Jump to content
GIGN Forum

[red] Idejas Amxx Modam


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tāpēc prasu visu domas.. ja nu kādam ir kāda ideja prātā.. Kā jau ImMortl teica: "Ir Soccerjam Mods". Arī EA Games. Jau saku paldies visiem, kas centās. Vajag tikai uzlabot/padarīt unikālas jūsu idejas. Gribētu dzirdēt vēl idejas. Vismaz katrs, tad mēģina atstāt ideju. Ja modu izveidošu, idejas autors iekļūs "Credits" sadaļā. Nav jau nekas daudz, bet vismaz viens Kruts mods made in Latvia. Ja viņš kļūtu populārs, tad vismaz Latvijas vārds izskanētu arī iekš AMXX :lol:.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Ko tur daudz. Tā Varētu itkā ko līdzīgu war3 ,bet visi sāk spēlēt no rank 0 (tās pakāpes var izdomāt ,majors ,seržants untt...) . Jau nosākuma tu vari izvēlēties sev 3 lietas kādas (no saraksta vai kā..) piemēram "jugernaut" HP +50 , 2 flash ,un piemēram lielāku ātrumu. Spēlē tu dabūt punktus pa kill un par assist un pēc laika tu atslēdz kādu jaunu lietu ,bet tikuntā tev var būt 3 lietas(vai kā nosaukt) nu piemēram tu atslēdz 2 he, tev jāizvēlas ko aizstāt (hp ,2 flash,speed) vai arī tu vari to neņemt vispār .Bet ja gribi tad paņemt kad vēlies. Un tā spēlējot tu dabūnot jaunas "ekstras" vari kombinēt kā vēlies, un ja gribi tad atkal izveidot savādāku kombināciju.

Link to comment
Share on other sites

O.. radīji ideju par "A" un "B" spotu noturēšanu. Sākumā abi spoti ir CT. T's ir jānoturas noteikts laiks, lai ieņemtu spotu. Tikai mapes derētu tādus, kur CT no spotiem ir noteiktā attālumā, un tad sanāk, ka spoti nav nevienam. CSDM tipa modu. Respawni bāzē.. Izklausās diezgan interesanti. Par inteliģenci: CTF(Capture The Flag) ir tieši tāds pats. Ja šo A un B ideju varētu apstrādāt, būtu ideāli. Ja ir citas labas idejas, postojiet. Tas, ka viena izklausās diezgan interesanta nenozīmē. Viss vairāk idejas nevajag. Noteikti vislabāko ideju realizēšu un pārējās, kuras būs diezgan normālas iespējams, ka pēc tās. Derētu vēl kādi ieteikumi Idejai, kuri ieteica samuray. Protams es pats šo ideju arī apstrādāšu. Paldies visiem, kuri šeit ir kādu ideju pametuši.

Link to comment
Share on other sites

te lasot man ienaca prata plugins ko jau sen esmu gribejis...

tatad visi jau noteikti zin pluginu calladmin via email/messenger uc. bet tu varetu uzmeikot tadu skypam :)

ja shi neder tad man ir cita :)

nedaudz lidziga Predis idejai par tam pakapem bet varetu samikset ar day of defeat tur ir ka katrai pakapei ir savs ierocis to pashu varetu izveidot in cs bet ar xp lai tiktu "paugstinats" :D piemeram mayor tur kkads mp5 ar citu skinu no kara :)

Link to comment
Share on other sites

Par skype es 100% nezinu, bet cik atceros skype, kaut kas nebija, lai varētu to pašu, ko ar citiem. Par to rank. Nu modeļi ir lieki MB, un tādi modi ir jau 2... ja ne vairāk. Tieši ar rankiem, exp, ieročiem klasēm, leveliem u.c lietām.

Link to comment
Share on other sites

shine ar šādiem ideju meklējumiem var droši vērsties pie manis ;)

Pirmāmkārtām, man ar tevi pēc kāda laiciņa būs bazars par komerciālu projektu - MODU. Teiksim tā, tiešām orģināla ideja, bet tas lai paliek, manam projektam.

Iesākumā, vari paskatīties hamburgermod - respektīvi aliens versus predator tipa mods, kas ir uzrakstīts priekš COD, bet vajadzētu kādu, kas viņu without bug pārnestu uz CS, jo mods ir tiešām spēcīgs un interesants. Ok tas tā - nekas orģināls. Hmmm, nu ko ātri uzģenerēšu kādu ideju par MOD.

