Jump to content
GIGN Forum

Paaustinājums..


Chucky
 Share

Recommended Posts

Hay..

xban - Katru dienu izjūtu vajadzību priekš šās privalēģijas, piemēram šodien, no rīta un tagad bija daži čīteri, pret kuriem cīnījos ar xslay + xnick, tā var teikt ir katru dienu, bet vislabāk cīnīties ir ar komandu xban.. Kā sapratu, admin_chat nāk līdzi xb privalēģijai? Šo tad privalēģiju arī vēlētos, jo daudzi serverī bļaustās, ka čīteris tāds un šitāds, ar tādu nicku un vai admin Chucky (pieņemsim) nevari apstīties viņu? Bet kamēr es apstos un sāku darīt kaut ko ar xslay vai xnick, viņš jau ir aizmucis..

Un ja nav pa daudz prasīts, velētos arī iegūt votemapu, dažreiz iznāk, ka nav neviena admina un tizla mape, no kuras tauta pazūd..

Ar cieņu, jūsu mīļais Chucky :whistling:

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

REC. Dafiga riezes ir reporteejis 4iiterus un peedeejaa laikaa pat nepaarbaudiiju vai ir vai nav paliigieriices, kad chucky reporteeja. Es pat paarliecinaats, ka probleemu nebuus...

adminchats nenaak komplektaa, bet ja ir ban pravas bez shiis komandas nu nekaadi neiztikt - saku peec pieredzes. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu jā sūdzība par viņu tika ātri aizmirsta :ermm: , nedomāju, ka šis būtu labs kandidāts uz šām prāvām, tīri vadoties pēc tā kā viņš lietoja xslap, xslay! Tikko, kad dabujā pravas ar xslay izdarīja divas lielākās kļūdas, kādas var ar tām izdarīt - slajo pretējo komandu, slajo kad vienam spēlētājam jāpaņem raunds 1vs5 vai kkā tā!

Uz paaustinājumu viņu atbalstu(vienalga ko tas nozīmē), bet uz paaugstinājumu nē!

Link to comment
Share on other sites

KAS DRĪKST POSTOT TIESĪBU SADAĻĀ?

Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.

Link to comment
Share on other sites

Es nepaziistu chucky personiigi, bet cik esmu speeleejis liekas labs chalis un reportee 4iitokus bez kljuudaam...

Regjistreetais tavs teksts iisteniibaa pilniigi nevietaa! Ja nebija reala anti vai rec tad nu nevajadzeeja neko saciit

Link to comment
Share on other sites

Ar visām 4 trām PRET, ANTI, NĒ, UTT.

*DEAD*(Terrorist) doGY : netrauce adminet

*DEAD*(Terrorist) Chucky : nahren tu slay?

*DEAD*(Terrorist) Chucky : ko netrauce?

*DEAD*(Terrorist) doGY : tu nederi pa adminu vispar

ADMIN Chucky: admin_aizveries doGY

* Tev mutee ir zekje, tu nevari parunaat...

(Terrorist) Chucky : man nevajag dzirdet tavus komplimentus

Es pirms tam gribēju rakstīt, ka tā bija liela kļūda viņam dot acc...

Ieraugot šito topiku noturējos un nodomāju - nerakstišu neko vēl līdz pēdējai reizei...

TĀ REIZE PIENĀCA TIKO ŠORĪT!!!1!!!!11!!11!

Cik reizes nav runāts ka admins pret adminu tiesības neizmanto .....

Es noslayoju ( :) ) cilvēku kurš 1vs 1 nepildīja misiju un viņš ar rupjiem vārdiem man uzbrauca UZ KURIEM ES NEATBILDĒJU..... un viņš savac acc izmanto tikai lai būtu garāks krāniņš....

Kā redzet es neko rupju utt nepateicu lai man liktu gagu un lai man drstu viršu

UN ADMINS PRET ADMINU NEIZMANTO ACC!!!!!!

p.s. esmu serverī ar gagu jau 7 minūtes un man nav kas noņem, un pats cuky ir aizgajis man nauda ir 11 k un labs rezūltāts, negribu taisīt retry, bet ar mani runā cilvēki un nevari viņiem atbildēt....

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

Es tev pajautāju, kapēc tu viņu slay? Viņš nav vainīgs, ka viens idiots frago un ar c4 rokā nomirst, un līdz round beigām paliek 10sec.. Tad varbūt visulaiku man arī slayot katru, kurš neizpildīs misiju 10sec? + Varēji jau arī normāli atbildēt, ka viņš tevi ar lamuvārdiem apvainoja, nevis atbildēt - netraucē adminēt - es to varēju zināt? Esmu kkāds gaišreģis? Kāds garāks krāniņš? Es tā pat kā tu pildi admina dotās privalēģijas, un akdievs, es tev uzliku gagu? Man nav jāredz, ko tu pa mani domā serverī, aizej uz forumu un uzraksti, nevis ņaudi - Tu nederi pa adminu, un kaut Tev noņemtu privalēģijas, tā tu domā ja? Laikam, kad man kāds admins slap/slay/gag es nākšu un rakstīšu sūdzību, tā sanāk ne, jo admins nevar slapot/slayot/gagot citu adminu, pats vispār saprati, ko Tu uzrakstīji..

