Jump to content
GIGN Forum

Ziema!?


Invincible
 Share

Recommended Posts

Itkā mēs ar džekiem domājam uzrakt kādu jampu, iespējams pat kādu boxu uzlikt, protams arī Milzkalnu, Kamparkalnu domājams apmeklēt.

quelyd un ader, es jau teicu, ka abus pārāk sālīti sanāk pirkt, jo sūdus jau es nedomāju pirkt.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

3 gadus snowoju. tagat atmetu, dēļ sūda ziemām. pagājušo gad vispār tik kādas 7 reizes aizvilkos - lol. 2 km no mājām. bet nu tie paši 2km nav tā vērti, lai tur pa purtur ņemtos.

telefonu iesaku. dēli vienmēr var nonomāt vai aizņemties.

Link to comment
Share on other sites

Tas izskatās pēc gigantiska saidbūba. Otru kaut kā nevaru īsti sazīmēt, tāpēc jautāju.

Lai nenorautos par spamu - ņem trubu. Ziemas paliek aizvien šķidrākas un šķidrākas. Kā jau cilvēki teica, tad dēli var iznomāt kad ir sniegs un gribas pašļukāt.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Bla ja veel viena shitaada siema buus tad toch tirgoshu sniega moci nost vai arii kaut kaa paartaisiishu pa dublju moci!

Pa teemu, peerc snowu jo ar mobiilo pat vecaako suudu var staigaat ja viss shancee, bet ar priedes deeli, gan no kalna nemauksi! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D

Vahahahah :D:D:DDDD :superlol: :superlol: Vot tagad es vairs nevarēšu aiziet gulēt ;D Vienkārši uzlaboja garstāvokli ;D

Tas ir būbs ;D un otrs ir apzināti nogriezst :P labi labi, ja jau šādas tās djēlas tad mainīšu avataru ;D

prosto yo...

Piedošanu par offtopiku, nevarēju neiepostot ;)

Better now?

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...