Jump to content
GIGN Forum

Mafija


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man tas pats, gan jau serverim kaut kas noticis. Neesmu nekāds spama kings. Vispār esmu miermīlīgs.

tev ir tas pats, kas man :) cik sapratu pēc gūdmēn teiktā, pēc paāris stundām viss būs ok :)

Link to comment
Share on other sites

šo te varēja pa nakti ļoti labi izmantot :D

ap kādiem 3iem naktī sāka gļukot ... parādījās 8 kvalifikācijas punkti ... ātri saliku ... izlogojos ārā, ielogojos iekšā un atkal bija 8 kvalifikācijas punkti ...

šādi paspēju salikt

Maksimālā enerģija

201 bija 40

Maksimālā veselība

498 bija 200

Izturība

340 bija 160

šodien vēl pāris reizes parādījās 8 kavl punkti ...

+ dabūju klāt 13 leveļus ... jo izlogojoties un ielogojoties enerģija arī atjaunojās :D

so use your moments ... šobrīd 103 lvl :)

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

:D

ap kādiem 3iem naktī sāka gļukot ... parādījās 8 kvalifikācijas punkti ... ātri saliku ... izlogojos ārā, ielogojos iekšā un atkal bija 8 kvalifikācijas punkti ...

šādi paspēju salikt

Maksimālā enerģija

201 bija 40

Maksimālā veselība

498 bija 200

Izturība

340 bija 160

šodien vēl pāris reizes parādījās 8 kavl punkti ...

+ dabūju klāt 13 leveļus ... jo izlogojoties un ielogojoties enerģija arī atjaunojās :D

so use your moments ... šobrīd 103 lvl :)

vo cuuuka :DD Man skjiet ka pec tam pazudiis tev tie lvl :) kaa izskataas joprojam ir? :)

Link to comment
Share on other sites

pasūtījumi ir tad kad tu kādu nosit tas viņam parādās un viņš par attiecīgu summu var "palūgt" lai tevi kāds nosit ... tad tu zaudē visus iztrības un veselības punktus... nospiežot uz savas izvēlnes podziņu kas ir kreisajā malā tu pabraucot uz leju atradīsi visus kuri tev ir uzbrukuši zaudējuši/uzvarējuši un tad arī attiecīgi tie kuri tevi ir uzvarējuš vari pasūtīt arī tu ...

PS par leveļiem un punktiem runājot nekas vēl nav pazudis viss pa vecam :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...