Jump to content
GIGN Forum

Nodirsam Ojaaru


ojaars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

beidziet spamot un atgriezieties pie topika temas...

PS sis man tiko uzrakstija, ka es esot ielicis raksta ielicis parak daudz emociju - nu ko darit, drusku nonemsim nost...

PPS nu pidins - jau piekto rindu ar emocijam nonemu, nee - sim veel par daudz esot

smiliez.de_82.gifsmiliez.de_750.gifsmiliez.de_265.gifsmiliez.de_207.giflove02.gifgigi.gifbaby.gifsmiliez.de_82.giffist.giflaughing7.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_2318.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_2040.gifsmiliez.de_1830.gifsmiliez.de_1608.gifsmiliez.de_1591.gif2handed.gifsorcerer.gif

Link to comment
Share on other sites

augstaakstaavoshais posts man izraisiija veseliigus smieklus. Lai nu kursh noraadiitu ojaaram par praata nepilniibu. Es vienkaarshi nevaru smile.gif f/m tev nav pat maza beerna suuda lieluma priekshstata par to cik neiedomaajami drausmiigi maza nieciiba praata spozhumaa tu esi saliidzinot ar ojaaru (vai ar jebkuru citu kas nav stulbenis). Un tu man vari ticeet, jo es juus abus pusliidz zinu un mani spriedumi vienmeer ir pareizi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tu ojaar laikam eis tas mazais ojaarinsh vai arii ooraals nevis ojaars!taaka ojaar pis no shejienis un peace man dry.gifsmiliez.de_2428.gif
forshi ka ir iespeejams kautko taadu vispaar uzrakstiit peec m/f un macho postiem. vai nu dzheks meegjina staadiit konkurenci pinkijam vai arii kaada puse shii foruma apmekleetaaju pedeja laikaa ir sazverejushies pret un meegjina mani nosmiidinat liidz naavei happy.gif
Link to comment
Share on other sites

nu tu ojaar laikam eis tas mazais ojaarinsh vai arii ooraals nevis ojaars!taaka ojaar pis no shejienis un peace man dry.gifsmiliez.de_2428.gif
forshi ka ir iespeejams kautko taadu vispaar uzrakstiit peec m/f un macho postiem. vai nu dzheks meegjina staadiit konkurenci pinkijam vai arii kaada puse shii foruma apmekleetaaju pedeja laikaa ir sazverejushies pret un meegjina mani nosmiidinat liidz naavei happy.gif

laikam viniem tas nav izdevies jo tu neesi beigts!

Link to comment
Share on other sites

ui, grenadieri, nedirs, tu vispaar esi mr.cukurs 2k5 aka salduminsh. un atmars ar tu esi - kaarteejais dirsaa liideejinsh - vieglas smilits tev tur (__o__)

p.s. o pilveris labaakais !

Link to comment
Share on other sites

oi. vispaariigi destruktiivs un personiibu marginaali anihileejoshs koments. grenadieri, tev tagad vieniigaa izeja noshauties.

smiliez.de_2125.gif

interesanti gan, cik ilgi veel pinkijam uzbrauciens à la "dirsaa liideejs" liksies aktuaals?..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...