Jump to content
GIGN Forum

Lg


reiniz.lv
 Share

Recommended Posts

Tātad, taisos iegādāt šo telefonu LMT mazcenā. Nenormāli viņš patīk. :) Ahhh...

Tā kā nekad neesmu spaidījis LG mob. tel. gri'betu jautāt kādam kas ir -

1) Kādi viņi ir? Sakarīgi?

1.2) Vairāk uz nokias pusi (sakarīgāki), vai uz siemens (nesakarīgi)?

2) Pie viņiem viegli pierast? Nav flegmas?

3) Kvalitāte, izturība?

Varbūt kāds būs saskāries tieši ar šo modeli.

Paldies. :)

Video ar nenormāli foršo telefonu ir te!

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz saku LG ir sūds, pērc nokia! Nokia vislabākie un viskvalitatīvākie! Man bija lg un man viņš riebās 1. dienā, viņi visi ir vienkārši sūdi kā siemens kuri lūzt mēneša laikā. Es tev galīgi neieteiku pirkt lg.

man sākumā arī likās ka LG baigi labie, bet īstenīb'mēsli.

Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt tudišam un trafikam. Softs izteikti gļukains, slikts korpuss, anāla izvēlne (manuprāt), navigācijas pogas mēdz gļukot un vispār ir neērtas lietošanā (again manuprāt). Mobilos telefonus ražo tikai tikai Nokia un Sony Ericsson. Nu, ok, Motorolai ir kvalitatīvas, bet īpatnējas trubas.

No šīs LMT akcijas ņemšanas vērti ir:

Nokia 6300

Nokia 5310

Nokia 6500 classic

Nokia E51

Sony Ericsson W302

Sony Ericsson W760i

Samsung SGH U700 (kara gadījumā).

edit: Mana balss aizietu par 6300, 5310 vai E51. Savu izvēli spēju pamatot, bet tagad slinkums.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Man ir atkarība no Nokia's atgādinājumiem, kurus var uzlikt gaidīšanas režīmā uz ekrāna, tāpēc es ņemtu Nokiu :)

Bet vispār mūzikas kvalitāte un kamera būs labāka SE. Dizainiski Nokia smukāka. Korpusa kvalitāte labāka SE. Ekrāns Nokiai, bet viņam ir automātiskā gaišuma regulēšana, kas man krīt uz nerviem. Ja tu nevari izlemt starp šiem modeļiem, tad vienkārši aizej uz veikalu un pačamdi. Kas labāk patiks to ņem, jo principā viņi ir vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Vēlētos palūgt eksperta viedokli par Sony Ericsson G502...

Apmēram vai ir jēga ņemt utt. (Varbūt kādam jau šis brīnums ir.)

EDIT : Pag, pag, tagad uzbliezīsim 10 topikus katrs ar savu ne tik izcilo jautājumu, ar kuru var atbildēt ar vienu poustu? Tāpat šis viss ir ap tēmu "mobīlie"

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Ev, čaļi kuram te ir Nokia N series? Man tāds jautājums...notika viens atgadijums ar N95 savējo (nav telefona vaina, bet gan pats nomudijos) nu un servisā saremontēt nesanāca, tadēļ viņi iedeva man pilnībā jaunu mobīlo, un tagad skatos, ka parādijās dažas jaunas fičas kas iepriekšējā nemaz nebija..Un ir viena tāda fiča: ''My Nokia'' , izmantot viņu nevaru, jo rāda: ''Jūsu valstī šis pakalpojums nav pieejams...'' kāds nezin kas tā tāda par fiču?

EDIT: reiniz.lv es nemaz nemēgināju meklēt google, bet vienkārši te uzprasīju varbūt kāds zin.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Jauki, es šeit iesāku telefonu tēmu ar sev interesējošo jautājumu, bet tagad visi te bliezīs savus kveščenus iekšā.

Gribat taisat jaunus topikus, es gribu dzirdēt vēl atbildes/viedokļus uz SAVU jautājumu.

#wL.Media, nu tu toč vari to atrast gūglē. Nemaz nestāsti, ka esi mēģinājis. ;)

Link to comment
Share on other sites

Zorg`s, eskperts gluži neesmu, bet varu mēģināt atbildēt. G502 ir masveida korpusa brāķis, ko pats SE neatzīst t.i. korpuss pēc 3 mēnešiem izskatās vnk krimināli un SE garantijas remontā to nemaina, jo oficiāli brāķis netiek atzīts. Tā jau telefons normāls, tikai tas korpuss.

#wL.Media, Latvijā nav pieejams. http://www.nokia.com/mynokia

reiniz.lv, savu atbildi saņēmi. Ko vēl gribi? Kā jau Zorg`s teica, tad neies taisīt n-tos jaunus topikus.

Link to comment
Share on other sites

Cik reizes dzīvē tu izmantosi 3G? Man vispār ir jautājums, vai tu zini, ko tas dod? Bez videozvaniem nevari iztikt? Un kā modemu pie kompja tu taču viņu arī neslēgsi, ko? G502 vienīgā fīča, kas nav 5310 ir TrackID. 5310 ir plānāks, vieglāks, smukāks un tehniski līdzvērtīgs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...