Jump to content
GIGN Forum

Runājot Par Krīzi


kRi
 Share

Recommended Posts

Jau sen bija jāveic kopējā nodokļu sloga palielināšana gan pirmās nepieciešamības precēm, gan nekustamā īpašuma darījumiem, uzņēmumu dividendēm, bet te jau nav runa par 2008. vai 2007. gadu, bet gan par 90. gadu beigām. Vilciens aizgājis. Nākamo gaidīsim ilgi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vienīgais kas man nepatīk, ka alko cenas celsies, viņas celsies dubultā, jo cik pēs senām ziņām dzirdēju, ka pieaugusi spirta iepirkuma cena par 30%, secinot, ka alko celsies cenā pats pa sevi, bet ja tie februāra pareģojimi par vēl +12%, tad es .... es.... ĀĀĀĀĀĀĀ"... es nezinu ko darīšu....nāksies nodzert visu algu, jo nespēju bez alus....

Celiet šnabi...neaiztieciet pārtikas produktus....

Link to comment
Share on other sites

Un kāda no tā būtu jēga? Krīzes laikā no tām lietām gandrīz visi var atteikties. Tā daļa, kas neatteiksies nenesīs nozīmīgu pienesumu valstij. Pareizi vien ir, jo no pārtikas un citām "vajadzības" precēm cilvēki neatteiksies, lai arī cik tās maksātu un tas rezultātā ienesis naudu valsts maciņā.

Link to comment
Share on other sites

Nu nekas, lai tik ceļ, no tā tikai nelegālais alkohola bizness iegūs, bet nu man tāpat sencis visu no taxfree piegādā, es jau pērku lētāk, nu pacelsies un cena taxfree būs kā tagad veikalos vai arī nedaudz dārgāk, tāpat who cares :lol:

Runājot par cigaretēm, vidzemes tirgū uj ku lēti, es gan neesmu pircis, bet neviens nesūdzās, esot tādas pašas kā veikalā :]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Ar valsti ir psc, jo citi tā jau knapi velk uz pensijām un minimālajām. Nahuj, kāds nevar aiziet nogalināt valdību un ielikt normāli domājošus cilvēkus. Kaut kādā jobanā ballē uz 100 cilvēkiem nopērk 4000 l šampja, tādi lohi.

Link to comment
Share on other sites

Btw, no cilvēka, kas strādā valsts iestādē, kura ņemās ar visiem tiem budžetiem, padzirdēju, ka LV naudas algām un pensijām uz doto brīdi pietiek līdz martam. Pēc tam ir kaput...

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

"i nov, bat i vil not ansver!! gud kvešen, ai sink!!!" Kronis visam!!!

EDIT: BTW Tam kraanam ir tikai 12 klases, ko vinsh vispaar dara valdiibaa? Kaa vinsh vispaar tur tika?

psc iirijaa vajag augstaako izgliitiibu apkopeejam, a te?

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Nost ar deputātiem! :plzdie:

Tāpat kā ar šo topiku.

Domājat kautkas tiks panākts? Ne sūda.

Nekas nemainīsies, kamēr šitie maitas tur sēdēs.

Viņiem algas ir normālas, un neko citu kā pacelt rociņu, un atstutēt dirsu uz mīksta krēsliņa, viņiem nevajag.

Viņi ir apmierināti.

Un Slakters vispār ir daunis! Man patīk kā viņš tajā video teica ka visi ir apmierināti, un viss ir kārtībā, or something. :slap:

Ai, izēdiet dirsu deputāti, bļē.

Link to comment
Share on other sites

Es gribu redzēt, kādas būs jaunās avīzes :)

kabeļtelevīziju uzņēmumi plāno realizēt līdzīgu protesta akciju, kā to ceturtdien apņēmušies darīt lielākie Latvijas preses izdevēji, izdodot laikrakstu numurus ar baltu vāku, uz kura nav nodrukāta nekāda informācija, vienīgi melns krusts ar melnu rāmi gar lapas malām.
Link to comment
Share on other sites

Esmu priecīgs, ka nesamainiju darbu šovasar, kad bija piedāvājums.

Tagad varu mierigi teikt...a man PO, jo JŪS +/- maksājat man algu... ES STRĀDĀJU LATTELECOMĀ UUhahahahahha.

Meitenes un zēni...galvenais neaizmirstam samaksāt par telefonu un i-netu.

Link to comment
Share on other sites

Tagad varu mierigi teikt...a man PO, jo JŪS +/- maksājat man algu... ES STRĀDĀJU LATTELECOMĀ UUhahahahahha.

Meitenes un zēni...galvenais neaizmirstam samaksāt par telefonu un i-netu.

Tagad principiāli atslēgšu telefonu, netu un dzīvošu tumsā. :D

Btw, manuprāt, arī tiem "apdāvinātajiem", nebūtu izdevīgi aizlaist galīgi dirsā, jo tad arī viņiem sāks parādīties zirnekļu tīkli makā.

Edited by daviskrex
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...