Pirmais kas nāk prātā uz ātrumu. Cik nodrāzti ir tas, ka visos MOD`os attīstība (leveling) balstās uz EXP, vai Round principa. Piemēram, iedomājies, cik reizes interesantāk būtu spēlēt ja būtu quest princips. Kā tas manā skatījumā izpaustos? elemtāri. Leveling nebūtu balstīts uz pliku EXP principu:

Cilvēks ienāk iekšā serverī - viņam ir 1 lvl.

- cilvēkam uz MOTD principa atveras vaļā TO DO TO GAIN LEVEL (domājams angļu valodu saprotam)

šinī MOTD tiek ierakstīts teiksim 2 nosacījumi - savākt teiksim 200 EXP kā priamis nosacījums, bet vajag arī piemēram defuse (ct), vai plant veikt. DONE ? Tad arī LEVEL UP.

- cilvēks dabūs savu 2 level

Tagad viņam piemēram vajag uztaisīt vienu fragu ar secondary weapon, kā arī savākt noteiktu exp daudzumu.

- cilvēkam augstāks 3 lvl

Nu nez, da kautvai jāuztaisa kills ar HE grenade.

Quest uzdevumus var izdomāt ļoti daudz.

Visam paralēli nāk .ini fails, kur tiek konfigurēts attiecīgā level quest uzdevumi, kurus var kombinēt (piemēram lai dabūtu 9 lvl, ir 4 quest uzdevumi). Vai arī iestrādāts random parametrs [ quest_random 0/1].

Ja izvēlas manuālos settingus - tad princips kā punishment konfigam.

No tā rodas gameplay, cilvēki randomizē savu gamplay, līdz ar to nav plika skraidīšana/fragošana.

Viens no variantiem tam visam paralēli cept jaunu IN GAME EXTRAS tipa pluginu ( kā war3 , sh, utt), vai arī šo taisīt ka ADDONU war3 or sh, whatever ....

Var jau vēl kādu ideju uzģenerēt ...

Edited by Fragrancer
Link to comment
Share on other sites

Baigi stulbi.. viss jau ir. =/.

Fragrancer ideja diezgan interesanta. Domāju, kaut kādu savelvl metodi(mysql/nvault). Katrā lvl būs jaizdara noteiktas lietas. Piemērām.

Levelu iespējas:

Jānošauj noteikts daudzums.(spēlētāja levels * 2) (piemēram, ja ir 1lvl, tad jānošauj 2)

Jānošauj noteikts daudzums 1 raundā. (no 15-30lvl = 2, 30-45lvl=3... 90-100lvl = 7

Jānošauj noteikts daudzums ar vienu šāvienu(no 30-60lvl = 2, no 60-100lvl = 3)

Jānoplanto c4(spēlētāju levela daudzums / 4) (piemēram, ja ir 100lvl c4 jānoplanto 25reizes)

Jānoplanto c4 # raundus pēc kārtas..

Tas pats ar defuse.

Jānošauj # playeri ar awp

...

u.c

Katrā levelā varētu būt 3 objectives, kas jaizdara. Piemeram 1lvl:

Jānošauj 2cilvēki vienā raundā.

Jānoplanto c4.

Jānošauj 5 cilvēki ar ak47.

Tikko missijas pabeidz - LVL UP.

Domāju nekādas super-spējas nevajag.

Missijas rādītu lejā pie HP un Armor. Tur, kur war3 exp rāda. Varētu vēl grūtāk uztaisīt, ka jaizpilda missijas noteiktā secībā.

Ko jūs sakat? Būtu forši? :S.

EDIT: nerunājot par super lvl pirkšanas spējām :o. Ja tu piemēram netiec pāri 95lvl, vari nopirkt vienu lvl webā par 0.35sant.

Pēc 100lvl varētu būt, kāds Resets? Vai kas tamlīdzīgs. Maybe, kaut kādu ziņojumu spēlētājiem parādīt, kad kāds nāk serverī iekšā, kuram ir vismaz 1 resets. Piemēram:

"*[zaļa]Sh!nE*[/zaļa]([zaļa]3[/zaļa] resets) joined the Game"

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tā ideja par helīti nebija slikta.. ar dažiem uzlabojumiem varētu iznākt kkas tīri sakarīgs..

