Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Nav jau smuki bet uzliku 5 par Gulbja zaudi. Nu nav viņš tik ļoti pārāks, nezinu ko tur bukmeikeri sadomājušies!

Katrā ziņā, ar visām četrām esmu par to, lai Ernijs vinnē!

Link to comment
Share on other sites

backard man arii bija doma uzmest paris latjiku pret GULBI jo koefs tam luzeram 9 :) Bet laikam parak viegla zaudeta nauda :) Gulbis tak miltos samals, esmu pedejaam GUlbja spelee sekojis lidzi, nu shito vinsh samals miltos :) Japacheko uz ko shodien varetu samest :)

Link to comment
Share on other sites

Detroita - Čikāga - vairāk (6.5)

Memfisa paņem San Antonio

Heat paņem Pacers

Kopā 10.81 koef. (10Ls)

Memfisa sadirsa balli.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Shodien ir 1na 100procentiga laimeta likme... Tucija-LATVIJA koefs 1,3 bet 101 procenti laimeta likme, arii -1 ar koeofu 1,8 ir 99,9procent laimiiga likme... Taa kaa man konta rovna 100ls palikushi uzliku uz droshaako likmi Turku uzvaru , tak turki ar kadu 4:1 vai 5:0 uzvares LATVIJU.... Ne mums uzbrukums, ne GK ne MF linija.... Vieglakaa naudinja ever :)

Link to comment
Share on other sites

Optibets piedāvā -1.5 uz Turciju, 1.91 koefs, laikam būs jāuzmet pēdējā nauda. Jācer, ka būs to divu golu pārsvars, būtu kruti atrast kur ir tīri -1.

EDITS : Būtu labāk overu licis... 3:3, gg! Te nu bija vieglākais piķis ever.

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Da nu bleee....Shitaadu appisienu ieraut, jebakj....Lab ka es to speli neredzeeju, un nervus sev nesabojaaju...galigaa pimpiii 2:00 parvilkos majas pec sadzershanas ar larinu , un ieejot apskatiit savu laimestu, bleee domaju ka kaut kads gljuks...ka nauda vel nav paradijusies, pec tam apskatijos ka 3:3 domaju ka sapnjoju...no riita sapratu ka maniem 100ls ir dirsaa....Kas taads notiek 1 reizi no 1000 un shitaa bija taa 1000 reize.... ZB>.....Shonakt 30ls uz CHIKAGAS virs 2,5 vartiem koefs 1.67.. vairak nevienu citu speli neatradu uz ko butu veerts mest....

Link to comment
Share on other sites

Da nu bleee....Shitaadu appisienu ieraut, jebakj....Lab ka es to speli neredzeeju, un nervus sev nesabojaaju...galigaa pimpiii 2:00 parvilkos majas pec sadzershanas ar larinu , un ieejot apskatiit savu laimestu, bleee domaju ka kaut kads gljuks...ka nauda vel nav paradijusies, pec tam apskatijos ka 3:3 domaju ka sapnjoju...no riita sapratu ka maniem 100ls ir dirsaa....Kas taads notiek 1 reizi no 1000 un shitaa bija taa 1000 reize.... ZB>.....Shonakt 30ls uz CHIKAGAS virs 2,5 vartiem koefs 1.67.. vairak nevienu citu speli neatradu uz ko butu veerts mest....

Šo likmi saprotu Tu arī pakāsi? :D

Link to comment
Share on other sites

Tieši domāju, varbūt uzlikt uz Isneru, uzreiz koef. krietni lielāks un pie veiksmes viņš varētu paņemt.

Tā, šodien ceru uz Isnera brīnumu...Vakarā hoķim sapratīgi koeficenti...

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...