Jump to content
GIGN Forum

Riot


babaac
 Share

Recommended Posts

Varbūt es esmu atpalicis no dzīves un sen neesmu vilcis/skaījies mūvijus, bet šis man likās vnk MASTERPĪS. Superīga grafika, foršas krāsas, kuras nespiež acīs, laba mūzika [izņemot outro dziesmu, kura man nepatika, bet man nepatīk praktiski viss, tā ka tas nav vērā ņemams arguments], un pats galvenais - filmiņa saskaņota ar mūziku. Vnk ļoooti patīk, kad filma iet kopā ar mūziku ritmā, un tas šajā gabalā novērojams praktiski visur. Tieši tas arī bija tas, kas mani piesaistīja visvairāk. Protams, fragi & stuff, bet tas mani īpaši nesaista, jo fragmūvijus nemēdzu skatīties, bet noskatoties šo viennozīmīgi varu apgalvot, ka šis ir viens no labākajiem īsdarbiem kādu esmu redzējis. Nemaz nerunāsim par centību konkuram, par ko vien tev ir +10, par pašu darbu arī tad, ja konkurss būtu noticis, no manas puses būtu 10/10. Talants jūtams. :thumbsup:

EDIT* Skatījos vēlreiz, gandrīz aizmirsu pieminēt to foršo intro 'tin din din' gabalu, super salikts kopā. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

mūvijs ir skatāms, tikai dažviet trūkst īpaši effekti.

quickaim - 13 gadi and vecumam atbilstoši joki?

Par posta otro daļu es neko īpaši negribu strīdēties, bet pārbāzt mūviju ar nevajadzīgiem effektiem, vai kas mūsdienās ir ļoti populāri - ar 100x redzētiem footedžiem, galīgi nav manā stilā. Pieturos pie vienkāršuma.

Link to comment
Share on other sites

Nokačāju. Pastījos. Un varu teikt tikai vienu, ka ļoti patika, vispār nezinu kapēc es viņu nokačāju, jo jau labu laiku nespēlēju cs'u un neskatos cs mūvijus, bet varbūt tādeļ, ka taisīja baabac. Bet nu labi manuprāt 10/10 un dēļ ši mūvija es paņemšu un nokačāšu cs'u un paspēlēšu pubā shit :slap:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Par posta otro daļu es neko īpaši negribu strīdēties, bet pārbāzt mūviju ar nevajadzīgiem effektiem, vai kas mūsdienās ir ļoti populāri - ar 100x redzētiem footedžiem, galīgi nav manā stilā. Pieturos pie vienkāršuma.

ehehe, your joke - FAIL! Nav man 13 gadi, bet gan 15.

Par mūviju - derētu mazliet vairāk tie fūtedži un vēl šis tas, lai gan atbalstu vienkāršumu, bet šoreiz pietrūta tā tautā sauktā, odziņa!

Link to comment
Share on other sites

emm, nezinu, man vieniigajam muuvijs lagoja ? Nezinu pat ko teikt... Visu laiku kā šauj kkā velk atpakaļ, neko saprast nevar. Nezinu moš pārējiem nelagoja, nu nezinu itkā tas neizskatās pēc laga , bet kautkā lidzīga.. Nu neko nezinu... Ja tas ir domāts, kā efekts - nu ok.. bet nezinu man dēļ tiem lagiem mūvijs nelikās skatāms. Te visi saka, ka ir labs, moš nevienam nav te lagu? Nu hz.

Link to comment
Share on other sites

lagoja ? Nezinu pat ko teikt... Visu laiku kā šauj kkā velk atpakaļ, neko saprast nevar. Nezinu moš pārējiem nelagoja, nu nezinu itkā tas neizskatās pēc laga , bet kautkā lidzīga.. Nu neko nezinu... Ja tas ir domāts, kā efekts - nu ok.. bet nezinu man dēļ tiem lagiem mūvijs nelikās skatāms. Te visi saka, ka ir labs, moš nevienam nav te lagu? Nu hz.

Nojaušu, ka tā ir tās programmas vaina, caur kuru skatījies. Iesaku tev novilkt classic media player/vlc player, ar tiem viss ir okej!

Link to comment
Share on other sites

Man čo ta nepatika.

Sāksim ar tām pašām krāsām - ezīt, bļa kā nav uzkrītoši, ka violetas asinis šķīst pa gaisu, vienkārši tik reāli riebīgi izskatās.

Mūzika - varēja būs labāka, bet par cik mēģināji pieskaņot mūzikai, ir piedodami.

Credits? :lol: cepums par oriģinalitāti, bet varēji pacensties.

Link to comment
Share on other sites

:meele: psc, muzika, vnk nav vaardu :superlol: reali nepatik ta vieta uz RIOT textu, sinhra vnk garam, par fragiem = vareeji atrast kko labaku, fragi defaulti, outro, nu tik ilgi smejies es nebiju, prosta chels tur kko ar pilteni raksta :lohs::lohs::lohs:

dotu 4/10

+1 ir tikai tapec ka tur ir groznyy lan frags :)

takaa turies un maacies no grozny :lolza:

Tu esi debīls :).

Mūvijs samērā skatāms.

Link to comment
Share on other sites

:meele: psc, muzika, vnk nav vaardu :superlol: reali nepatik ta vieta uz RIOT textu, sinhra vnk garam, par fragiem = vareeji atrast kko labaku, fragi defaulti, outro, nu tik ilgi smejies es nebiju, prosta chels tur kko ar pilteni raksta :lohs: :lohs: :lohs:

dotu 4/10

+1 ir tikai tapec ka tur ir groznyy lan frags :)

takaa turies un maacies no grozny :lolza:

Šitas nu nav ārstējams. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...