Jump to content
GIGN Forum

Par Pelēm.


ader
 Share

Recommended Posts

:D

p.s. lieku piecīti, ka netā ir pilns ar testveidīgajiem un diskusijām šādām.

es pasūtiju mx518. :) redzēs kā būs, zinu, ka jāpierod ..

tu cs vai tad vispār nēesi spelējis, pieņemu, ka ne ar mx518?

pamēģināšu kaut ko pameklēt... bet, nu ja kāds zin, tad posto.

minority, tātad.. kura tavuprāt ir ērtāka, protams, ja esi turējis viņas abas rokā?!

Edited by ader
Link to comment
Share on other sites

Zini, neviens cits, bet tikai tu pats varēsi pateikt cik ērta tev viņa būs. Vienu brīdi sēdēju uz MX518 un, godīgi, man patika. Ļoti ērta, ļoti ērta.

Deathadder tik un tā labāk patīk, bet nu.. vēlreiz - izmēģini veikalā pats. :)

EDIT : Deadalive, hehe. ;)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

zini, man ir šitāda pele, un tiešām ir baigi ērta. vismaz nav nekādas diodes vai kkā tāda. ērti lietojama un plus arī var ātri un ērti nomainīt dpi. un arī netam ir ērta, malā ir pogas, kurām var mainīt opcijas. man ir uzstādīts uz "back" un "forward". iesaku. nav nekādu pretenziju. :);) ja kas tā ms 3.0 pele ir baigais klucis un nemaz nav parocīga. a tā mx518 arī ir gara un arī augsta. tā mana ieteiktā būstu vislabākā un arī ir pieņemama cena. :)

Edited by gudrais
Link to comment
Share on other sites

Nu Man personīgi patīk Razord DeathAdder tīri jauka pelīte forši šaut un ir ērta bet vienīgais mīnus tā pele ir prieks labročiem tikaj.... :whistling: bet ja tu prasi no tām 2 pelēm, kura ir labāka, tad noteikti, kad mx518 bet ko te daudz prasīt vienkārši aizej uz veikalu un paņem peli kura tev iekrīt acīs un viss.

Link to comment
Share on other sites

Mx518 ir vnk dievishkiiga pele, prieks kam vajag kaut ko jaunu izgudrot, ja ir shada pele, esmu pircis citas krutas geimeru peles ar domu, kad taas ir labakas, bet vinmer pardevis vinjas atpakal un paturejis mx518, ta nu jau kaadus 2 gadus laikam esmu loti apmierinaats ar savu pirkumu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

mx518 salīdzinoši ar G5 ir tas pats, kas pirkt tirgū Converse botes" ^_^

lūdzu izskaidro man to zemenes salīdzinājumu.... Pēc zemenes salīdzinājuma sanāk, ka mx518 (kas ir tikai vecāks modelis, kuram nav regulējami svariņi un cita krāsa) ir lētā gala padjobka. idioti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...