Jump to content
GIGN Forum

[iphone] Officiali Klat 26


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Ja nepārrunā brīvās minūtes, tad kopā par iStyle 1 sanāl samaksāt pie 570ls. No rīta rēķināju, bet nu jau esmu aizmirsis un pārrēķināt negribas. iStyle 2 ap 700ls, iStyle 3 ~1140ls. Varu kļūdīties, bet ideju sapratāt. Nemaz nešaubos, ka daži uzķersies uz iStyle 3, jo pats iPhone 8GB maksā tikai 1ls, kas potenciālajam klientam būs aizmālējis acis :D

Lai nu kā, viedoklis te katram savs. Nekādā gadījumā neņemiet HTC Diamond. Lai arī cik smuks tas neizskatītos un funkcionāls neliktos, viņš ir sūkājoši bremzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Neiet jau runa par to, lai nevienam nebūtu, bet nu tas, ka tagad iPhone 3G būs katram perdelim, kura senčiem ir lieki simts lati arī liekas baigi neforši.

Palikšu pie vecā ajfoņa, vismaz tas nebūs katram pretīmnākošajam.

Link to comment
Share on other sites

Nu AT&T ļāva 30 dienas izmēģināt, pirms stājās spēkā ETF (Early-Termination Fee) 175$ apmērā.

199$+175$ = 374$

smieklīgas cenas :D

Nu tad es ievērtēju līgumu, paņemu īīfounu un pēc 30 dienām laužu līgumu. Un tas viss par 106ls + 10ls (pirmā mēneša maksa) + ETF ~100ls (minēšu). Easy as a,b,c. :D

Link to comment
Share on other sites

VIP'iniekiem jau labāka bilde šķiet :thumbsup:

VIP klienti var pirkt iPhone 3G uz jebkuru esošu pieslēgumu: 207 Ls par 8 GB, 265 Ls par 16 GB. Līgums jāslēdz uz 24 mēnešiem un 24 mēnešus aparāts ir piesaistīts LMT tīklam.

no pieredzes zinu, ka ir piesaistīti, bet ne bloķēti uz LMT tīklu.. ceru ka ar šajā gadījumā tā ir :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Lai nu kā, viedoklis te katram savs. Nekādā gadījumā neņemiet HTC Diamond. Lai arī cik smuks tas neizskatītos un funkcionāls neliktos, viņš ir sūkājoši bremzīgs.

Vecīt, tev sūdīgi ar redzi un/vai matemātiku. Tā mēneša maksa ir par bezmaksas min/sms/mb, nevis par pašu telefonu. Kad pērc jaunu telefonu, tad arī pieskaiti pie summas naudu, ko potenciāli samaksāsi rēķinos 2 gadu laikā?

Link to comment
Share on other sites

hehe, kā es rēkšu par visiem, kas tagad sapirks ifounus un maksās tās summas un beigu beigās pēc kāda laika sajēgs, ka viņu lādēt katru otro dienu (max cik izvilks, ja tiks izmantots kā telefons + multimēdiju ierīce) nav forši un ka vēl pēc laiciņa pietiks knapi 1 dienai utt.

EDIT. aizmirsu, ka pateikt, ka no tā 3g ņehuja nebūs, jo labākais pārklājums ir bitei, kurai Rīgā 3g strādā =/- norm, bet lmt pat Rīgā ir problēmas ar 3g.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Tad pasaki cilvēk mīļais, kādi būtu jebkura no augstāk minēto telefonu minimālie izdevumi? Mazāki? Stipri šaubos. Nedomāju, ka, ja tu sasummētu izmaksas par 100 zvanu minūtēm + 100 sms + 100mb tad sanāktu daudz mazāk par 20LS (ja ne pat vairāk).

mēnesi nopļāpāju vidēji pēdējā laikā 200 min, nosūtu ~100 sms, gprs 10mb moš (nepastāvīgais pieslēgums).

pieslegums parastais +

un tas man vidēji sanāk uz 8Ls mēnesī.

5. atlaižu līmens (laikam) + VIP klients

apšaubu, vai iStils man ir izdevīgāk :rofl:

Link to comment
Share on other sites

pieslegums parastais +

un tas man vidēji sanāk uz 8Ls mēnesī.

5. atlaižu līmens (laikam) + VIP klients

apšaubu, vai iStils man ir izdevīgāk :rofl:

Ja tu esi VIP klients (vai ar biznesa) tad tev nav jāņem iStyle, bet gan vari vienkārši iegādāties iPhone par 205 un 265 LS (8 un 16 gb), tā kā uz tevi tas viss neattiecas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...