Jump to content
GIGN Forum

Yes We Can!


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Iepriekšējā topikā tu rakstīji šādi :DD :DD c`mon šis jāliek gign zelta topiku fondā

Tu? Iespējams ka tu esi mīkstais, jo es nenēsāju rokas somiņu ar rozu krekliņu un varu vairāk par 5 pumpējumiem uztaisīt bet tu gan tā nevari ne? Nesāc raudāt tik, neciešu tādus kā tu saldos tādus vienkārši situ thumbsup.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lmfao Kāds sakars? stfu

mind ar wl.mediju varētu komandu uztaisīt, jūs tiešām esat tādi ūberprāti, viens par otru labāks :lol:

paint powaaah! mani iedvesmoja tas, ka tevi izrubija bezkontakta karatē, kad tu pilnā balsī kliedzi "KIIIJAAAAAAAA" lai aizbaidītu pretinieku.

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

mind ir dzimis mozgeris... +1 jancim nesaskatu jēgu topikam, varbūt varētu pateikt, ko tu ar to esi domājis, izņemot to, ka tu tagad "patiksi" paralēlklases meitenēm. XD

p.s lol tiko izlasīju to topiku līdz pēdējai elpai. omg tādu dornismu nebiju redzējis. Lol kur kaut ko tik stulbu var izdomāt.

Būtu tu tur kaut kāds pasaulē pazīstams cīkstonis ar lielākiem peļu vēderiem, bet tu tāds neesi.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

EDIT: Megapīle> Es esmu normāls čalis, un nē es nejokoju, jo man neizdodas jokot, neviens nesmejās kad jokoju. <_<

Forši "draugi".

Man ļoti žēl, ka neviens nesmejas par taviem jokiem, jo man ir pilnīgi pretēji, man pat izmetot tādu ne pārāk labu joku visi smejas. Ļauj man tev palīdzēt, pastāsti šo aņuku kādā brīdī.

-Kāpēc Hitlers izdarīja pašnāvību?

-Tāpēc, ka ieraudzīja rēķinu par gāzi!

ģeniāls joks! Vēlams, lai tu stāsti šo brīdī, kad tev blakām ir ne tikai draugi bet arī kaut kādi vecāko klašu skolēni. Uzreiz +20 būs.

Link to comment
Share on other sites

ai tu man zajebal wl.media. tavi topiki ir neinteresanti un es domaju, ka tas calis, kurs tevi apsveica dzimsanas diena - tas esi tu pats, tikai caur citu useri. booring! ;)

un bilde ari ir stulba. punkutapa un negeris? kur prikols? nav pat interesanti. interesanti butu slakteris ar safu filozofisko uber sejas izteiksmi un obama. Vooo... ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...