Jump to content
GIGN Forum

Zzzzzzzzzzzzzzzzz


jonathan
 Share

Recommended Posts

nu vo, kad gulju ir probleema ar to! sienas te plaanaas un mazliet neerti trauceet citiem miegu ar savu kraakshanu! mazliet paguugleeju un jaa, atradus visaadus shitus, kas it kaa ir risinaajums tam. bet nu nav ticiibas, ka tas produkts paliidzees. tapeec grizhos pie jums, varbuut kaads ir saskaaries ar sho tizlo lietu un ir radis risinaajumu tam...

Link to comment
Share on other sites

nu snaak, ka es katru dienu esmu paarguris? negribas ticeet tam... ThoM. YorK., tavs links neko daudz man nedod, apraksts nelikaas dizhko paarliecinosh arii! iegaaju tv shop (uk) par kraakshanu tur neko neatradu.

EDITZZZZZzzzzz: Mind, esi tu forsh, esi.

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

mans tv shopa liidzeklis nav ne maz tik daargs. un tip pec reklaamas izskatiijaas varen iespaidiigs .))

nu lab veel ir varianst ka Tev ir varbuut kaut kaads vnk apgruutinaati paelpot,bet nenjemos priest.. :/

Link to comment
Share on other sites

Es zinu vienam manam drugaanam bija taadi pati probleema! Vinsh kraaca vienkaarshi drausmiigi, ja vinsh guleeja blakus istabaa nebija iespeejam guleet... :D

Karoch vinsh, lai atrisinaatu sho probleemu veersaas pie aarsta un vinjam taisiija operaaciju, ja ir baigi traki tad laikam operaacija buus vieniigais risinaajums!

Veel vari pameegjinaat to liidzekli ko teica Alise, bet nesatraucies tas nebija Tv shopaa. Vinju var nopirkt aptiekaas, ja es redzeeshu to reklaamu editoshu un ielikshu nosaukumu.

Link to comment
Share on other sites

Jonathan, noalgo kādu, kas tev krākšanas laikā degunu aizspiež, 100% palīdz. Vēl vari pamēģināt vienkārši negulēt uz muguras. Par laimi pats nekrācu, bet samērā bieži pa naktīm runāju, reizēm pat svešvalodās :D

Link to comment
Share on other sites

blade, orgjinaali :)

kaadu nedeelju meegjinaaju taadu magneetisku suudinju, ko degunaa liek(kjip noveersh kraakshanu), taas ar nepaliidzeeja, tapeec zuud ticiiba tiem shitiem, ko netaa reklamee. bija chiksa man te, tad nebija probleemu, iebuhnjiija mazliet pa saaniem un vairs nekraacu, bet nu sanaaca pashkjirties, jo aizbrauca uz LV!

Link to comment
Share on other sites

Goodbye, ir sanaacis parunaat ar chaliiti un ar vinja misis, kuri dziivo treshaa stavaa. teica, ka dazhreiz gruuti vinjiem iemigt, jo mana kraakshana esot diezgan skalja un kaa jau es teicu, anglijaa sienas ir diezgan plaanas. man jau pasham it kaa pohuj, jo gulju kaa laacis. vienkaarshi mazliet neeerti trauceet citiem ar to...

Link to comment
Share on other sites

:whistling:

Vakar ariii redzeeju pa TV3 reklamu kur bija pret krakshanu kaut kada shtelle!ja shodien pamaniishu tad ieraxtishu sheit kaa to medikamentu sauc! bet jaa aizej pie gjimenes arsta shamie tev izraxtiis labaakaas zaales! Vel 1ns variants mandeles izraut :)

P.s. jaa es arii kraacu kad esmu cukaa :D Uz muguru neguli,bet gan guli uz saaniem ;)

P.p.s. dogy :10cm::superlol:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Lol nu top shops nebūtu īstā vieta, kur vispār kaut ko pirkt, tas tak ir pilnīgs sviests.

Māte google saka:

Krākšanas ārstēšanas metodes ir dažādas:

* svara samazināšana;

* gulēšanas pozas maiņa. Ieteicams gulēt uz sāniem vai vēdera;

* ortognātiskā aparatūra. To pa nakti liek mutē, lai izbīdītu apakšžokli uz priekšu un tā paplašinātu elpošanas ceļus;

* elpošanas aparatūra. Tā nodrošina pa nakti paaugstinātu gaisa spiedienu augšējos elpošanas ceļos, tos tādā veidā paplašina, mazina krākšanu un atvieglo elpošanu;

* ķirurģiskās ārstēšanas metodes. Tās galvenokārt ir mīksto aukslēju samazināšana un žokļa pārvietošana uz priekšu, lai radikāli paplašinātu augšējos elpošanas ceļus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...