Jump to content
GIGN Forum

Asv Prezidents - Obama


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paga, tad tos pretgaisa sistēmu Eiropā, ko istenoja Bušs netiks realizēta vai jau tika parakstīti dokumenti par tā projekta turpmāko attistību. Jo no Obamas sķiet, nevar sagaidīt nekādus dižos militāra plānus un varētu pat atcelt projektu.

Link to comment
Share on other sites

Doma tu kadam baigi esi vajadziigs?? davaj nobumbojam tev ari pie reizes!

Kaa ir iespeejams pateikt kaut ko tik debiilu ??? Lai gan nav jau nekads brinums, ka vari izspljaut kaut ko tik murgainu, jo tu pat neesi speejigs pareizi pateikt savu nereaali gudro domu.

(doshu mazu maajienu - starp vardiem upureeshanaas un upureshana ir milziga atskiriba)

Aizej labak kadu mezhacuuku izrauj dirsaa, esmu parliecinats ka tas tev sanaak daudz labak, nekaa gudra dirshana.

Link to comment
Share on other sites

Kaa ir iespeejams pateikt kaut ko tik debiilu ??? Lai gan nav jau nekads brinums, ka vari izspljaut kaut ko tik murgainu, jo tu pat neesi speejigs pareizi pateikt savu nereaali gudro domu.

(doshu mazu maajienu - starp vardiem upureeshanaas un upureshana ir milziga atskiriba)

Aizej labak kadu mezhacuuku izrauj dirsaa, esmu parliecinats ka tas tev sanaak daudz labak, nekaa gudra dirshana.

izskatās, ka tev vienīgajam ir bijušas problēmas ar manas domas uztveršanu, tas drīzāk liecina par to, ka problēmas ir tavā drāts galā.

SO FUCK YOU!

pateicu tieši to, ko gribēju teikt! un tas, ka tu mani nosauci par idiotu arī neko labu par tevi neliecina.

forums ir domāts, lai diskutētu, nevis slēpjot savu īsto identitāti nodirstu kādu. ja tev nepatīk mans viedoklis, tad lūdzu izsaki savu, nevis apsaukājies.

Link to comment
Share on other sites

nu, mani Obamas ieveleshana priece divu iemeslu delj:

1) vins pec manam domam ir daudz specigaks politikis neka Makkeins

2) mans patevs pec Obamas uzvaras par Klintoni teica, ka ASV nekad nebushot tumshadains prezidents un es vinam sito varu iebazt seja :)

plus, alternativa bija 72gadigs Bushs :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

:)

Obama - diplomāts, Makkeins - republikānis. Obama - mazie uzņēmumi, Makkeins - korporācijas. Obama - Afganistāna, Makkeins - Irāka. Tās arī ir galvenās atšķirības. Pārējie uzstādījumi ir pat ļoti līdzīgi.

Ritvaram pirms nodiršanas iesaku aplūkot abu malaču programmas.

Ak, jā, vincister, rezultātu starpība ir ~2x mazāka par 13,4%.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Priecē, ka Obama uzvarēja. ASV politika būtiski ietekmē arī pārējo pasauli, un ir vajadzīgas pārmaiņas, tapēc labi vien ir, ka pie varas nāks Obama, kura uzskati un idejas ir atšķirīgas no Buša un Makkeina politikas. Nu tas ir tīri mans subjektīvais viedoklis.

samuray - labi, ka tu neesi pie varas.

Link to comment
Share on other sites

Priekš asv labāks or drīzāk Obama, tomēr man ir diezgan pohuj, kas ir labāks priekš usa, man interesē, kas ir labāks priek;s LV un tas noteikti ir Makkeins, jo makkeins turpinātu buša iesākto tā saukto asv world police darbību. Šīs vēlēšanas ir vēsturiskas, kas notiks tālāk, tad jau redz;esim.

Link to comment
Share on other sites

kamēr visi skatās štatu virzienā, tikmēr pavisam klusi kā pelīte, Medvedjevs piedāvāja pagarināt prezidentūras termiņu līdz 6 gadiem. sakiet ko gribat, bet mums austrumos tomēr ir reāls drauds. un pamazām pamazītēm tur atgriežas autokrātisms.

Link to comment
Share on other sites

fuu, labi, ka paspēju pārdot dzīvokli Maskavā, tagad droši varam nobumbot...

par cik ASV, tagad vadīs Obama, tad tiešām tas var kļūt par reālu draudu, viņš taču neies sūtīt savu armiju kaut kādu mazu Latviju aizstāvēt, vot ar Bušu gan bijām pa draugam, no viņa tādu soli būtu iespējams drīzāk sagaidīt.

Link to comment
Share on other sites

neesmu ne izdrāsts, ne rieksts.

bet tu gan varētu būt, ja tev nepielec tāda lieta kā sarkasms. es uzskatu, ka S. L. J. ir sūdīgākais variants priekš jebkuras lomas. ja vēl prezidenta - epic fail.

Izņēmums iekš Unbreakable. tur bij ok.

Link to comment
Share on other sites

par cik ASV, tagad vadīs Obama, tad tiešām tas var kļūt par reālu draudu, viņš taču neies sūtīt savu armiju kaut kādu mazu Latviju aizstāvēt, vot ar Bušu gan bijām pa draugam, no viņa tādu soli būtu iespējams drīzāk sagaidīt.

jaa, vina soli bija lieliski - divi kari, kuros gaja boja ari pietiekami latviesu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...