Jump to content
GIGN Forum

B Kategorijas Tiesības!


Baek
 Share

Recommended Posts

Tātad vēlos kārtot tiesības uz B kategoriju .

Gadi man būs 17 , un man radās jautājumi , piemēram vai es tagad jau varu nolikt visus eksāmenus teoriju autoskolā ,braukšanu autoskola un pēctam valsts eksāmenu (teoriju un braukšanu ) tas ,laikam ir csdd kur tas tiek viss kārtots. Un tad , lai man izsniedz tiesības uz 18 gadiem ?

Otrs , par baltajām ( mācību tiesībām ) cik es saprotu tās var nopirkt jau no 16 gadiem un sākt mācīties .

Bet vai man obligāti ir autoskolā jāņem instruktors un ,lai viņs mani māca tur pa pilsētu braukt , vai arī es varu ar kādu pieaugušo kuram stāž ir liels piemēram 10 gadi vai vairāk braukt un kopā ar viņu mācīties un tad tik likt autoskolas braukšanas eksāmenu ?

Ja nu es kaut ko nepareizi esmu pateici , vai stulbu kaut ko , nevajag uzreiz mani apdirst . Vienkārši ir intrese...

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Gadi man būs 17 , un man radās jautājumi , piemēram vai es tagad jau varu nolikt visus eksāmenus teoriju autoskolā ,braukšanu autoskola un pēctam valsts eksāmenu (teoriju un braukšanu ) tas ,laikam ir csdd kur tas tiek viss kārtots. Un tad , lai man izsniedz tiesības uz 18 gadiem ?

Otrs , par baltajām ( mācību tiesībām ) cik es saprotu tās var nopirkt jau no 16 gadiem un sākt mācīties .

Bet vai man obligāti ir autoskolā jāņem instruktors un ,lai viņs mani māca tur pa pilsētu braukt , vai arī es varu ar kādu pieaugušo kuram stāž ir liels piemēram 10 gadi vai vairāk braukt un kopā ar viņu mācīties un tad tik likt autoskolas braukšanas eksāmenu ?

Ja nu es kaut ko nepareizi esmu pateici , vai stulbu kaut ko , nevajag uzreiz mani apdirst . Vienkārši ir intrese...

Paldies!

obligati jabrauc ar instruktoru kamer vins ljaus tev iet likt eksamenu

Link to comment
Share on other sites

Vai tad man obligāti jāmācas kopā ar instruktoru ?? Ja es piemēram zinu jau visus noteikumus un māku braukt + esmu iestājies autoskolā un nolicis teorijas eksāmenu. Vai tad man vienkārši beigās nav tikai jānoliek autoskolas braukšana un viss un tad mani pielaidis pie valsts .

Man vienkārši negribas maksāt naudu/ ka saka izmest par to lai instruktors mani māca tur braukt , jo braukt un noteikumus es zinu.

Edited by Baek
Link to comment
Share on other sites

Nesapratu, ko tu gribi, bet ok.

Karoče baltās dabū no 16 gadiem par kkādiem 3-4ls, cik atceros. Ar baltajām tu vari braukāt, cik tik uziet, bet tev blakus jāsēž čelam, kam ir 2 vai 3 gadu stāžs (arī īsti neatceros). Vēl logos salīmē M burtus.

Par autoskolas braukšanu. Nu vispirms tev vajadzētu nolikt autoskolas teoriju, pēc tam nobraukt attiecīgo skaitu stundu kopā ar instruktoru. Vienas stundas maksa ir ~7-14ls. Neesmu eksperts šitajā, varbūt kļūdos. Ir arī instruktori, kas redz, ja tu labi brauc, tad palaiž tevi pie valsts eksāmena kārtošanas, pirms tu esi nobraucis tās nepieciešamās stundas. Bet labāk jau tomēr izbraukt visu, cik prasīts. Lai tev parāda visas mazās ieliņas, vienvirzienus, utt. :) Un tikai pēc tam tu tiec uz valsti, kur ir teorija un braukšana vienu reizi, ja, protams, tu noliec ar pirmo ;)

Link to comment
Share on other sites

ja tu uzskati ka tu maki braukt - automatiski un defaulta tu neko nemaaki.

es ari ta uzskatiju, jo tiesham ikdiena braucu ar auto no gadiem 12..

14 gados braucu katru dienu jau darba darishanas.

