Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Mentu!


Kz.
 Share

Recommended Posts

Tātad mums skolā ir ments kas uzrauga kad nokavē stundas vai pipā un tādā garā!

Un piemēram es pipāju skolas teritorijā ar savu draugu un viņš ierauga mūs(viņš ir viens pats)Ja viņš man sauc līdzi uz savu kabinetu un grib rakstīt protokolu par to, ka pipāju vai es varu kopā ar draugu vienkārši nerakstīt paskaidrojumu un teikt, ka mēs neesam pipājuši, ka neko tādu nezinām!

Viņš jau pec butības nevar pieradīt?

Bet mošk ir kāds gudrāks kurš var paskaidrot!

:ermm:

Link to comment
Share on other sites

MENTS!

NO PAŠVALDĪBAS POLICIJAS!

Link to comment
Share on other sites

Nu to visu es saprotu, bet nu ja man tā ir es varu vnk ķert viņu uz muļķa?

Ka neesmu pipājis un vis lai pierāda!

Man jau uzlika 5 LS un protokolu uzrakstīja, bet vnk ja nākamajā reizē kas tāds?

EDIT: KĀDU VEL EKSPERTĪZI? BĻIN PASAKU, KA PIPĀJU 2 stundas atpakaļ.

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

Es prasu vienu, bet te man lec virsu uz reiz :D

Es tik gribu zināt vai tā var darīt? un vai ko panākšu vai ari tikai ablomu apraušu?

to saprotu, ka nevar un viss,

Link to comment
Share on other sites

Nē nu skaties, kad man bija 17, mūsu skolā bija forš metns, man ar viņu bija labi sakari, nekā ar pārējiem kas neklausija viņu. Piem bija atgadijums skolā ka laikam krēslus pāris iznesa pa durvīm ārā, labrāt palīdzēju, un no tā laika viņa man pa pīpēšanu neko netieca.

Tad arī mums ments piekasijās pa visiem sīkumiem, pat tad ja neredzēja ka pīpē, bet gan sajuta, bet par laimi es biju imūns pret mentu. Un nevajag lekties acīs, tad arī citi tevi cienīs. Tak latviešiem ir labs teiciens "Kā tu izturēsies pret citiem, tā arī izturēsies pret Tevi."

Link to comment
Share on other sites

Kz., man tev rektorisks jautājums: ja pašvaldības policists saka, ka tu pīpēji, bet tu saki, ka nepīpēji - kā tu domā, kuram cilvēki ticēs?

P.S. Pirms gadiem četriem R3V arī bija pašvaldības policists. Man viņa bija reāli žēl un nevarēju izdomāt par ko viņš tā sodīts, ka skolā iebāza :D

Link to comment
Share on other sites

cash piekrītu !

ak dievs cash es tieši to pašu domāju :D

MAn žel viņa viņu tur tā noliek un tik tas streso.

Bet mūsu skolai KCV ir paveicies, jo šis ments kas mums ir, ir diezgan reāls :)

Link to comment
Share on other sites

Mums 9. klasē, sporta stundas nenotiek skolā jo nav tik daudz vietas, jāiet citu. Varbūt kāds zinās - no Rīgas Angļu ģimnāzijas uz Auroru. :D

Karoč, pagāšnedēļ 4dien nāku ar draugu atpakaļ, normāli pīpējam un bļe pienāk muņiks un savāca mūs. :D Tie arī maitas civilajā mašīnā atbraukuši nevis parastajā. No sākuma likās baigi stingri menti jo manu draugu gibēja vest uz ekspertīzi par to ka ķipa viņš saostījies ir, jo viņš bija pārmīzis un stresoja a man piepisās ka rēcu par viņu. :D Un karoč beigās viss ok, izrādās sakarīgi menti utt. un man protokolā rakstīts tā: Iepriekšminētā persona piegružoja publisku vietu nometot konfekšu papīru tam neparedzētā vietā. :D

Edited by reiniz.lv
Link to comment
Share on other sites

Mums soda arī skolēnus, kuriem ir 18, ja pīpē skolas teritorijā... Tas ir tikai normāli, ka piš smadzenes. Nav ko pīpēt skolas teritorijā :axe: Bet man šķiet, ja ir viens, un viņam nav nekādu slēpto kameru un neķer tevi ar telefona fočiku (ar kuru mēģināja iebiedēt mūs, būūūū), tad nu viņam pierādījumu nav un viņam ir jālaiž tevi vaļā. Nezinu, kas tā par ekspertīzi...

Link to comment
Share on other sites

LOL kz ta jau tu mana sule eji.. Ments jau tads sakarigs liekas.. :D Pilnigi piekritu ka tie sikie ir jaizker, normali jau tas nav ka 7klasnieki kuriem knapi pirma spalva izdigusi jau sez un ziz cigaaru aiz stuura.. Daljeji vins ir zel,, bet no vienas puses nav jagrabstas gar narkomaniem, lai gan hz kadi tie sikie ir..

