Jump to content
GIGN Forum

Pelde


Pallma
 Share

Recommended Posts

ganjau ka driiz neiztureeshu.

bet veel neesmu plunchaajies nekur shogad.

jaaizdomaa tik veel kur braukt reaali dzhumiit. Jo mans favoriits langstinju ezers kas ir netaalu no riigas vismaz pagaashgad bija kljuvis nepatiikami suudains. Peldeetu tur normaali suudi... a tur kaukaada zalja h**nja

Link to comment
Share on other sites

jaaizdomaa tik veel kur braukt reaali dzhumiit. Jo mans favoriits langstinju ezers kas ir netaalu no riigas vismaz pagaashgad bija kljuvis nepatiikami suudains. Peldeetu tur normaali suudi... a tur kaukaada zalja h**nja

mm agraak (gadus atpakalj... ) arii peldeejos langstinju ezeraa, veel turpat netaalu dziivoja/dziivo ( ? ) dazhi paziistamie...

nu shogad neesmu nekur peldeejusies ( iznjemot baseinu... ) ... aaraa auksts un ezers taalu...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Taatad , visi uudens cieniitaaji !

Kursh tad ir iisti jau iemerties slaidaa peldes lokaa !

Personiigi, Gaujaa aatraak pa Jaanjeiem nelienu !

mees vienreiz ar draugiem bijaam aizgaajushi uz juurinju, bet tikai taa pasauljoties, paseedeet, alu iedzert.

Bet uudens ir nenormaali auksts. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

No way, nekur nepeledeeshos veel kaadu laiku... man ir iesnas zaban.gif

Pagaajusho gad sanaaca diezgan aatri nodzumiit, tas bija ap shito laiku apmeeram. Kjipa pie ezera kko vandijos uz laipinjas un iepisos uudenii ar visaam dreebeem laugh.gif fun fun fun!

Link to comment
Share on other sites

vakar peldeejos viena ezeraa un tad uznaaca tas shits... debesis satums kaadaa pus minjaa, saaka zibenjot, tad bija nezeeliigaakais veejsh redzeeju kaa noluust 3 lieli beerzi PSC biju paarmiizis. Tad saakaas krusa un lietus....

bet uudens bija slits un bija forshi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

anfisa dziivo vinji tur dziivo:) veel ar viku bijaam tur bet iisi

agrak man liekas mees tur viss biezhak braucaam peldet tak..nu un makskjereet arii tongue.gif

nuu visi vinji jau tur nav.. man liekas tikai Guntis un nez.. aj, man liekas es tur vasaraa peedeejo reizi biju wacko.gif bet nejau peldeeties, teetim kaut ko vajadzeeja laikam dry.gif

Link to comment
Share on other sites

shogad veel neesmu, bet atceros kaa pagajushogad apmeeram 20 maijaa peldeejos, jo vajadzeeja peldeet pakalj bumbai, ko iemetu uudenii, peec tam kaa varonis vinjai aizpeldeeju paklaj un gribeeju vinju iemest blakus esoshajaa laivaa, bet bumba atleca pret laivas kreeslu un iekrita uudenii, peldeeju atkal pakalj un peec tam kaapjot araa uz stikla sagriezu kaaju sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...