Jump to content
GIGN Forum

Ka Lietot Torentus


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Varat pastasti, ka lietot mTorent. Zinu, ka gign pie torentiem ir tipa pamaciba, bet es no tas neko nesapratu. Man ir DSL ar download 10Mbit un upload 1Mbit, tapec laikam gribetu lietot tadus, kur upload ratio nav jabut 1 (kaut kadus maksas).

Ko es nesaprotu ir:

1) ka nosharet failus (nesaprotu to ideju ar kaut kada faila aplaudosanu uz serveri)

2) ka kaut ko nokacat. Jamekle kaut kads tth fails? Bet kur man vinu meklet? Piemeram - gribu nokacat friends 10 sesonu. Kur man kas jaraksta, lai to izdaritu?

Thnx,

Beefs

p.s. links uz labu pamacibu ari deres.

p.s.s. tagad lietoju dc++, bet ir loti maz pieejamas filmas laba kvalitate (HD) un ir maz cilveki un viniem ir aizsisti sloti, tapec prakstiski nereali kaut ko nokacat... :(

Link to comment
Share on other sites

par mtorrentu neko nevarēšu pastāstīt, bet tas notiek ļoti vnkārši, tu novelc torrenta failu, atver to, tad pats sāk visu vilkt nost, novelkas ekstrakto ar winraru vienu no entajiem failiem, parādās filma, skaties.. Par šāri - tev neko nevaig pašām darīt, tikai turēt kādu no torrentu programmām vaļā..?

Kur kaut kādu torrentus atrast... emm. es varu tev uz bithack.lv aizsūtīt ielūgumu, ja iedosi savu meilu

edited: varu arī uz fano.lv iedot ielūgumu

haļavnie torrenti- tur tavs ratio nevienu neintresē:

http://thepiratebay.org/

http://www.mininova.org/

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Kur meklet filmu? Ka to dara? google?

p.s. piratebay neder. Viniem vajag ratio 1, bet es gribu tadu torrentu, kur nevajag ratio (var but ari maksas).

Beefs

Kur kaut kādu torrentus atrast... emm. es varu tev uz bithack.lv aizsūtīt ielūgumu, ja iedosi savu meilu

edited: varu arī uz fano.lv iedot ielūgumu

haļavnie torrenti- tur tavs ratio nevienu neintresē:

http://thepiratebay.org/

http://www.mininova.org/

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nokachaa utorent un vinja tev standarta buus def programa torrentiem (ja tev protams nava jau kaada cita torrentu programa)

Naakamais solis ir pieregjistreeshanaas kaadaa no trakeriem

www.bithack.lv - teddy tev aizsuutiis ieluugumu

www.fano.lv - arii paluudz ieluugumu teddyjam

www.outlaw.lv - varu tev iedot ieluugumu

un vispaar var meklet torrentu trakerus > http://btlist.info/

Kad pieregjistreejies paareejais ir elementaari. Trakeros viss sadaliits pa sadaljaam piemeeram filmas, speeles, muuzika, pr0n u.c. Mekleetaaju arii nepalaidiisi garaam!

Naakamais solis ir izveeleeties failu un nokopeet vinju. Piemeeram ar mozillu tu vari piespiest open with utorent un tad tev automaatiski atveeries utorent, piespiedieiisi ok un saaks kachaaties.

Kad nokachaajas ver failu valjaa un skaties filmu, ljoti biezhi ir kad filmas un speeles ir arhiveetas, taadaa gadiijuma izveelies jebkuru no arhiiva failiem un atarhivee. pilniigi pie kajas kuru tu atarhiveesi, taapt visi atarhiveesies.

Upload ar mdsl ir dizgan shvaki, lai notureetu normaalu ratio, bet principaa tev peec nokopeeshanas nekas vairs nav jaadara, tikai atstaj iesleegtu utorent un nedzees orgjinali nokopeetos failus aaraa, un viss...

Try it! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Torrentos bez ratio neko labu tu neatradiisi , vismaz neko labu un kvalitativu ne , jo labaks torrents jo vairak cilveku to izmanto , jo vairak to izmanto , jo vairaak siideru , jo vairaak siideru , jo vairaak kas dod.

Es ieteiktu tev pieregistreeties torrentbytes , jo tas ir labs un kvalitativs trakeris kur pagaidam registreacija ir pieejama.

Link to comment
Share on other sites

Tad varat ieteikt torentu, kuram nav tas ratio?

BEefs

Tu jau vari lietot visus trakerus kuros ir ratio, tikai tev vislabaak ratio buus uztureet ar sms paliidziibu, vienkaarshi aizsuuti sms un tev pieskaita uplod noteiktu gb apjomu.

Personiigi es taa daru.

veel laba shtele ir isohunt.com tur nav nekaadi ratio n' shit prosta atrodi ko vajag un nevlc, tikai ar mdsl nav aatrums tik patteiciigs, bet filmas un speeles var novilkt pa nakti bez probleemaam!

