Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Nu ko :) Sanak interesanta situacija... Ja Mes panjemam Belarusus un pec tam austrieshus,bet belarusi panjem SLovenjus,kas panjem Austrieshus...

Sanak ka mums vismaz ar 3 ripaam vairak jaiemet... Jo belari piemeram vinnes ar 2:0 Slovenjus Slovenjiem bus +1 Belariem -1 un Mums 0 Nu jaaa.... 3 ripas kaa minimums jaiemet,bet t as skjiet NETICAMI,ka Mezin,kas sapes nezin, bus tik viegli parspejams... Vardu sakot d1rsaa mums ir...Vel jau javinneee...

Link to comment
Share on other sites

Es vispār nesaprota sporta jēgu, cīnīties lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, vaitad tiešām mēs visus šitos gadus spēlējām, tikai lai iekļūtu, vai lai kādu medaļu kādreiz nopelnītu? Tāda mānija man sāk likties, ka mūs pie tām medaļām nemaz nepielaidīs, ka tie ir tukši prieki, ka mēs tur iekļuvām ceturdaļfinālā a jēga tikt tur?

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Es vispār nesaprota sporta jēgu, cīnīties lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, vaitad tiešām mēs visus šitos gadus spēlējām, tikai lai iekļūtu, vai lai kādu medaļu kādreiz nopelnītu? Tāda mānija man sāk likties, ka mūs pie tām medaļām nemaz nepielaidīs, ka tie ir tukši prieki, ka mēs tur iekļuvām ceturdaļfinālā a jēga tikt tur?

Tu vispār saproti ko uzrakstīji?Es esmu no zemās kastas,tāpēc nesaprotu Tavu domu lidojumu!Apgaismo mani un pastāsti,kuru izlasi Tu domā ar vārdu "mēs",jo ceturtdaļfinālā Latviju neredzu,bet toties ir citas komandas,kuras Tu acīmredzot apzīmē ar vārdu "mēs","mūsu" !

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu nesaprati joJO ? Izliecies esi?

Es patiesībā esu par to lai LV spēlētu 2. divīzijā - vismaz nākamgad būtu patīkamāk skatīties spēles (kuras pēc būtības vajadzētu graujoši uzvarēt)

Anyway - tā kā LV hokeju spēlē emociju, patriotisma vadīti, tad kamēr LHF vadība nebeigs sūdus taisīt un Latvija kā valsts nebūs savesta kārtībā, mums par augstu vietu, kur nu par medaļām - necerēt!

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas pats kas O Sandis Ozolīņš spēlējis NHL un ieguvis Stenlij kausu. Sandis ozolins, Sandis Ozolins, es tani Sandi vispar neko nesaskatu, ne viņš tur vartu guvējs, ne viņš tur kas. Nav mums hokeja un nebūs mēs mūžīgi cīnīsimies lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, un tur arī paliksim. Labi ja agrāk vecie rāva un visas spēles ja zaudēja tad ar godu.

Un Lipmanim jau tādi fani vajadzīgi, kas tic ka notiks brīnums. Šai fanu būšanai apgrozās lielas naudas. Es vecajiem čaļiem ticēju, bet līdz beidzot daleca, nav ko skriet uz to halli un bļaustīties, Latvija, Latvija. Latviešiem pietrūkst to talantu, un tieši uzbrucēji, nevis tikai aizsargi, kur tiek aizsūtīti uz NHL lai padodu ripas amerikānim, lai viņš varētu gūt vārtus, un kļūt populārs, vot i visa jūsu patiesība par latvišu hokeju.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Priekš Latvijas mērogiem mēs hokejā esam superzvaigznes, jo esam tik cik esam. Mums nav milionu no kā izvēlēties labāko,ātrāko vai tehiskāko. Ir tie, kas ir un tie rāda to spēli, ko max spēj.

Ņemt medeļas PČ ir praktiski neiespējami, bet uz to ir jātiecas.

Gribu, lai mūsējie paliek A grupā , braukšu nākamgad uz Zviedriju :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Es patiesībā esu par to lai LV spēlētu 2. divīzijā - vismaz nākamgad būtu patīkamāk skatīties spēles (kuras pēc būtības vajadzētu graujoši uzvarēt)

muļķības. tev patīkamāk skatīties kā mēs sagraujam spāniju 20-1, vai arī skatīties aizraujošu hokeja spēli pret Krieviju kur latvieši atdod visu lai vinnētu? Mēs šogad nevienu brīdi slikti nenospēlējām, pret dāniju veiksme neuzsmaidīja, tas arī viss. Tiesa gan pret slovēniju mēs palaidāmies. Ieliksim austriešiem un nākamgad parādīsim kur vēži ziemo.

Latvija! Uzvara!

Link to comment
Share on other sites

Piedod, tu esi kārtējais optimists, ka latvija kādreiz kautko izdaris ko, lab paveiksies iekļūs pusfinālā un tur arī paliks, un vispār kas ir pasaules čempionāts, ka puse labāko spēlētāju vēl spēlē NHL, aizbraucām uz olimpiskajām spēlēm, tur mūs vienkārši izvālēja visos caurumos!