Pasam ari bratens celju policists.. No vienas puses jau labi.

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Vo šito gribēju dzirdēt ko teica amii !

Man tieši tādas pašas domas, bet neesmu pārliecināts!

saprastu ja būtu divi menti un tad redzētu tad jā.

tas ir tas pats ka es pipātu majās un viņi nakamajā dienā bez pieradijumiem man protokolu drukātu !!

schevarz tu kurā klasē ej?

Tu aiz kačens kurī? tev ir 18?

Atsūti pm bildi.

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

Man tieši tādas pašas domas, bet neesmu pārliecināts!

saprastu ja būtu divi menti un tad redzētu tad jā.

tas ir tas pats ka es pipātu majās un viņi nakamajā dienā bez pieradijumiem man protokolu drukātu !!

schevarz tu kurā klasē ej?

Tu aiz kačens kurī? tev ir 18?

Atsūti pm bildi.

LOL blje, tas nepavisam nav tas pats.. Blje kurs tices, ka tu smirdigs(pec smekiem) siks krupis meginasi kaut ko atrunaties??Daudz runasi uzraus augsa uz zilajiem jumtiem un parbaudis, tad varesi grauzt nagus, ja nav jau nograuztri..

Njihuja bildi nedabusi, nemekleju draugu..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Mums pīpētava atrodas ārpus skolas teritorijas, tapēc problēmas nesanāk. Katru garo starpbrīdi gan pašvaldībnieki braukā garām un redz, kā visi jauki pīpē pie tiltiņa, bet huiņas nevienam netaisa. Vienīgais pāris reizes gadā valsts policija izdomā uztaisīt reidu, un ķer tos, kuriem vēl nav 16. Interesanti ir tas, ka pāris reizes ir sanācis pie pīpētavas uzpīpēt kopā ar pašvaldības policijas priekšnieku. Dažreiz viņš tur pabraukā ar savu BMW, un tad grib parunāties ar mums. :)

Link to comment
Share on other sites

Mūs skolas pašvaldības polocists ari sapipā ar tiem kam ir 18 un citreiz pat prasa uguni :D

Tu gribēji teikt, ka ķer tos kam nav 18 !! nevis 16

Link to comment
Share on other sites

Tehnikums?

starp citu dzirējis arī esmu kaut kādu sūdu par to, ka ja pīpē mājās, un menti redz, un nav 18, tad arī štrāfē, bet pats tam neticu, jo tas jau pārāk stulbi ir.

Menti jau ķer uz to, ka mēs nezinam, tjipa tos likumus, kas attiecas uz tieši to mirkli

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

pizģets, jāsāk.. Centīšos ar garumzīmēm..

KZ. (kevin.) nahuj Tu tā dari? Cik tev ir gadi? 15? Tavā vecumā par to naudu, kuru Tu izmet smēķiem būtu kaut ko labāku nopircis, kaut vai ēst vai arī mātei kaut ko ziemassvētkos uzdāvināt, par pateicību tam, ka Tu vispār šeit esi..

Visas tās indīgās vielas, kas ir cigaretēs tev sapisīs visas plaušas, visu dzīvi, kura (ja Tu šitā turpināsi) nebūs gara.. Darva, nikotīns un viss pārējais..

Zobi, skaistums. http://www.irlaiks.lv/images/upload/health/p_607049.jpg

Forša bilde, šādi zobi paliek smēķējot, iedomājies situāciju, Tu satiec meiteni, jums jautri, Tu smejies un viņa tur ierauga tavus zobus un ko Tur vēl.. Domā viņai būs ahujenna reāli?! ņehuja, meiteni nedabūsi..

Par to pašu smirdēšanu arī īpaši patīkami nav.. Vienmēr ejot pa ielu, garām cilvēkiem uzreiz saprotu, kurš smēķē un kurš nē.

Smēķēšana skolas teritorijā, NU TAS IR TIK AHUJENNA, NE!? BĻED, palielīšanās draugu lokā un viss pārējais, yeah labais.. Pieej pie meitenes: "eee, labais, es pīpēju, labs ne?" un ko meitene teiks!? "tad jau apasnais čalis esi, tikai smirdi gan un stilīgi tas čista nav, takš to atpisies.." Tev tas būtu patīkami? Man nē.

Viss šitais šits ko Tu liec gignā, tā bilde HARDTM webā, kur tev TĀDS tornis bija uzcelts ar cigarešu paciņām ir viena liela zīmēšanās... Man tas liekas tikai debīli..

psc, smēķēt, kad esi nepilngadīgs, VOT JUMS LATVIJAS NĀKOTNE!!! Kaut Tevi noķertu tas ments un sadotu tā, ka pakustēties Tu nevarētu.. Tikai žēl, ka mūsdienu Latvijā policisti pat bišku nedrīkst pieskarties.

peace.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...