Link to comment
Share on other sites

Septembra sākums, skype [nebūtu to darījis, bet gribot negribot šoreiz esmu dogija pusē, jo tas gags tiešām bija riktīgs sviests]:

[2008.09.09. 16:52:10] Roberts says: Ko tu dari?

[2008.09.09. 16:56:36] Eziic [wtf?] says: sēžu

[2008.09.09. 16:56:38] Eziic [wtf?] says: taisos ēst

[2008.09.09. 16:56:47] Roberts says: nafig bano?

[2008.09.09. 16:56:58] Roberts says: man sūdzību rakstīt?

[2008.09.09. 16:57:01] Roberts says: Nafig kicko?

[2008.09.09. 16:57:03] Eziic [wtf?] says: dari tā

[2008.09.09. 16:57:13] Eziic [wtf?] says: bet tu ļoti labi zini, ka neko nedaru bez pamatojuma ;)

[2008.09.09. 16:57:15] Roberts says: vsp pasaki, kāpēc 3x kick?

[2008.09.09. 16:57:21] Roberts says: nu paskaidro kāpēc?

[2008.09.09. 16:57:23] Eziic [wtf?] says: enīvei, man garšo kotletes un es viņas šobrīd taisos ēst

[2008.09.09. 16:59:07] Roberts says: PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

PTB: You have been auto-assigned...

Dēļ šitā es vienu naab kick, un tev par to bija mani 3x kick un slay>

[2008.09.09. 16:59:17] Eziic [wtf?] says: assault. mierīgi eju uz māju, tu ienāc serverī un sāc mani slapot. tādā veidā pakāšu nedaudz hp, bet saprotu, ka tie tādi mūsu joki, un iebindoju X pogu uz slapa, lai nākamajā roundā paslapotu arī tevi. uzslapoju tevi, noņemu bindu, eju tālāk un HOPS slay. noslayoju pretī, bet tu tikmēr izbēdz no servera. pēc tam tu atnāc serverī, nomaini kaut kādā pilnīgā bezskarā 2 spēlējošiem čaļiem nikus uz 'gign', lai pats tiktu T tīmā, līdz ar to nomainīju niku arī tev tieši tāpat kā šiem abiem puišiem. par to tu nomainīji manu nicku kā atriebi, tomēr iemesla tev nebija. izdarīju to vēlreiz un pabrīdināju par tālāko darbību

[2008.09.09. 16:59:43] Eziic [wtf?] says: ja vēl kaut kas nav skaidrs, raksti te vai raksti sūdzību, es tikmēr iešu paēst un kad atnākšu atbildēšu

[2008.09.09. 16:59:48] Eziic [wtf?] ēd

[2008.09.09. 17:00:22] Roberts says: -_-

[2008.09.09. 17:02:47] Roberts says: zaabaks

[2008.09.09. 17:08:52] Eziic [wtf?] says: tu? jā, šoreiz izcēlies. mēģināšu banu noņemt, kaut gan nekad nav sanācis. vismaz būs uz ko patrenēties, kaut gan tur vēl pāris minūtes tik palikušas. nu tas tā

[2008.09.09. 17:09:39] Eziic [wtf?] says: banu nerāda

[2008.09.09. 17:12:24] Roberts says: -__-

[2008.09.09. 17:41:08] Roberts says: pakaļa

[2008.09.09. 17:41:19] Eziic [wtf?] says: kur?

[2008.09.09. 17:52:29] Roberts says: Net pazuda

Nu tas bija vienkārši zelts, made my day. Man nav pilnīgi nekas pret tevi, patīkami šad tad paskraidīt pa serveri, pagraizīt kādu un parasti dumības tu netaisi, bet ik pa laikam tev aizkrīt šīberis, un es nemaz negribu iedomāties kas notiktu, ja tev tajā brīdī klāt savām tiesībām būtu arī xban. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

Es teicu, ka tur izceļos ar kko labu? Vnk katru rītu,pusdienlaiku,vakaru ir čīteri un nav neviena admina'serverī, kuram būtu xb tiesības, kas varētu nobanot hackeri, un paiet laiks kamēr es ieeju forumā un pm, tam, kam ir xbans, jo čīteris pa to laiku var aizmukt velns viņ zin, kur.. Jā, es priecājos, ka esmu ieguvis privalēģijas, un varu serverī uzturēt kārtību..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...