Jump to content
GIGN Forum

Upload Ar Mdsl


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Vai ir vispaar jeega ar mdsl kaut ko uploadet trakeros? Upload aatrums ir ljoti zems aptuveni kaadi 60 kb/sec bet tomeer viskaut kas ir sakraajies vecajaa kompii un veeleetos arii kaut ko uploadet. Jautaajums ir vai tas man neaiznjems pussgaidu lai vienu filmu augshuplaadeetu?

Un ja es augshupladeju torrentu vai man pc jaabuut iesleegtam 24/7? Prieksh manis tas ir dizgan nereaali, jo es visu laiku braukaaju no riigas uz bausku to pie viena pc to pie otra un vainu vienaas majas vai otraas man kads izleedz pc!

Link to comment
Share on other sites

Ar 60kb/s ir daudz par maz.

Kā minimums normāli būtu kādi 250kb/s, kas 700mb lielu filmu prasītu novilkt par kādu 1h.

Bet tas ir tikai tad, ja 1 cilvēks no Tevis ņem to filmu.

Jebkurā gadijumā, nekas Tev neizdosies.

Protams ka PC jābūt ieslēgtam.

Pieņemsim, Tu ar neiedarbinātu mašīnu tiktu līdz Bauskai?

Link to comment
Share on other sites

No personīgās pieredzes varu teikt, tas ir čakars to visu darīt, kādreiz ar domāju, jā forši - ātri vien noriebās. Ātrums tiešām ir par mazu - lielāka daļa tevi par tādu ātrumu nodirsīs(jā viņi ir nepateicīgi pakaļas), administrācija pazeminās etc. Turklāt mūsdienās, kad visādas organizācijas cenšas apkarot pirātismu, labāk nebūt par uploaderi, lai vienu dienu nesanāk kindersurprise, par visu šitu ko esi salicis netā.

Tak neatbildat tam chillside, viņš pat nemāk izlasīt par ko ir topiks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...