Jump to content
GIGN Forum

Runājot Par Krīzi


kRi
 Share

Recommended Posts

Šķiet, ka jau lasīju intervijas transkriptu pirms kāda laika, bet šis video pārspēj visu... Salietojies viņš izskatās jau kopš laika gala.

Atā TP - sveiks SC :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

;) Mazliet oranzi setu stabi un mazliet oranzs balsojums...

Ta intervija ir pizdec... man kauns vina vieta sametaas... ;P

Beefs

nu bet pasaki reāli, ko gan citu var ievēlēt, tos pašus večus vien ievēlēs, varbūt vienīgi paartijām būs citi nosaukumi. tāpat, ko dos saeimas atlaišana, ja tos pašus vien ieliks atpakaļ, tikai citos amatos. vajadzētu politikā jaunas asinis, bet kurš jauns cilvēks tagad gribēs tajā murgā iesaistīties, paskatoties pa tv, ir redzams viens vienīgs sviests.

Link to comment
Share on other sites

Ņemsim vērā, ka PVN Latvijā ir viens no zemākajiem Eiropā un ES jau kādu laiku atpakaļ gribēja, lai mūsējie pieliek, bet prasīja 23-25%.

Un "mazo" PVN grib pacelt no 5% uz 10%, neiesim uz teijātri, draugi.

Un Slakteris iekš Bloomberg'a pēkšņi, mistiskā kārtā, pazudis, bet es jau redzēju kādu figņu viņš tur sarunāja.

Tā aizņemšanās... Protams, tā nav drukāšana, bet kredīts, bet, ibio, ne summu pus Saeimas nezin, ne ekonomikas attīstības plānu redzējuši...

Visu laiku teica: "Iepriekšējie savārījuši sūdus, tagad Godmanim jātiek galā."

Tagad teiksim: "Godmanis paņēma šķipeli un sūdu čupa sataisīja par kalnu."

Solīja, ka paika uz vasaru būs lētāka...

Ko tas mainīs, ja algas apcirpšot par 10-25%?

Godmanis visu laiku kā ģēnijs muldēja, ka vajagot atlaist darbiniekus.

Pēkšņi pār viņu nākusi apskaidrība: "Vajag domāt, ko atlaist. Atlaižat pēc iespējas mazāk, vajag algas samazināt."

Ja viens dunduks uzkāpj tribīnē un stāsta, ka vajag atlaist, bet tad, kad pēc iespējas visi atlaisti izdomā, ka tomēr atlaist nevajagot, ar ko viņš vispār domā?

Vakar Godmanis un Slakteris paziņoja, ka ja neizdosies aizņemties (3-13 miljardus), tad nākamgad nevarēs izmaksāt ne algas, ne pensijas.

Kur viņiem prāts? To aizņēmumu naudu pēc iespējas jāvirza infrastruktūras un ekonomikas attīstībai, nevis jāizdala pa labi pa kreisi un jāizmaksā algās(Kā jau vienreiz noticis...)

Starp citu, par 2% tiks samazināts ienākumu nodoklis.

Link to comment
Share on other sites

Gan Slakteris, gan Godmanis solījās latu turēt stabilu un saglabāt patreizējo fiksēto lata-eiro kursu.

Un, Starptautiskais Valūtas Fonds šiem beidzot piekāpās - jau trīs gadus gribēja lata likmi pielīdzināt eiro likmei, bet tagad, kad varēs aizdot naudu, nospļāvās par to valūtas kursu.

kRi - nebūtu es slims, ietu tusēt, vēl akmeņus kabatās sabāztu. :)

Link to comment
Share on other sites

FAkts: to blombergs adresi skataas bagaati investori un citas svariigas personas :| Nebriinos ka veel mums neiedos to aizdevumu tiesi saadu stulbiibu deel.

Nezkapeec no youtube video pazudis??

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Video vēl aizvien var atrast:

http://video.google.com/videoplay?docid=32...51804&hl=en

http://laacz.lv/2008/12/08/say-it-in-broke...glish-slakteri/

Nē, tik lēti to no interneta neizsvēpēs. :D

Edit: Tikko noskatījos LTV1 raidījumu "Skats no malas".

Vēl vairāk gribu iet dedzināt Saeimu un Finanšu ministriju. :)

Edited by diktators
Link to comment
Share on other sites

anekdote:

Jānītis tētim:

-Tēt, pastāsti kas ir politika?

-Nu skaties, piemēram mūsu ģimene. Es pelnu naudu, tātad es esmu finansu ministrija. Mamma vada saimniecību, tātad viņa ir valdība. Vectētiņš seko lai mājās būtu kārtība, tātad viņš ir ārodbiedrība. Mājkalpotāja dara visus mājas darbus, viņa ir uzņēmēji un darbaļaudis. Viss ko mēs darām ir priekš tevis, tātad tu esi tauta, bet tavs jaunākais brālītis mūsu nākotne.

Saprati?

-Nē.

-Nu tad ej gulēt.

Nakts vidū Jānītis pamostās no sava brāļa raudāšanas, viņš skrien modināt māti, bet tā neceļās. Tad viņš dodās meklēt Tēvu un atrod to virtuvē kur tas kniebj mājsaimnieci, pie kam vectētiņš to visu novēro pa durvju šķirbu. pēc tā visa Jānītis atgriežās savā guļamistabā. No rīta viņš satiek Tēvu un saka.

- Tēt, tēt es sapratu kas ir politika.

- Nu?

- Tas ir tad kad finansu ministrija drāž uzņēmējus, valdība tajā laikā guļ un ārdbiedrība uz to visu noskatās caur pirkstiem.

Tajā pašā laikā uz tautu visiem uzspļaut bet nākotne ir sūdos.

Link to comment
Share on other sites

Uraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Sen jau vajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

"Sen jau vajadzēja" as in "to vajadzēja darīt krietni agrāk", nevis "beidzot tas ir izdarīts".

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...