16 gados - pirmais auto

17 gados reizi nedelja jau braukajos pa riigu

19 gados - panjemu baltas tiesibas un dragaju pa visu lv, ari esmu pa LT braucis.

bet aizejot uz braukshanu askolaa - daudz daudz daudz kljuudu lai macetu braukt ideali pec noteikumiem.

portams man bija vajadzigas ne 14..

mums sistema tada - laukums - bauska - jelgava atbilstoshi 2 - 3 - 9 braukshanas stundas

man kopa bija 7 un tikai pa jelgavu, tiiri pateicoties praksei jo juutu mashinu, tas gabariitus, un kautko sajedzu.

Link to comment
Share on other sites

Karoče baltās dabū no 16 gadiem par kkādiem 3-4ls, cik atceros. Ar baltajām tu vari braukāt, cik tik uziet, bet tev blakus jāsēž čelam, kam ir 2 vai 3 gadu stāžs (arī īsti neatceros). Vēl logos salīmē M burtus.

Par autoskolas braukšanu. Nu vispirms tev vajadzētu nolikt autoskolas teoriju, pēc tam nobraukt attiecīgo skaitu stundu kopā ar instruktoru. Vienas stundas maksa ir ~7-14ls. Neesmu eksperts šitajā, varbūt kļūdos. Ir arī instruktori, kas redz, ja tu labi brauc, tad palaiž tevi pie valsts eksāmena kārtošanas, pirms tu esi nobraucis tās nepieciešamās stundas. Bet labāk jau tomēr izbraukt visu, cik prasīts. Lai tev parāda visas mazās ieliņas, vienvirzienus, utt. :) Un tikai pēc tam tu tiec uz valsti, kur ir teorija un braukšana vienu reizi, ja, protams, tu noliec ar pirmo ;)

baltās maksā bišķi vairāk par 3-4 Ls, nu ja tu vienīgi runā par pašām baltajām kā papīrīti. pirms tam jāiziet ārstu komisija, kas maksā jau diezgan.. un autoskolās ir minimālais braukšanas stundu skaits, kuras nenobraucot tevi nepielaiž pie eksāmena - tas ir bez jebkādām atlaidēm, jo instruktori grib nopelnīt vismaz minimālo no tām braukšanas reizēm. ja nu vienīgi tev ir blats pie kāda instruktora.

bet man arī radās jautājums .. vai var tā kā jau tika pieminēts, ka kārto tiesības 17 gados, bet pēc kkādiem 5 mēnešiem tiesības izņem ?

Edited by gudrais
Link to comment
Share on other sites

Gudrais.

Itkā runāju ar vienu instruktoru, teica tā. Vari pabeigt autoskolu, dabūt diplomu, vai kādus tur doķus, kuri itkā esot spēkā 3 gadus. Bet pie paša csdd eksāmena var tikt klāt tikai pilngadīgie.

Link to comment
Share on other sites

Rīgā ir tāds laikam "Veselības centrs 4", kaut kur uz Barona ielas laikam atradās, kur savulaik visu ārstu konsīliju pa 10 Ls varēja izbliezt. Tas gan bija pirms 4.5 gadiem, tā ka hujzin kā tagad ir, bet katrā ziņā tur būs labāk, nekā pie ģimenes ārsta iet un to pašu summu izdabūt par kkādu smirdīgu norīkojumu vien.

Tādus naglot pie dēļa un spolēt pāri ar radžotu kvatru. :D
Link to comment
Share on other sites

Par šito černju interesejos un rakstiju uz CSDD

Jautajums man bij lidziigs vai varu iestaties autoskola ja neesmu sasniedzis 18 gadu vecumu. Atbildeja taa ka varu iet likt tiesibas uz motoroleri lidz 120 kubiem. Un ja gribu varu iestaties skola iziet visu autoskolu sanjemt to černi un ta černja ka esmu beidzis autoskolu man ir deriiga 3 gadus. Kad sasniedzu 18 gadu vecumu varu iet uz CSDD bet man liekas ka vajadzes vel iet uz autoskolu tur dažas braukshanas bet nu jaa.

Es domaju 4 meneshus pirms 18 gadiem iet jo reali nav tolks tagad čakaret sev praatu. Pacieties! Viss nak ar gaidishanu...

p.s. Spilves lidosta shodien narmal atdihalji :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...