Link to comment
Share on other sites

ok! pieregistrejots outlawa. Kas talak? jataisa requests? Tad man vispirms ir jaklus par power useri nosutot sms? VIP ari dara to pasu (2ls maksa).

Un kad es dabonu to failu no torenta, ka bittorents zinas, ka es esmu pieregistrejiet outlawa? Ka sasaistisies mans outlaw foruma useris ar bittorentu?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

spiežam uz pogas torrenti, izvēlamies konkreto torrentu(filmu/mūziku/spēli) uzspiežam uz linka, tur ir rakstīts, piemēram, Lejuplādēt Vacancy.2.2009.DVDSCR.DVDR-iFN.torrent.. spiežam, novelkam failu uz kompja, divreiz spiežam virsū, atveras tavs torrentu clients.. novelkam failu :)

centos ar paintu kaut ko sakarīgu uztaisīt, bet diezvai sanāca?

post-210-1227182357_thumb.jpg

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

eu!! nak leja!! ;)

Kas ir seed 4 max possible? To var palielinat? Kapec es varu kacat ar upload ratio 0? Kura mirklis tas saks spelet lomu?

Beefs

edit: ka bittorents zina, ka esmu tas useris? Tas bija rakstits taja torenta faila, ko nokacaju, ka tas fails prieks manis ir?

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Lejuplādēt Vacancy.2.2009.DVDSCR.DVDR-iFN.torrent.. spiežam, novelkam failu uz kompja, divreiz spiežam virsū, atveras tavs torrentu clients.. novelkam failu :)

centos ar paintu kaut ko sakarīgu uztaisīt, bet diezvai sanāca?

Vienkarshak ir uzspiezhot uz torentu attiecigo (Teddy zimejumaa 2) spiest Open With, nevis save... uzspiezhot open with torents automatiski palaidisies un bus tikai OK japiespiez... palaizot torentu, vinjsh automatiski saprot kas ir kas, to nejautaa man ! prasi Geitam vai kadam citam !

Link to comment
Share on other sites

torrenta failā ir tāds passkey, kurš katram useriem ir savādāks, novelkot torrenta failu viņā laikam ierakstās tas passkey, ja dc++ kadam redzi torrent failus, velc nost un kačā lejā, viņam saporķīsi ratio + dabūsi sev filmu (khekhekhe) ?neiesaku turēt torrentu failus pie dc++ šāres, tāpat nesūti nevienam torrent failu. teorētiski, kačāt tu vari ar jebkādu ratio, tikai tev ilgāk nāksies gaidīt lai filmu/spēlī/mūziku dabūtu.. piemēram ar 0.2 ratio 24h pēc torrenta ievietošanas utt... lielāks ratio ir lielāks e-penis, ātrāk tiec pie filmām. ar pilnīgi gaļimu ratio it kā bano, bet nēesmu nekad ko tādu izbaudijis..

ja nu ir pilnīgā dirsā, vari mēģināt kādu labu ratio fakeri izmantot.. bet tos arī it kā uzrauj ātri

Link to comment
Share on other sites

Privātie trakeri(tādi kuros jāreģistrējās) ir izdomājuši, ka atkarībā no tava ratio tev būs gaidīšanas laiks, kāds, tas redzams attiecīgā trakera FAQ/Noteikumos.

Seederi ir citi lietotāji, kuriem šis torrents ir 100% nokačāts un viņi to "dod" citiem. "Došana" notiek arī on-the-fly tajā laikā, kad notiek kačāšana - "dod" tos gabalus, kas jau pašam ir.

Tu nevari ietekmēt seederu skaitu.

Link to comment
Share on other sites

vot par rindu nēesmu neko dzirdējis, varbūt tagad kaut kur ko tādu izmanto, bet diezvai, cik atceros tikai laiku. seed skaitu var palielāt piespiežot userus seedot konkrēto torrentu.. vai arī tu domā lai palielinātu tev slotus?

Link to comment
Share on other sites

ratio ir uploadotais daudzums / lejupielādētais daudzums. Prasti tas ietekmē tikai tavu izdzīvošanu trakerī. Uz noteiku uploadotā daudzuma ir jābūt noteiktam ratio.

Tev arī jāievēro to, ka ja tu:

* lejuplādēji virs 2 GB tavam ratio jābūt virs 0.05

* lejuplādēji virs 4 GB tavam ratio jābūt virs 0.1

* lejuplādēji virs 6 GB tavam ratio jābūt virs 0.2

* lejuplādēji virs 8 GB tavam ratio jābūt virs 0.3

* lejuplādēji virs 10 GB tavam ratio jābūt virs 0.4

*Dažādos trakeros atšķiras

Edited by tankeris
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...