Jump to content
GIGN Forum

Par To Basi


jankels4
 Share

Cik pret cik spēlēsim?  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

savilksu aptuveno kopsavilkumu par speletajiem...

1 Kerchs

2 -ha-

3 Ownage

4 krish

5 Dj_Erix

6 Set.

7 Bijach

8 jankels4

9 HHH

10 ..........

NU TAD KURS VEL BUUS 90 % a ?

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

Pieraksti HHH

AA man veel i jautaajumi

1. Dušas buus?

2 Cik naudu vaig

3. Kāds i tas laukums

4. a bumba kādam ir?? (mūsējās visas četras pa pieskari tongue.gif )

5 KAD (datums un laiks)

6 kur (vieta)

Jeb arī mums zāle jāpiesaka uz svētdienu - runājiet tak!!!!

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

es dusa neiesu, jo man lidz majam ir 10 minutes ko iet un tad bus forsi zem sljuutenes paliist ara tongue.gif

organizesanas ilgjuciema gjimnazija tb 58. shucee

dj_erix piesaki uz svetdienu zaali. man nav ne jausmas kur un ka var pieteikt zaali, Bumbas man nava zaban.gif so vai nakos svetdien varetu,

Link to comment
Share on other sites

Ok - tad es piesaku zāli un tad ir tā

1.Visus organizēšanas darbus nogrūžu uz bračku 4.gif

2. No cilvēka pa latam

3.Bumbas tur ir dzudz

4.Svētdien zāle mūsu rīcībā no pl 15.00 (3jiem /tie kas nejsaprot 15.00 ) līdz 17.00 (nu atiecīgi tiem kas nezin kas ir 17.00, tad saku pl.5 (3+2=5))

PS ar mazmēroga organizēšanu nekad nav problēmas jo visu nogrūžu uz manu mazo brālīti tongue.gif

Ja kas mainās, tad līdz 3dienai vis jau būs nokārtots - karoč : VISS NOTIEK !!!

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Krč zaale i pieteikta, ja kādas neskaidrības un vēlas info (pa spēlēšanu vai atrašanās vietu ) Zvanīt 9569395 5ls par zvanu ( ja atbild seksīga bals - neuztraucaties es piestrādāju sex pa tel 4.gif )

4 HA:

Nemuldi - tas tikai treniņiem un tādiem kā tu deva pumpainas un nodrāztas bumbas, a mums ikai tās labākās tongue.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Krč zaale i pieteikta, ja kādas neskaidrības un vēlas info (pa spēlēšanu vai atrašanās vietu ) Zvanīt 9569395 5ls par zvanu ( ja atbild seksīga bals - neuztraucaties es piestrādāju sex pa tel 4.gif )

Nemuldi - tas tikai treniņiem un tādiem kā tu deva pumpainas un nodrāztas bumbas, a mums ikai tās labākās tongue.gif

Es parasti atradu kadu normalu bumbu taja stulbaja kaste tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

vardu sakot. kad iziesi no centralas stacijas tad ...

variants nr 1 ) tu iekap 4 tramvaja brauc lidz Botaniska darza pieturai, tur kap ara un es tevi gaidu pietura, un tad dodamies uz ilgjuciema videnei , JA izvelies sito variantu tad PM !!!

variants nr 2 ) aizej lidz nacionalajam teatrim, tur ira 21 trollejbusa pietura, tu iekap vina un brauc lidz pieturai ar nosaukumu kulturas centrs ILGA vai kaut ka ta.. un tad tur tevi kads sagaida thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...