Katram team`am pa 1 garam helim.

*(mapes būs baigi lielas (piem. tur kkāds tuksnesis.) )

Katram team`am 1 pilots ( nobalsos par pilotu vai izvēlēsies serveris)

Katram spēlētājam bezgalīgas HE granātas ( <-- šo ideju varat labot. )

nez , vairak nevaru neko izdomāt. Kādam , kam iepatikās sākums , var droši papildināt/labot. :)

Edited by Traffi1c
Link to comment
Share on other sites

;)

Pirmāmkārtām, man ar tevi pēc kāda laiciņa būs bazars par komerciālu projektu - MODU. Teiksim tā, tiešām orģināla ideja, bet tas lai paliek, manam projektam.

Iesākumā, vari paskatīties hamburgermod - respektīvi aliens versus predator tipa mods, kas ir uzrakstīts priekš COD, bet vajadzētu kādu, kas viņu without bug pārnestu uz CS, jo mods ir tiešām spēcīgs un interesants. Ok tas tā - nekas orģināls. Hmmm, nu ko ātri uzģenerēšu kādu ideju par MOD.

Pirmais kas nāk prātā uz ātrumu. Cik nodrāzti ir tas, ka visos MOD`os attīstība (leveling) balstās uz EXP, vai Round principa. Piemēram, iedomājies, cik reizes interesantāk būtu spēlēt ja būtu quest princips. Kā tas manā skatījumā izpaustos? elemtāri. Leveling nebūtu balstīts uz pliku EXP principu:

Cilvēks ienāk iekšā serverī - viņam ir 1 lvl.

- cilvēkam uz MOTD principa atveras vaļā TO DO TO GAIN LEVEL (domājams angļu valodu saprotam)

šinī MOTD tiek ierakstīts teiksim 2 nosacījumi - savākt teiksim 200 EXP kā priamis nosacījums, bet vajag arī piemēram defuse (ct), vai plant veikt. DONE ? Tad arī LEVEL UP.

- cilvēks dabūs savu 2 level

Tagad viņam piemēram vajag uztaisīt vienu fragu ar secondary weapon, kā arī savākt noteiktu exp daudzumu.

- cilvēkam augstāks 3 lvl

Nu nez, da kautvai jāuztaisa kills ar HE grenade.

Quest uzdevumus var izdomāt ļoti daudz.

Visam paralēli nāk .ini fails, kur tiek konfigurēts attiecīgā level quest uzdevumi, kurus var kombinēt (piemēram lai dabūtu 9 lvl, ir 4 quest uzdevumi). Vai arī iestrādāts random parametrs [ quest_random 0/1].

Ja izvēlas manuālos settingus - tad princips kā punishment konfigam.

No tā rodas gameplay, cilvēki randomizē savu gamplay, līdz ar to nav plika skraidīšana/fragošana.

Viens no variantiem tam visam paralēli cept jaunu IN GAME EXTRAS tipa pluginu ( kā war3 , sh, utt), vai arī šo taisīt ka ADDONU war3 or sh, whatever ....

Var jau vēl kādu ideju uzģenerēt ...

Un kārtējo reizi mēs tikai sarežģijam dzīvi. Klau, ko jūs tagad gribat uzburt no cs`a ?? Johaidī, ja gribat taisīt pasakas, tad ejiet un rakstiet pavisam jaunu spēli augšā, nevis to pašu cs`u ķēmojiet laukā, pietiekami viņš ir postīts ar visiem Modiem... !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[LINK]

