Jump to content
GIGN Forum

Labaaks Filmas Ever


uyinaators
 Share

Recommended Posts

reno "the house of flying daggers" ir visstuulbaakaa filma kaadu es esu redzeejis laugh.gif (tas ir mans viedoklis.. var jau buut ka tas ka dzheks ar dunci muguraa kaadas 30 reizes kriit uz muguras un pielec atpakal kaajaas bez nekaadaam emocijaam) visnozheelojamaakaas 2h ko es pavadiiju shogad new_silly.gif

tu pats vinju esi noskatiijies vispaar??

juu es pats esmu redzeejis... es gan shiis 2 h izbaudiiju..

p.s. gaumes atshkjiras... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

lol nee , panem nokachaa true life ( forum tiim vidjiks ) tad tu redzeesi kas ir iista filma... biggrin.gif

True life ir tikai ziedinji, forumam ir daaaaaudz krutaakas filmas, vienaa (neatceros iisti nosaukumu, bet ja kaadam vajag varu dabuut) dzeki pashi taisiija reilus un boxus, totaals vaaks..

Filmas? Trainspotting un requiem for a dream - pamaaciiba wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu blja, symba, nav biku disrespekt tik uuberstiligu muuviju kaa Sin City uz kompja skatities? Damn, es gaidu kad bus kjinii uz liela ekrana. Tapat ka staarwaaru 3. epizodi (pirmizraazhu apmekleejumu seerija jaaturpina happy.gif ) mosh veel kaads naaks? aa un veel uz kingdom of heaven pirmizraadi jaapadodas wink.gif

a bet no minetajiem, requiem for a dream toch ir labs. kas nav redzejis - ieluuriet. hm, teeks, shawshank redemption, perfekta klasika, aka nezudosha vertiba... tapat ka casablanca. biku jaunakas - memento, man on fire (vispar visas denzela filmas), dieva pilseeta / city of god / cidade de deus, american beauty (vispar visas kevina speisija filmas smile.gif ), hotel rwanda, hero (viena no vizuali visperfektakajam), closer... nu ir dahuja un vairaak labu filmu. toch varetu turpinat un turpinat...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...