Jump to content
GIGN Forum

Cs Un Csdm Statistika


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekadus stiimotos status! :) Speleju non-stiim un jaa tad jau busteri labak BACK,bet tad adminu works vairs nebus vajadzigs :) Arii pieteikumi uz acc nebus vairs tik aktuali,jo visu daris busters :) Bet galvenais lai busters negljukotu un nelagotu,taa lai tauta nepazuud un butu kaa tagad 24h online viisi!

Link to comment
Share on other sites

:) Speleju non-stiim un jaa tad jau busteri labak BACK,bet tad adminu works vairs nebus vajadzigs :) Arii pieteikumi uz acc nebus vairs tik aktuali,jo visu daris busters :) Bet galvenais lai busters negljukotu un nelagotu,taa lai tauta nepazuud un butu kaa tagad 24h online viisi!

Runājot pa tiem lagiem utt. Uz mana PC tā jau cs iet normāli un ar busteri nelagoja, bet draugam PC sliktāk gāja. kautkur 30 fps, un ar busteri tas pats. Nets MDSL.

Takā uzkatu ka dēļ bustera nelago.

Link to comment
Share on other sites

Man ir ideja kā māja, kaut gan esmu pālī. Busteri palaist uz half-režijuma.. Tikai busteris strādātu kā slots serverī. Piemēram, ja nav palaists busteris, kad serveris ir pilns. Viņš automātiski kicko nebūsteraino spēlētāju, tādejādi veicinot spēlētājus palaist busteri, pirms iešanas gign serverī. Tie kuri normāli gribēs spēlēt, arī palaidīs busteri, tādējādi mēs iegūsim 95% busteru spēlētājus, bet pārējos adminiem nāksies specot.. Ko par to domājāt? ?varēs spēlēt tie regotie, kuriem busteris sagādā lagus... protams, var ļaut spēlēt regotiem bez bustera, bet tas būs gaļimāk(kaut gan varētu veicināt reg nika prikšanu)

Link to comment
Share on other sites

Bet tad, kaa adminam zinaat vai vinjam ir ierubiits buster vai neav, tas noziimee, ka taaapt visi jaaspecto, kas speelee normaali! Jo parasti spectoshanu uzsaak ja speeletaajam ir ahuuna nereaals rezultaats un konkreetais indiviids nav redzeets gignaa!

Link to comment
Share on other sites

Mana ideja ir tāda, ka vajadzētu serveri pārtaisīt uz steam bāzes, kāds pašlaik ir KSO, jo tad servera consolē uzrakstot 'status', redz kuriem cilvēkiem ir steams, kuriem nav. NON-Steam serveros vienkārši visiem rādās steam_id_lan. Kā arī ar visām četrām esmu par buster atgriešanu.

Link to comment
Share on other sites

Status tiešām var ņemt ārā no listes, manuprāt viņi nav vajadzīgi, ja nu vienīgi gribi visus savā pagalmā pārspēt. Cilvēka respektus par šaušanas mākslu vari vākt spēlējot 5x5

Bet par busteri, vienozīmigi atpakaļ, man viņa pietrūkst :)

P.s. Varbūt ielikt "Balso vai mirsti" ????

Edited by h1tex
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā jau vienkārši jāizdomā kaut kāda Bustera PR kampaņa. Piemēram tas pats Teddy variants + ieviešana citos serveros + vienota starpserveru bustera banu datubāze. Mēs jau kaut kad par šito ar wormu runājām, bet tās runas tika atliktas līdz jaunajai Bustera versijai, kura tā arī vēl nav tapusi. Kaut gan, worm, tu taču teici, ka kaut ko citu arī uzlaboji Busterim - mazāk lagi vai kas tamlīdzīgs, ne jau tikai to VAC-veidīgo šitu, kas tā arī palika tikai plānā.

:thumbsup:

Epix, tu tiešām esi naivs, ja tu domā, ka kāds no citiem serveriem maksās par kaut ko, kas ir saistīts ar CSu. :) Bustera popularizēšana serveru vidū un vienota banu datubāze būtu izdevīga pirmkārt jau GIGNam, protams arī pārējiem serveriem. Galvenais ieguvējs būtu godīgi spēlējošo spēlētāju komjunitijs kopumā.

Tikai aktuāls paliek jautājums par to, cik serveri būtu ieinteresēti Bustera lietošanā, ar kādiem nosacījumiem un kuriem serveriem to vispār ir vērts piedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

Par demokrātisku cenu nopirktu kāds, jo skaties no kura gala gribi busterim ir 2 lieli plusi - ķer vairākus čītus(varbūt pat visus, neesmu informēts), ar nomainītu ip iekšā netiek, ja arī tiek tad atkārtotai čītošanai nav lemts ilgs mūžs.

p.s. 666 posts :devil:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...