Jump to content
GIGN Forum

Kur Palikušas Foruma Stingrās Rokas?


Hofo
 Share

Recommended Posts

Kur palikušas foruma stingrās rokas? Agrāk kāds te būtu kaut ko nepatēmu iepostojis un uzreiz būtu vārna/ban, bet tagad šitādi, šitadi un šitādi topiki uzrodas ar vien vairāk + posti viņos ir bezjēdzīgi.

Vajag apakaļ stingro roku un visus pokemonus nahrinizēt no šejienes.

aizmirsu uzlikt linku uz topikiem :)

Edited by Hofo
Link to comment
Share on other sites

šitādi, šitadi un šitādi topiki uzrodas ar vien vairāk + posti viņos ir bezjēdzīgi.

Vajag apakaļ stingro roku un visus pokemonus nahrinizēt no šejienes.

aizmirsu uzlikt linku uz topikiem :)

ev, zane ir forša čiksa :muahaha:

es cenšos ar viņu k-ko sabīdīt, un vēlams pēctam k-ko iebīdīt :thumbsup:

bet par pārējiem.. gan smagi..

Link to comment
Share on other sites

Spama sadaļu arī vajag parugulēt citādi tie sūdi pārvilksies arī uz citu sadaļu (kas jau palēnām notiek).

Nezāle ir jāiznīci vēl pirms tā ir izplatijusies, kaut kā tā bija tas teiciens (diezvai tieši tā, bet kaut kas līdzīgs un domu cerams var saprast).

Link to comment
Share on other sites

šitādi, šitadi un šitādi topiki uzrodas ar vien vairāk + posti viņos ir bezjēdzīgi.

Vajag apakaļ stingro roku un visus pokemonus nahrinizēt no šejienes.

aizmirsu uzlikt linku uz topikiem :)

+ un + un veelviens + Tev....

Taadi "pokemoni" kaa pats izsakies ir pelniijushi kaut vao warn...

Vnk sanaak taa ka "kkaadam" siikajam nav iespeeju citaadaak izcelties savaadaak shajaa dziivee.. :(

Link to comment
Share on other sites

šitas topiks. :thumbsup:

Pilnigi aplami! Skatoties no psiholoģiskā viedokļa.izkratot savu sirdi citiem paliek pavisam labāk! Vienīgi derētu kādu moderu,kurš šajā topicā,soda tos,kas iedrukā kaut kadu bullšitu! Es tagad diršu!Es tiko pamodos! Un tjipa tavo! bet ja cilveks pastāsta,ko vinsh ir piedzivojis,vai kaa vinsh ir piedzeries,tad ejiet disiit!Ir tak cilveki kam gribaas izkratiit sirdi!

Link to comment
Share on other sites

Ir priduraki, kas neizprot vārda "Spams" nozīmi tajā topikā, tāpēc arī savus debīlos, nekam nevajadzīgos, viena teikuma poustus pamato ar to, ka tā tak sauc sadaļu, bļe. Nahrenizēt tādus uz nedēļu, lai apdomā dzīvi. Reiz jau prasīju tiesības uz Spama sadaļu, jo biju saņēmies savest kārtībā to topiku, bet foruma vadībai es nešķitu atbilstošs kandidāts. Skatos, ka cits manā vietā tā arī netika atrasts..

P.S. Nē, šī nebija atkārtota modera tiesību prasīšana.

P.P.S. Nakts-Riita Spams rullē, ja vien ir sakarīgi rakstītāji. Un jā, GooD`MeN'a regulāri defaultie "dzēru - ir pohas" pousti jau sen apnikuši. Nevar tak dzīve sastāvēt tikai no alkohola.

Āmen!

EDIT: SkaM^, tagad arī mums ir savs twitter'is - http://sekoman.lv/ :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, baill ieskatīties tajā topikā, labi, pats ar esmu tur kādus 3 postus iemetis, un atzīšu, neesmu skatījies vai kāds ir kaut ko reply'ojis, depresīvie 'man ir poha','ar 3 čaļiem kožam' u.c posti nevedina uz lasīšanu, tam var veidot savus blogus. Būtu labi, ja tiešām kāds no jums izveidot vēl kādu sakarīgu blogu, kuru palasīt? right GooD veci?

EDIT: piekrītu, forums laika gaitā ir kļuvis nebaudāms - viss aizdirsts un, lai kaut ko labu atrastu ir jāmeklē vesela diena, tā iemesla dēl nemaz vairs nevēlos šeit iegriezties - domāju, ka tagad būs nedaudz stingrāk tā spam sadaļa jāpakontrolē - ceru, ka arī citi moderi piekrīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...