Jump to content
GIGN Forum

Steamed Vs Non-steamed


Kefiirs666
 Share

Recommended Posts

Vēršos pie GIGN TF2 spēlētāju auditorijas un administrātoriem!

Man liekas, ka ieiešana serverī ir ļoti negodīga! Visi stīmotie spēlētāji mani sapratīs!

Visi zin, ka no 17.00 - 21.00 serverī ir ļoti grūti tikt iekšā! Man piemēram tas liekas ļoti stulbi, jo ir jāgaida cittreiz pat 20 min.

Tie kas teiks: "Gribi spēlēt - gaidi!", uzreiz var aizvērt šo topiku!

Gribu zināt vai ir kāds plugins, kas "parastā" veidā izdara tā, ka prioritāte ir stīmotais klients, nevis krakotais, vai arī kāds plugins, kurš "brutālā" veidā kicko ārā nestīmotos spēlētājus, kuri ir nospēlējuši, piemēram, 1 - 10 min. Zinu ka CS'ā tāds plugins bija!

Zinu, ka arī daudziem patstāvīgiem spēlētājiem nepatīk, ka viņu vietu PARASTI IEŅEM ČĪTERI AR NESTĪMOTAJIEM KLIENTIEM!

Un admini, SĒŽAT TAČU SERVERĪ BIEŽĀK, 1/3 GIGN TF2 spēlētāju auditorijas sastāda čīteri un tas, ka nobano viņiem IP, tas neko nedod, jo pusei ir MDSL ar dinamisko IP! Naktīs it īpaši salasās veselas "čīteru komūnas", kuras salien vienā komandā un tad mauc ar speedhack, aim u.t.t

Domāju, ka šāds plugins, varu kaut vai pats uzkodēt, tiešām palīdzētu stīmotajiem spēlētājiem un ārzemnieki, kuri pārsvarā visi spēlē ar legālo klientu, spēlētu vairāk GIGN serverī!

Link to comment
Share on other sites

Kaut gan es TF2 nespēlēju (vismaz pagaidām), pilnībā atbalstu ideju par prioritātēm. Pirmie stīmotie, pēc tam pārējie. Nestīmots jau serveris ir tikai tapēc, lai nebūtu tukšums, un krakotie tf2 klienti ļoti labi aizpilda tukšo vietu.

Link to comment
Share on other sites

Nez tajā laika lasu miksu uz sava servera! tapec nesēžu! Par čiteriem piekrītu un jau sen rakstiju vajag banot ip jo čīto nonstīmeri ka ne kā!!!

Kefirs saruna ar adminiem lai iedod tev slotu :) un viss būs okey!

P.S. ieteiktu uzlikt ping limitu lai atbrivojas sloti! a to tolks no lagera kuram pings 200?!

Edited by kangarS
Link to comment
Share on other sites

es līdz šim domāju, ka mani ir slots, jo tieku vienmēr iekšā (ļoti retu reizi bišk pagaidu, bet tas mby, ka citi adm ar ir)...izrādās, ka nav.

kefir - es pieņemu, ka tev nav reg nick?

drīzāk secība, ja tāda būtu:

1. reg. nick

2. steam'i

3. krekeri.

Link to comment
Share on other sites

Nu man bija ideja par ping prioritātēm.

Ir kaut kāds limits, piemēram 30. Kad serveris nav pilns, tad plugins neko nedara, bet tiklīdz ir pilns, tā kiko spēlētāju ar lielāko pingu, lai atbrīvotu vietu, kādam ar labāku. Protams tos kuriem ir zem limita nekiko nekad.

Kaut kā līdzīgi varētu ar steam/half-steam rīkoties.

Bet worms ir baigi aizņemts, pats tapēc netaisa un citiem taisīt arī nedos.

Link to comment
Share on other sites

Regots niks/steamID man nav! Pilnībā atbalstu Rusty shēmu!

Parakšos pa AMXX/SourceMod forumiem un pajautāšu kā uztaisīt, varbūt atradīsies kāds labvēlis, kurš haļavā uztaisīs ^^

P.S. ieteiktu uzlikt ping limitu lai atbrivojas sloti! a to tolks no lagera kuram pings 200?!

1. Slots maksā 10 Ls, ar manu stipendiju knapi cigaretēm pietiek :D

2. Tolks ir, a vot tolka nav no adminiem, kuri nesoda bagerus un tolka nav no čīteriem! Parasti tie, ar lieliem pingiem ir čīteri, vismaz spēlējot TF2 GIGN'ā lielākā daļa, kuriem pings ir ~500 - 1000ms visi ir čītaki!

Ja pareizi atceros, tad iekš CS'a tas SWDS.DLL fails izmainīja to prikolu, ka no STEAM_ID_LAN (nestīmotajiem) pārgāja SteamID uz HLTV un tādējādi tur kaut kas mainijās!

TF2 ir pavisam otrādāk, katram, arī krakotajiem IR SteamID, kuru ar kaut kādu moduļu vai pluginu palīdzību varētu atkost, tāpat kā cs'ā, un tiklīdz tas notiek, kaut kāds plugins ielādē prioritātes!

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Apstriidu!

pings atkarīgsa no interneta konekcijas! nevis no cheatiem!

bet tik un taa esmu par to lai ieviesh hpk plunginu un limits pingam paliek 150! Un izskatiit adminus! + saakt banot IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Un unbans maksaa teiksim 5 lvl

Link to comment
Share on other sites

TF2 serverī crackotie stīmi vairs netiek iekšā, tāpēc reizēm ir novērojams, ka serveris patukšojas... uz doto brīdi iekšā tiek tikai stīmotie un half-stīmotie. Diemžēl nav iespējams (vismaz cik man zināms) atšķirt half-stīmu no stīma, jo vienīgais, kas liecina par to, ka stīms nav crackots ir autorizācija ar stīma serveri par spēles legalitāti, kas tiek disablēta lietojot enginei cracku... tāpēc viss šis bazars ir bezjēdzīgs

Link to comment
Share on other sites

wtf? kopš kura laika tiek banotas ip?

visu laiku taču banojam steamid.

un jā, gribi tikt iekšā, piereģistrē niku.

p.s. worm, vajag palielināt rezervēto slotu skaitu, jo gadījumos, kad kāds ar slotu tikko ir iegājis, tāpat jāgaida kad kāds izies ārā, jo automātiski jau spēlētājs netiek kikots.

p.p.s. ciprus, tev nekas nav konsolē jāraksta, slots ir uz tava steamid, kas nozīmē, ka atliek vienīgi connectot klāt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...