut.

4. Neredzu nekāda labuma no [beast Mastery] zara, nu jā petam ir labums, bet minimāls.

---------------------------------------------------------------------------------------

Galīgais Secinājums: Pets ir labs, kas palīdz iekša kačāšanos, un tad laikam līdz 70 level'am [kamēr kačāšos ar mobiem] kačāšu BM zaru, bet pēc tam visu pārlikšu uz MMS un iešu pwnot visu WSG.

Ko sakat par šo te visu?

Link to comment
Share on other sites

Tā, vispirms gribu pateikt, ka no wow'a esmu apaļa nulle. Man ir daži jautājumi.

Esmu Night Elfs Rogue. Kāpēc mobi mani redz stealth'ā? Kam ir domātas profesijas? Nekur neredzēju kaut kādu aprakstu spēles gaitā par viņām.

Spēlēju es wow.rit.lv un vispār esmu ticis līdz 10lvl'am un roku pirkstiem var saskaitīt cik dažādas personas esmu saticis spēles laikā :D vnk tik garlaicīgi visu laiku praktiski viens pats esmu visos plašumos.

Vēl man tāda sajūta, ka esmu totāls nūbs. Es vienu to lāču šamani (aizmirsu nosaukumu, bet sākās uz burta G) situ nez cik ilgi, jo tas maita kādas piecas reizes paspēj sev dzivības pieburt.

Link to comment
Share on other sites

Par roudžu daudz ko nezinu, bet ja kļūdos labojat:

* Dzīvnieki tevi var redzēt Stealth'ā, jo tev viņš vēl ir ''pārak vājš'', ar laiku iesi pie trainera un kačāsi Stealth un viss bumbās

* Wowā var izvēlēties divas professijas, kuras ļoti nder tev spēles gaitā, ir viss kaut kādas: ''Mining, Skinning, Leatherworking, Alchemy.....'' un, jo vairāk kačāsi profesijas, jo labākas mantas/lietas spēsi taisīt.

* wow.rit serverī tā ir, tautas daudz nav, bet tauta neatrodas taču sīkajās pilsētās kur parādās čari, viņi tusē visi lielajās pilsētās un gaida WSG, arēnas un citu.

āā un jā tu pie Alliances, fak nevaram sazināties tā būtu palīdzējis.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu stealth'ā ej viņam tieši priekšā ( tā kā viņš ir Tev ar seju pret Tevi ) , tad viņš Tev uzbruks, bet, ja Tu iesi no mugurpuses un, ( Tev jau jābūt backstab ) tad viņam tevi nevajadzētu redzēt.. Bet piemērs, ja Tev ir 10lvl un mobs, ar sarkanu uzrakstu ir 13-15lvl, tad viņš vienalga no kuras puses būsi, skries virsū..

Profesijas, var izvēlēties 2 galvenās un 3 mazsvarīgas profesijas ( First Aid, Coking, Fishin. ) Rougam vislabākās divas profesijas būtu - Leatherworking + Skinning.. Priekš skining, Tev vajadzēs ( skinning knife ), leatherworkam laikam bija vajadzīgs diegs + citi materiāli, ko būsi dabūjis skinning ceļā u.t.t.

Hunteram - Skinning + Leatherworking

Warrior - Blacksmith + Minning vai Enchanting + Mining / Skinning

Mage - Alchemy + Herbalism vai Enchanting + Tailor

Paladin - Blacksmiht+Minning vai Alchemy+Herbalism vai Jewelcraft + Minning

Rogue - Leatherworking + Skinning

Priest - Alchemy + Herbalism, Enchanting + Tailor

Shaman - Herbalism + Alchemy vai Leatherworking + Skinning vai Enchanting + Skinning / Mining

Warlcok - Alchemy + Herbalism vai Enchanting + Tailor

Druid - Leatherworking + Skinning vai Herbalism + Alchemy, vai Enchanting + Skinning / Mining

Nu šitā es liktu saviem čariem tās profesijas..

+ Secondary profesijas nevar atcelt/delete, kā Primary Profesijas ( Galvenās 2 profesijas ) Kā sapratāt, galvenās profesijas var mainīt, bet apdomā vispirms vai gribi mainīt profesijas..

Link to comment
Share on other sites

lol es ar savu human rogue ieks wow.rit.lv pwnoju HORD :)

tuliit jau 55lvl ^_^ vnk offa beidzas termins, naudas nav tad kacaju talak savu rogue. x]

40-49wsg uztaisiju 97k Damage done :) dabuju PvP trinketu un kačājos tālāk :P

Esmu ally Rogue niks Roccett

online esmu diezgan bieži ;)

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

1. Jā, tomēr piekrītu iekš WSG, hunterim vajag [Marmanship] zaru, jo gandrīz visu laiku es uzbruku no distances ar bultām, un pretinieks pusdzīvs tik pie manis atnāk un tad es viņu piebeidzu ar swordu.

2. Pets iekš WSG ir mazsvarīgs, ja visa Horde iet uzbrukumā tad neredzu jēgu, nu jā papildus daži dmg.

3. Piekrītu, ka pets dueļos ir noderīgs, kas spēj noturēt pretinieku uz attāluma, lai es spēju ar bultām šaut.

4. Neredzu nekāda labuma no [beast Mastery] zara, nu jā petam ir labums, bet minimāls.

---------------------------------------------------------------------------------------

Galīgais Secinājums: Pets ir labs, kas palīdz iekša kačāšanos, un tad laikam līdz 70 level'am [kamēr kačāšos ar mobiem] kačāšu BM zaru, bet pēc tam visu pārlikšu uz MMS un iešu pwnot visu WSG.

Ko sakat par šo te visu?

ēēm somebody? Pasakiet vai pareizi ir mana teorija.

Link to comment
Share on other sites

Cik mans teammate teica, ka ar hunteru diezgan garlaicīgi spelēt, jo visu laiku javada otra persona. Bet doma ir pareiza, līdz outlandiem kačāt beastmaster un tad parslēgties uz Marmanu, lai var POON tos noobus iekšā wsg, pvp.

Tagad pats kačāju tanku un hīlotāju, bet par tiem secondary proffessions. Ja tev ir tik viens čārs uz serveri, tad pirmo kačā vnk naudas accountu. Un kad uzkačāsi 1 čāru līdz northlan, jeb Outlandiem, tad tev būs ienākumi un tu varēsi pirkt tos pirmos itemus, kas nepieciešams tirgū.

Link to comment
Share on other sites

tas ir pizdec, noskatoties to super video par Athene best paladin in world, tas video mani tā iedvesmoja, un gribās visu laiku wowā sēdēt tagad un būt best hunter in the world :D un te jautājumi.

dēļ šī video domāju, atkal spēlēt offc serveros, bet to wrath of lich king nēesu mēģinājis un nezinu kas kā, tātad. Ja man ir wow + tbc diski orģinālie man vajag arī to wotlk ja? Un tad varēšu līdz 80lvl kačāties? Serveris Aszune, cik dzirdēju tur daudz latviešu spēlē, tur maks ir 80lvl?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...