Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

:muahaha:

kaa tur ar totalizatoru ir, cik es vispaar izcelju, ja teiksim uzlieku 50ls uz rezultaatu un arii uzminu?

Shajaa gadijumaa koefs bija pie 6... tatad uzmet 50Ls uz precizu rezi un vineee 300Ls...nakamajaa spelee noteikti koefs bus labaaks ariii man jau zhel ka nelieku ko juuuutu,jo parasti viss sakriiit jo ipashi pagajusho sezon!

Link to comment
Share on other sites

šoreiz kaut kā bija sanācis, ka pirmo reizi aizdevos uz arenu skatīties spēli, žēl, ka pazaudējām, bet vismaz es starplaikā na haļavu dabūju šalli, apkārt kādas tur mētāja un vienu kak raz sanāca noķert :D

Link to comment
Share on other sites

Kā tas ir, nolemta ? Pirmssezonas treniņnometnē čalis neizturēja konkurenci un ar visu savu vienvirziena līgumu nokļuva fārmā. Tagad Tampabeja viņu izlika neaizsargāto spēlētāju sarakstā, un neviena NHL komanda viņu nepaņēma(turklāt pie izdevīgiem līguma nosacījumiem). Tātad Karsums pagaidām NHL nevienam nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

es atkal sodien tiesi izdomaju, ka bus 3:2, bez dirshanas un nozhabojos likt totalizatoraa, draugs uzlika(protams ne 3:2), vinjsh protams zaudeja un es vareju normali izcelt un jaa...viss pa pipeleem..prieks vismaz par uzvaru.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Spartaks mums ir ērts pretinieks, it sevišķi mājās. Mēs šos esam sasituši 3 reizes, nedomāju, ka pēkšņi mums ir gaidāms baigais zāģis, kā Tu pieminēji.

5:3 vai 4:2, mums par labu. :)

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

5:3 vai 4:2, mums par labu. :)

Aha ariii Magnjitkai mes lidz shim esam bijushi eerts pretinieks...She kas vinjiem no taa sanaca :) Da neee domaju ka shodien bus nicha....Viss velk uz to.... Neticu ka vinju vartsargs atkal burkas jau 4to speli pec kartas pret mums sataisiis :) Un neticu ka arii shoreiz vinjiem tik ljoti neveiksies :) Bet protams alus iepirksts un par lielu LATVIJU :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...