Jump to content
GIGN Forum

Kas Tev Tagad Skan?


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu ko neinteresantie postotāji šeit; nesaku, ka esmu interesants, bet interesantāks par jums jau nu točna, muhaha

bļēē rakstu šeit laikam ceturto reizi un atkal ir lemts man uzbliezt pāris rindas ar tekstu, par spīti tam,ka šoreiz tējas un baranciņu nav :(

šobrīd esmu sācis savu ceļojumu pie The Limousines - Very busy people. čeliem vobšem šitā ir laikam vienīgā sakarīgā dziesma, tas nu jāatzīst, bet nu šitā ir tāda chill out veidīga ziņģe, man patīk. foršs teksts. žanrs ir hz indie laikam, jo dziesmu atklāju vienā indie playlistā, kurš ahujena rullē, bet ja kāds grib uzzināt, tad PM. tur var visādus neordinārus brīnumus var izrakt :thumbsup:. un jā, noklausīties

johaidī tikko nospiedu add reply pogu :D fail no manas puses, bet es turpinu:

nākamais būs

. Nu velns viņu zin, čota man pievelk, bet nu tāda dīvaina dziesma. klips jau nu arī hz mazbudžetnieks, bet ir ok :D mani galina nost tā solista sejas izteiksme visu dziesmas laiku, haha

krč vēl esmu atklājis baigo interesantumu: Skārleta Johansone turpina savu dziedātājas karjeru, bet šoreiz viņa dzied duetā kopā ar nevienu citu, kā Pītu Jornu, kurš ir fucking amazing mūziķis, viņam nesen bij albums Back & Fourth - baigi labaism vaig iečekot jums. bet nu dziesma ir Relator, ;isti neatradu norm video kur iečekot, bet nu

ir daļa no dziesmas.

Labi man apnika rakstīt, bet vēl gribēju vienu baigi labo indie gabalu jums parādīt, kuru tikko ieraudzīju savā pleilistē un nu jau tagad man skan.

- afigenijs klips, dziesma arī tāda kreizī ass kicking piece of heaven muhahaha! cheers Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

Phantom Planet - California (krč lēnais) no O.C. :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...