Link to comment
Share on other sites

Piedod, tu esi kārtējais optimists, ka latvija kādreiz kautko izdaris ko, lab paveiksies iekļūs pusfinālā un tur arī paliks, un vispār kas ir pasaules čempionāts, ka puse labāko spēlētāju vēl spēlē NHL, aizbraucām uz olimpiskajām spēlēm, tur mūs vienkārši izvālēja visos caurumos!

es nestrīdos ka pč valstīm nav spēcīgakie sastāvi, bet tas nenozīmē ka tas nav panākums tajā kautko vinēt. Neaizmirsti ka arī mums trūkst spēlētāji no nhl. Nu un, ka izvālēja? tagad ir jātmet ar roku? Spriežot pēc tā, kā spēlē mūsu u18 un u20, mūsu hokejam ir nākotne.

Link to comment
Share on other sites

Es vispār uzskatu ja nav medaļas tur nav nekāda panākuma, nu lab izmocījām to krieviju ja man arī patika atzīstos, bet tad es sapratu, tam nav nekādas nozīmes ka mēs viņus vinnējam, paskaiti cik viņi nav mūs vinnejuši!

Link to comment
Share on other sites

Nu malachi... SUper naijsiks :) vairakumaa esam 2trie labaakie :) rezultatiivakajos playoros arii esam TOP 3 :) 6speles guuti 18 varti :) Ok ielaisti 19.. Paradijaam ka mums ir raxturs, bezcerigaaa situacijaa tomer sanjemamies un paradijaam raxturu... Pietruka daudzi lideri,bet tagad nakamajam gadam jabuut veixmiigam..Paldies par emocijaam puishiem,... Tikai pret Slovenjiem bijaam,taadi nekaadi,parejaas speles spelejam ar visiem kaa lidzigs ar lidzigu vai pat labaaaki bijaam :)

Link to comment
Share on other sites

Njizhivijs pazinjo par karjeras beigaam LATVIJAS IZLASEEE.... :(

Lai jau nestrebj karstu,50/50 viss tas paziņojums,tāpat spēlēs vēl RD gadu un tad arī sagribēsies izlasē uzkapāt,par ko gan es būtu ļoti priecīgs,jo cīnītājs ir uz urrā! :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da kaut ko jau jaraxta ir... :) Esmu pat vairak nekaa droshs,ka LOKO neko daudz vairak par to ko DINAMO vinjam varetu piedavaat,nedabuuus :) Njemot veraa ka vinjam labi ja shis vai nakamais bus pedejais gads,tad uzspelet RD vinsh nelaidis garam... Ak dievs :) OZO un KAŽA DINAMO RĪGA :) Rrr.. :) skaidrs ka OZO speletu 1majaa mainjaa ar CIBULI un KAŽA 2trajā ar Reķi :) Uhhh..... Vēl kādu daugaviņu/// Ivananānu kaa komadas policistu un let`s go :)

Vai taD PEC 3 ALIEM pasapnjot nevar? :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu pat vairak nekaa droshs,ka LOKO neko daudz vairak par to ko DINAMO vinjam varetu piedavaat,nedabuuus :)

esmu pat vairāk nekā drošs, ka tev iekšā ir vairāk kā 3 ali. ~_~ Piebildīšu tik to, ka Skrastiņš Loko aizsardzībai ir vajadzīgs vairāk nekā Skrastiņam Loko. Es saprotu, ka Tu hokeju skaties un seko līdzi, bet to visu, acīmredzot, Tu dari pilnīgā komatā- sapņojot. Bieži Tevi nekādi nespēju izprast. :)

Link to comment
Share on other sites

esmu pat vairāk nekā drošs, ka tev iekšā ir vairāk kā 3 ali. ~_~ Piebildīšu tik to, ka Skrastiņš Loko aizsardzībai ir vajadzīgs vairāk nekā Skrastiņam Loko. Es saprotu, ka Tu hokeju skaties un seko līdzi, bet to visu, acīmredzot, Tu dari pilnīgā komatā- sapņojot. Bieži Tevi nekādi nespēju izprast. :)

tad kad raxtiju bija 3,5ali... :) Taa kaa tu mani esi atkodis :ph34r:

nee nu jaa LOKO vajag labu aizsargu bet loko tak spelee ar tiriem uzbrukoshiem aizsargiem...Vnk Skrastinja tirgus vertibu esam arii mes spejigi samaxaat,tapec domaju ka vinsh vairak dotu priekshroku RD... Bet tad jau maniiis,vel jau nav izsleegts,ka paliks NHL..

Lab ko nu tur vairs :) Paga a LOko treneris nomainijaas>?

Nu ko Shodien Chehiem janjem Amiishi bez problemam un domaju ka Vacieshiem nav izredzhu pret Zviedriem..

Bet nu ritaa esmu vairak nekaa droshs ka KANADA sitiiis KRIEVUS...Uhh saldais ediens... :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...