Jump to content
GIGN Forum

Glezna


radler
 Share

Recommended Posts

Puis tu esi smieklīgs ... kapēc gan lai mēs nebalsotu par radlera māsiņas zīmējumu? tādēļ ka ir tik daudzi lūgumi par kko nobalsot ??? ja būtu 17 topiki ar lūgumiem par kādu nobalsot un viens no viņiem būtu kaut tas pats ali vai spite ... tad tu arī nebalsotu ??

Link to comment
Share on other sites

tu neatbildeji kapec ne :)

tapec ka ja nenobalsosi nebuus smuks tortes garneejums..

butu ok ja visi paliktu pie godiga celja un balsotu par to kas patiik...beet kaa var buut kaut kaadai skjiibai tortei paari 100 balsiim un citiem tikai <10

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

+1 no manis.

lvgign, tev vispaar atieksme ir taada nekaada! izturies kaa augstpraatiigs kings. tas, ka tev nepatiik shaadi topiki vai velns sazin kas, nenoziimee, ka mums par to buutu jazin... tapeec paturi savas trulaas domas pie sevis un ljauj mums to prieku atbalstiit komuunu!

Link to comment
Share on other sites

lvgign, tev vispaar atieksme ir taada nekaada! izturies kaa augstpraatiigs kings. tas, ka tev nepatiik shaadi topiki vai velns sazin kas, nenoziimee, ka mums par to buutu jazin... tapeec paturi savas trulaas domas pie sevis un ljauj mums to prieku atbalstiit komuunu!

lol es arī esmu.

un tik pat labi es varētu atbildēt uz nepatiik shaadi topiki vai velns sazin kas, nenoziimee, ka mums par to buutu jazin ar tas ka tu piedalies kautkādā sūda konkursā ar kautkādu sūda zīmējumu , nenozīme ka visiem par to jāzin

jūs jau sākat/esat palikuši kā tas beļskim vai kā viņu tur. tas kurš visos konkursos vinnē pirmās vietas ar savu sūda "nobalso par mani" spamošanu. Tas kurš cīnījās pret spiti.

Atcerēsimies uz brīdi kādi bija komentāri par Beļski , par to ka viņš spamo. kādiem vardiem viņš tika nosaukts ? Padomājiet par to , kurš tagad ir tas ko jūs paši rakstījāt par beļski , lohi(sorry).

Edited by lvgign
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...