Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

;)

Znaroka vājprātīgi augstprātīgā iedomība pēdējā pusotra mēneša laikā ir pelnījusi, lai Ak Bars viņus noliktu pie vietas :thumbsup:

+ skatoties AkBars spēles playoffā, salīdzinājumā ar MVD spēlēm, es tomēr lieku uz AkBars. Jā, jo vinnēt Ufu un Magņitku (un Baris) ir vieglāk kā vinnēt CSKA, Rīgu un Lokomotīvi <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu varbūt tāpēc, ka Ufa un Magņitka bija austrumu konferences pārliecinošas favorītes.

Savukārt Rīga, CSKA, Lokomotīve bija Rietumu konferences vidusdaļa.

Nerunājot par foršo Rīgas sastāvu un spēlētāju veselības stāvokli :)

p.s. Man patīk play-off labākie spēlētāji uz doto brīdi - Radulovs nav tikai labākais vārtusargs :DD

Link to comment
Share on other sites

Jus arii parspilejat :) tas ka Ak bars vinneja gan UFU un MAgnjitku jau liecina par to ka vinji jau visus savus speeku iespejams buus atdevushi,bet MVD kaa mauc taa mauc :) Vopšem bija 1ns labs raxtīts esportā :) Kur bija raxtīts,ka Znaroks no MVD reālu konfekti uztaisījis kur katrs kompensē katra trūkumus... Un tā jau arī ir... Ceru uz MVD!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jus arii parspilejat :) tas ka Ak bars vinneja gan UFU un MAgnjitku jau liecina par to ka vinji jau visus savus speeku iespejams buus atdevushi,bet MVD kaa mauc taa mauc :) Vopšem bija 1ns labs raxtīts esportā :) Kur bija raxtīts,ka Znaroks no MVD reālu konfekti uztaisījis kur katrs kompensē katra trūkumus... Un tā jau arī ir... Ceru uz MVD!

Nu LOL, tu tā varētu rakstīt tad ja MVD jau būtu wild card uz finālu :superlol:

Tas taču ir galīgi,garām, MVD arī visus savus spēkus ir izgrūduši, un viņu izredzes uzvarēt ir niecīgas... Bet nu lai veicas,es arī savā ziņā par MVD,lai būtu sensācija!

Link to comment
Share on other sites

Tīri emocionāli & spriedzes dēļ ļoti gribētos, lai MVD kaut nedaudz pakutina nervus, bet nu skatoties lazaretes statistiku abām komandām, un arī kopējo līmeni uz doto mirkli, tad tiešām jāsaka, ka MVD var "paķert" kādu spēli tikai aiz Bars neuzmanības vai arī īpašas apstākļu sakritības rezultātā! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja triobetā būtu uzreiz pieejams Moneyline par spēles iznākumu nevis pamatlaika iznākumu, uzliktu uz AkBars 100Ls.

koeficienti smuki :DD

Edit: Ir moneyline šai spēlei MVD 1.95 AkBars 1.75

Ar 50Ls varētu noriskēt.

Link to comment
Share on other sites

:)

šīm komandām abām ir tāda interesanta īpašība - MVD, ja iegūst pārsvaru, māk to noturēt, bet ak bars māk atspēlēties, ja sākumā zaudē. Pie tam tik kruti, ka tas jau ir līdzvērtīgs Dinamo Rīga skillam.

Es neņemos prognozēt kurš uzvarēs, lai gan domāju, ka ak bars diezgan fiksi mvd sasitīs gabalos.

Link to comment
Share on other sites

Sodien ieejot nhl.com nereali parstiedz pirmas kartas pirmas playoff speles. No 5 spēlēm tikai 1 uzvarēja mājnieki, un baigais prieks par Bartula Lidoniem kas speja izcinit uzvaru izbraukuma! Jutu ka bus turpinajums loti intresants, sonakt turesu ikskus par Washingtonu!

Link to comment
Share on other sites

Jā, NHL rezultāti patīkami pārsteidz. Vislielākais prieks, protams, par Avalanche. Zinot Sharks play-off pagātni, nebūs pārsteigums, ja tie lašaras pakāsīs arī sērijā.

Prieks par Detroitas zaudējumu un Filadelfijas uzvaru. Vienīgi žēl, ka pingvīni zaudēja.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Prieks par Detroitas zaudējumu un Filadelfijas uzvaru. Vienīgi žēl, ka pingvīni zaudēja.

Pingvini parsteidza ar savu vajo speli tiesi aizsardziba, nav vina mana iecienitaka komanda, es protams saja dueli tikai priecasos par otawas panakumiem.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Tas gan, aizsardzība nebija līmenī + vēl Flerī tur vārtos sūdus taisīja. Ja pingvīni neuzlabos spēli aizsardzībā un Flerī nesāks normāli vārtos stāvēt, tad Otavai ir normālas izredzes paņemt sēriju.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Es redzēju tikai otrā perioda pēdējās ~6-7 min

Man likās nenormāli interesantas šīs 6-7 minūtes, kas tur par momentiem bija kā vieniem tā otriem.

Es nesaprotu no kurienes viņi tos spēkus rauj. :DD

Otro spēli arī AkBars vinnēs!

Link to comment
Share on other sites

Ahh Washingtona reali sarugtinaja, no rita skatoties rezultatus! Noskatijos ari video nu ko var teikt Ovi un Seminam jasak ugunot, tad viss bus kartiba.

Zel ka Ivana Kings tomer zaudeju vel no rita radija 2:2 beigas OS zaudeja, teiksu godigi VANKuverai halava!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...