Jump to content
GIGN Forum

Mafija


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nea, debiila speele, es vairs nevienu nokaut nevaru, un deadalive kursh bija zem maniim nu jau ir krietnu gabalu virs maniim.. mosh es arii neseezhu visu dienu pie pc, bet tas nav reaali, ka cits pakaapjas par 2viem leveliem dienaa es knapi par pusi!

Link to comment
Share on other sites

:D

tu audzini? :D

es gribeeju bet tad es sapratu kad tad buutu jaaiet draugos katru dienu.. un ja neieieshu lopinjsh buus miris :ermm: + ja tu audzini to lopu, tev profilaa paraadaas ka tu kaadu audzini? :lol:

n0r3k : nē, viņš nemirst. tusē tur savā nodabā. jā, es audzinu un gopīju visus :D

Link to comment
Share on other sites

Aizsutiju visiem kas sheit ievietoja savus e-pastus ielugumus uz smsbuzz bushu pateicigs ja pieregosities :) Ka nekaa viegli tikt pie naudas un izdevigi piedavajumi uz visadiem pasakumiem savaa pilseetaa,gan bezmaksas ielugumi,gan atlaides un tas viss darbojas 100procentigi ir jau parbaudiits :) Buchas :)

P.s. Pieregojoties iesaku atjekseet visus laucinjus,vairak sms naaks,vairak naudinju pelnisim :) Bet tas viss ir laika ietilpigs process :) Nedeljaa videji 2-3sms atnaak,kaa kuru reizi :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

pats vakar pamēģināju.

tīri prikola pēc.

gadi tur aug krājot 'harmoniju'.

Kad piepildās harmonija,tad pienāk 1 gads.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...