Jump to content
GIGN Forum

Speele?


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Iesakat kaadu speeli nu taadu normaalu un lai iet manam kompim, nu zinu cik vinjsh suudiigs ir, bet vismaz kko dariit var :)

Amd Athlon 2800+

Video karte : ATI RADEON 9250 ( 128 mb )

Rams : 768 gb of RAM

Apmeeram viss kas vajadziigs...

Par speeli : Lai nesveertu vairaak par 10 gb un buutu interesanta :)

Link to comment
Share on other sites

Soldier of Fortune pirmā daļa, veca, grafika smird, bet pats šūteris ir viens no labākajiem, kādu es jebkad esmu spēlējis.

No one lives forever 2, veca, grafika arī smird protams, bet spēle ir super.

no online spēlēm vari paspēlēt wow un la2. no rpg spēlem... Fable, Sacred, Morwind, Gothic II.

ši ir daļēji stratēģija, bet ir vērts uzspēlēt.

Heroes of Might and Magic 3. un 4. daļa, vienas no labākajām spēlēm ever.

Reāli es te varētu dienu rakstīt, bet baigais slinkums, nosaucu tās, kuras ienāca prātā, vislabāk ej uz gamespot.com, nokopē spēles nosaukumu, kura tavuprāt ir forša un ej youtubā skaties spēles viģikus.

Link to comment
Share on other sites

Farcy un battlefield izmeeginaashu

css ( Speeeleeju -apnika )

cs 1.6 ( Veeljoprojam speleeeju !!11 )

NFS`i (Visus esmu izgaajis, apnika aka booring)

Sims2 (speeleeju nesen Sims Seasons arii kkaa apnikaa )

Splinter Cell (Vareetu... )

Syberia, ( moshk )

Mafia, ( Shii ir no maniem feijvoriit geimiem, bet nesen pieriebaas speleeju Alive mod`u kaa izgaaju)

kaadu no GTA daljaam... ( Nope, GTA nesaista, izpildi misijas kas ir GTA, un vairs nespeeleeju )

Soldier of Fortune - LOOOL XD Aizvakar nokachaaju esmu 3 misijaa tiiri normaali... Patiik agraak speleeju tagad noleemu arii paspeelt...

Tie MU shitveida suudi ( nu par gaumi nestriidas nepatiik ) laigan ik pa laikam to paspeeleeju.. Negribaas ieiet atkariiba ar WOW`u dazhi paziistami cilveeki vispaar ar to geimu sajuuk praataa, saak pa naudu visaadus shitus pirkt.. etc.

Heroes aizvakar izdeesu no pc.. nezinu kaapec, bet speeleju 5 dalju misijas tiiri neko taads inchiigs geims, bet noootttt!111

Nu tas arii viss.. Varat protams ieteikt veel kaadas speeles, bet nu... pagaidaam taa ok, nokachaashu, paspeeleshu tad jau redzees...

EDIT : nezinu nu kko, tikai NE STRATEEGJIJAS un sporta speeles, jo taadas man ir.. p.s saujaucu tos mb ar gb...

Dyversant vai tad AOE nav strateegjija?

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

NE STRATEEGJIJAS un sporta speeles, jo taadas man ir.. p.s saujaucu tos mb ar gb...

Labas spēles. 2 ir labāka, drīz būs 4

Diablo 2 ; Tony hawk pro skater ; Red Alert 2(3 tagad nesen iznāca) ; GTA 2; NHL ; FIFA ; NBA ; stalker.....

Link to comment
Share on other sites

Call of Duty 2 - Roads to Victory

Call of Duty 4 - Modern Warfare

Call of Duty 5 - World at War

owned.

nav tāda 5. daļa, pietam, ja būtu tad viņam neietu un vispār 4. daļa viņam arī neiet.

P.S. Endijs arī owno,

P.P.S. update, uzspēlē pirmos dūmus, quakes un unreal tournamentus :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...