Jump to content
GIGN Forum

Robbins Movie 2


robbins
 Share

Recommended Posts

visumā laps, norm sinhronizācija ar mūziku, daži efekti vietā, daži nevietā smile.gif pārāk daudz palielinājumā peld pa ekrānu smile.gif

p.s.bik pa garu, es pie 7 minūtes palaidu uz priekšu lai noskatītos titrus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tomēr pietrūks veco labo mūviku, kur bija tikai fragi dažnedažādas mūzikas pavadījumā, kad specefekti praktiski netika izmantoti, līdz ar to nebija sajūtas, ka prastus un ne īpaši skaistus fragus vienkārši grib "izmālēt" vai "izrotāt" ar super-duper specefektiem. Agrāk cs mūviki tiešām bija vairāk par pro spēlēšanu un parādīja, kā konkrētais spēlētājs prot spēlēt, nevis parādīt, cik labi var samiksēt dažādu specefektus.

ps. zoom un blur pārspīlētība nerulē.

Link to comment
Share on other sites

Labo filmačku par pēdējo sūdu pataisa tie kroplie efekti, kuriem tā piedirsta. Knapi izvilku tās 12 minūtes un sajutu svētlaimi, kad tas beidzās. Jo bija vienkārši pretīgi skatīties. Kāpēc tā mocījos? Lai nevarētu iebilst, ka "tu jau visu neredzēji, pārējais bija super".

Link to comment
Share on other sites

Parasti noskatoties labu cs muuviju uzreiz rodas veleeshanaas pasham sleegt iekshaa cs, un pashaam izmeginat muvijaa redzeeto. bet pec shis filmas taada veleeshanaas neradaas.

Labi bija jau tie efekti labi, bet pec manaam domaam tas nav tas, kas ir vajadziigs cs filmaam. galvenais, skaisti fragi un laba muuzika. protams var jau izmantot efektus, bet tikai vietaam. no nepaartrauktas bildes raustiishanaas radaas veelme patiitu filmu uz priekshu.

Link to comment
Share on other sites

danu. To muuviju vairaak par vienu reizi neskatiitos. Visi tie zuumi un ekraana blurroshana zaban.gif. Vieniigie fragi kas man pusliidz patika ir kur nebija nekaadu superefektu. Negribeeju jau neko rakstiit par tiem efektiem - visi jau to mineeja, bet nu.. es saprotu visaa muuvijaa var kaut ko izcelt - tur iezuumo, atkaarto vai uzliek slo' mo' Bet nu izcelt VISU..... tas galiigi nerullee... un tur vairaakus momentus bez liekiem sirdsapzinjas paarmetumiem vareetu griezt aaraa...

bet nu vismaz iemaaciijies sho to esi... piemestu tam visam stila izjuutu klaat - buutu pusliidz forshi...

p.s.

taa innervision dziesma tur galiigi nedereeja...

Link to comment
Share on other sites

paaraak daudz tie specefekti sad.gif taa jau varbuut buutu bijis labi bet man piemeeram tas zoom jau apnika peec kaadas pusotras minuutes...

un pa garu ar. bik uz priekshu patinu bet neko savaadaaku nemaniijutajos gabalos uz kuriem traapiijos

piekritu sulikam ka labaak buutu bijis vismaz kaadus 50% fragu butu atstaajis bez dazhaadiem efektiem, taadus kaadiem vinjiem jaabuut

Link to comment
Share on other sites

kaut kas nav... tas movie likaas kaa milziigs haoss - ne saakuma , ne beigas , nekaa :/ Itkaa visi fragi buutu samesti vienaa milziigaa bljodaa un pasniegti mums kaa sunja suudi ! Man pat tavs pirmais sniegums patika labaak nekaa shis :X

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...