Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

atkal aaraa liist dry.gif naaksies atkal seedeet pie kompja.

Link to comment
Share on other sites

VAi arī kā kruttaks - džeks ar takščošām krūtīm

Vai kā Malacis -'dzēks kurš šķielē

vai kā izsmalcinātais saīsinājums lol - ko visi uzskata, par sazin kādu apvainojumu (es pat nezinu par kādu apvainojošu vārdu šo var uzskatīt, bet pieņemu ka loļiks (lai arī ko tas nozīmētu),vai kas tads)

kādēļ neviens nelieto tadus vardus kā: penderis; bungulis; dumbēris (starpcitu tas nozīmē latviski LĀMA); ķempe; vienkājgaļa (cik atceros kurzemē tā sauca piepes); gulenis; rēklis; saulesbrālis; āms;papulellis; ģeķis; sprikstiņš utt

kapēc mēs nevaram iztikt ar latv.val, kādēļ mums jāpiedrazo tā ar ieviestajiem svešvārdiem - mūsu valoda tak ir tik skaista un bagātību pilna...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

NU bet texts ir loti loģisks - viņš saka nu tu gan esi baigais - un peigās piemetina ka viņš ierēc par to ko šis tiko izdarīja -

un kur te ir kas apvainojoš un neloģisks, tikpat labi viņš varēja uzrakstīt: lol - nu gan tu esi...

Link to comment
Share on other sites

erik ja vinja teikumam buutu taada noziime tad peec baigais buutu jaaliek komats[,],bet taa kaa tas nav ielikts tad teikums vnk turpinaas - tu gan esi baigais lol!

vai man ir taisniiba vai arii es esmu kljuudijies?

Link to comment
Share on other sites

Nu man ar ne vienmer spelē ir laika ielikt komatu, tu takš arī neraksti "ķļūdījies", tu uzrakstīji "kljuudijies" - bet vai tad tas maina lietas būtību, katram tā galva strādā savādāk, vienkārši, kad tui redzi burtu savienojumu LOL - tu padomā par apvainojumu, bet es redzot savienojumu LOL padomaju, ka šis pašlaik lokās vēderkrampjos, bezmazvai nenoikrizdams no krēsla...

Vienkārši maini atieksmi un tu sāksi redzēt to komatu, pat ja viņa nav wink.gif ,

bet ja viņš uzraksta ar domu kā domā tu tad rēkt sāku es, iesaku pamēģināt... wink.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Nu es ar savu latv.val skolotāju eju pēc skolas dzert aliņu...

Varbūt tapēc es tāds vienaldzīgs uz tiem komatiem 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...