Jump to content
GIGN Forum

Tu Smeekjee ?


FuTuR1sTiC
 Share

  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no, no, no!!!! smoking kills

tu parteicies - smoking skills...

lulkeju visu, kas rada dumus... godigi sakot - a man po par to.

PS kad jus nomirsiet, jus edis tarpi un smies - a es ka iebalzameets sagaidisu pasaules galu un pie manis atnaks jezulins (ar drediem un kombineta garaa halataa, kas buus baltaa, dzeltenaa, zaljaa un sarkanaa kraasaa (tiem kas veel nesaprata - ar uzrakstu JAMAICA uz muguras un LEGALIZE NOW uz vedera) un mes kopaa skatisiem uz citplanetiesu no planetas XZ5 uzbrukumu musu zemitei (visi zin ka apokalipse bus cilvekveidigu androaiidu apvienosanas galaktikaa klejojosham starplaneetu teroristu bandaam) un kopaa uzpipeesim.

Kadel es busu tiesi tas, kas sito visu pieredzes - tadel, ka visi zin, ka jezus ir esteets - vins tusejas tikai ar taarpu nesagrauztiem viriniem.

Edited by ojaars
Link to comment
Share on other sites

f/M tavi posti jau ir paari visiem vai ne ? ienaac tikai lai pateiktu ka 2/3 no tiem kas te kko raksta ir pilniigi daunji un vinju teksti ir debiili un truli! Am i right ? Well ofcourse ! f/M PAPA, PRO !!? smiliez.de_2090.gif

ljauj uzmineet , tu esi taa aste kas uzmana katru manu replaiju vai poustu ? w00t.gif

vai arii tev tik tieshaam gribaas kaut kaadaa meeraa bojaat manu dziivi ?

p.s. man ir 2 personiigaas astes ( darek & ordinary ) naughty.gif

Edited by fragMachine
Link to comment
Share on other sites

new_rofl.gif

atradaas veel viens dzehkinsh, par kuru es angleni zinu aptuveni 17.83 reizes labaak. forshi buutu parunaat ar cilveeku, kursh neprot pateikt taadas fraazes kaa "tu esi" vai "atbrauc"

emmz... (happy.gif) citaadi gan topiks paleenaam velk uz dirsu (yeah, i know i'm not helping it)

Link to comment
Share on other sites

new_rofl.gif

atradaas veel viens dzehkinsh, par kuru es angleni zinu aptuveni 17.83 reizes labaak. forshi buutu parunaat ar cilveeku, kursh neprot pateikt taadas fraazes kaa "tu esi" vai "atbrauc"

emmz... (happy.gif) citaadi gan topiks paleenaam velk uz dirsu (yeah, i know i'm not helping it)

esmu patiesi prieciigs , ka esi anglju valodu apguvis labaak par maniim,

lai gan zinu , ka man veel viss tik priekshaa

runaajot par "my mate" , atvaino , bet tie ir vaardi ko man apkaart bish tauta lieto

nevaru saprast kur , bij mana lielaa kljuuda , lai gan , you was right !

neesmu nekaads English literaats , bucha tev uz vaiga , un balso par partiju , kas legalizees weed pa visam driiz , ne !

neveeleejies piesieties , bet ieveeroju magjisko skaitli 17 reizes labaak, lai cik laba buutu mana gramatika , par kuru tu no shii manis sviestainaa ieraksta nemaz nevari izspriest , atvino , bet I fucking do not suck in English , too !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...