Jump to content
GIGN Forum

Cs Un Csdm Statistika


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jā, busteri tik tiešām vajag.. kautvai tāpēc, lai varētu pasmieties par citiem, kurus nobano ar netīriem skrīnšotiem. Parasti čaļi saka, ka nečīto viss ok, bet tad kāds admins parāda skrīnu un čalis vnk aplaužas.

Ehh, bija viens foršs topiks kur bija par to. Es šas meeģināšu atrast ja neizdosies tad nēe.

EDIT : http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=23707 atradu :D bet žēl tur vairs nav skrīnu.

A var palūgt kādus no bustera foto uzņēmumiem kur ir []? Es tik pa visu kādus 5 - 8 esmu redzējis, bet drošvien jau bija visādi...

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

da ko juus piepisaties pie pok3 :)

runa ir par to ka .. ja busters ir gigna ( precizak wormija) razhojums, tad ieksh GIGN liks sudzibas saistiba ar baniem citos serveros. ticiet man ta buus,,, tjipa : oi jomajo mani nobnoja ieksh ( atkal) pok3.sytes.net.. tur busters gljuko.. gign admini pasakiet vinjiem..

\

nu kautka taa

Link to comment
Share on other sites

Tīri interesanti kā no vienas tēmas pārgājām uz citu, paņemot līdz nedaudz iepriekšējo tēmu. topica nosaukums bija Cs Un Csdm Statistika . Es esmu par būstera uzlikšanu atpakaļ uz servera, tikai stipri šaubos vai manas domas kādu interesē :)

Link to comment
Share on other sites

:)

runa ir par to ka .. ja busters ir gigna ( precizak wormija) razhojums, tad ieksh GIGN liks sudzibas saistiba ar baniem citos serveros. ticiet man ta buus,,, tjipa : oi jomajo mani nobnoja ieksh ( atkal) pok3.sytes.net.. tur busters gljuko.. gign admini pasakiet vinjiem..

\

nu kautka taa

Es bikinj nesapratu, atkuda uz citiem serveriem piemeeram pok3.sytes.net buus buster?

Runaajot nopietni busteri vajadzeetu uzlikt vismaz uz csdm to tu ir prosta pipec.. Ja viens admins ir tad vienu mapi no saakuma liidz beigaam nevar nospeeleet, jo paljubomu kaads 4iiters ievaljiis!

Link to comment
Share on other sites

Eu chali gudri jau juus te meelojat, busteri busteri, juus kas ar galvu sienaa esat ieskrejeushi, kad neatceraties, kad ar busteri serveris staveeja tuksh gandriz visu dienu :blelohs: Busters ir laba lieta, bet jeega no tuksha servera nav, tas laikam jums nedalec, veel teddy variants varetu deretu, bet ja tiek likts vecais busters tad var pateikt ardievas gign cs :ermm: Lagi, netikshana iekshaa, man tas galigi nav vajadzigs es cik atceros speleju visos citos serveros iznemot gign tikai deelj bustera, un es doaju taadu ir daudz cilveku, ta ka ja busters netiek uzlabots, un kaa worm teica, tad vinaam zakolebalo :muahaha: , tad veco busteri var aizmirst, vins tikai visu padarishanu nogremdees, nu okey paaris nedelas visi lieli busterotaji paspeles, bet peec tam atkal serveris salasisies pilns paris h diennakti un ar to balle buus beigta :zhaav:

Ja man kaads nepiekriit labpraat uzklausitu realus argumentus, kapec vajadzetu gign cs serveri iztukshot no speletajiem ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...