Līdzīgs tev. Fragrancer ideja ir diezgan interesanta. Tomēr līdzīgi modi ir diezgan daudzi. Plugina izmērs būtu diezgan iespaidīgs. Taisīt lietu, kas ir līdzīga citām, un kura ir milzīga... Kuru vienam paietu diezgan Ilgs laiks, lai uztaisītu. Nu, es nevēlos riskēt čakarēties tik ilgi, idejai, kas tomēr nav.. nu nav... Praktiski apvienots: GunGame ar Kādu exp modu un Assassin pluginu. Par šo topiku es aizmirsu, līdz šodienai, jo gignu kādu laiku nebiju apmeklējis. Varbūt, ja kādam tomēr vēl kāda ideja ir. Varbūt pats Fragrancer, ideju ģenerātors, varētu iedot kādu vēlvienu brīnišķīgu ideju. Idejas kā... "Eu šain, pārtaisi man UT 1 cē-esā, būs baigi kruti, visiem patiks"... nu es nedomāju, ka ir jēga pārtaisīt spēli. Anyway, ja kāds uziet šo topiku kaut kad, jo zinu, ka viņš tūlīt nogrims topiku dzelmēs, varētu piemest klāt kādu savu ideju... Godīgi sakot, ideja par Pluginu, nevis super lielu modu, arī būtu diezgan laba. Sagribējās arī, kaut ko uzmočīt publikai, nevis visu laiku kādiem īdošiem čaļiem skype taisīt pluginus. Ja tomēr ideja būs laba, un lietojama, idejas autors nonāks Plugina lapā, nu tur, kur jūs kačājat pluginus serverim... pie Credits ailītes :).

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

es tak tev teicu, lai tu man uztaisi tadu pluginu:

tip ja kadu atbano9bet +- nav parliecinats), tad lai vel vinu turpmak paverotu vinu ieraksta liste un kad vins ieiet serveri, tad admins var vinu ieraudzit, nospiezot kadu komandu vai pleyeris pats kaut ka admina acis izcelas :D

Link to comment
Share on other sites

Mana ideja :

World War 3

Tatad ideja ir tada ka World War turpinas :D. Un tipa iepatikas citu idejas un deretu apvienot

1.2 baazes ''A'' "B" kuras janosargā (CT lai neuzpridzina vinju baze C4) (T nezinu vel)

2. Ir taka 2 salas, CT sala un T sala , katra ir laivas, helikopteri un pa vidu atdala uudens.

3. Tad atkal par rankiem (Serzants,Majors utt...) Piem kareivis=5killi tur kautkads majors=50kill utt...

Tas ta ari viss pagaidam :D

Link to comment
Share on other sites

[LINK]

Līdzīgs tev. Fragrancer ideja ir diezgan interesanta. Tomēr līdzīgi modi ir diezgan daudzi. Plugina izmērs būtu diezgan iespaidīgs. Taisīt lietu, kas ir līdzīga citām, un kura ir milzīga... Kuru vienam paietu diezgan Ilgs laiks, lai uztaisītu. Nu, es nevēlos riskēt čakarēties tik ilgi, idejai, kas tomēr nav.. nu nav... Praktiski apvienots: GunGame ar Kādu exp modu un Assassin pluginu. Par šo topiku es aizmirsu, līdz šodienai, jo gignu kādu laiku nebiju apmeklējis. Varbūt, ja kādam tomēr vēl kāda ideja ir. Varbūt pats Fragrancer, ideju ģenerātors, varētu iedot kādu vēlvienu brīnišķīgu ideju. Idejas kā... "Eu šain, pārtaisi man UT 1 cē-esā, būs baigi kruti, visiem patiks"... nu es nedomāju, ka ir jēga pārtaisīt spēli. Anyway, ja kāds uziet šo topiku kaut kad, jo zinu, ka viņš tūlīt nogrims topiku dzelmēs, varētu piemest klāt kādu savu ideju... Godīgi sakot, ideja par Pluginu, nevis super lielu modu, arī būtu diezgan laba. Sagribējās arī, kaut ko uzmočīt publikai, nevis visu laiku kādiem īdošiem čaļiem skype taisīt pluginus. Ja tomēr ideja būs laba, un lietojama, idejas autors nonāks Plugina lapā, nu tur, kur jūs kačājat pluginus serverim... pie Credits ailītes smile.gif.

Ja visi var apstiprināt, to ka tipa elvisa ideja nekur nav, tad es pie viņas varētu ķerties klāt, kad pabeigšu taisīt savu SJ modu. Tur ir 150 rindiņas koda, ne vairāk. Nebūtu MySQL - 30rindiņas.

@ toksisks - Par to punktu nosargāšanu es varētu nopietni padomāt. Vislabāk, lai kam ir ideja, par to TF spotu nosargāšanu. CSDM + Spotu nosargāšana varētu būt diezgan jautra.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...