Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Gejs?


ojaars
 Share

Recommended Posts

Cik es saprotu esmu nonaacis mazaakumaa un jums saacies bara instinkc !!!

Psihologs es neesmu un pat ne tuvu tam, vienkaarshi ir lietas, ko zinu

Par mashiinu - man ne1 ar to nav jaaziimeejas, kur nu veel kaut kaadiem virtuaalie m, nezinaamiem cilveekiem - dhaa !! Un subjekc tika piemineets tamdeelj, lai pastaastiitu, ka es vairs nepaarvietotjos ar riteni tik daudz kaa agraak !

2 macho: nu vecais - man liekas, ka Tu pats ljoti labi saproti, ka mani x3m un PC bija tikai varianti ko cilveex var dariit, jo lai uzskaitiitu visus buutu vajadziigs ljooti daudz laika un vietas !

2 ojaar: ar Tevi es man liekas vispaar vairs nerunaashu, jo Tu esi ljooooti liidziigs Pinky peec bazara, kad vinjam kaads [piemeeram es] uzbrauc, uzdiir.sh vai aizvaino - nu kaa pret sienu viss ko es saku, taa kaa man jaasaak domaat vai tik Tu neesi vinjam liidziigs raxturaa un uzvediibaa ????

un "ojaarinj"...vienkaarshi zheel Tevi beerns !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

juus esat vnk apdolbiita tauta.

Dr.Pian, kuce, atkal man ar tev jaarunaa. kaapeec man vajadzeetu uztraukties par i-neta identitaati ?(un vispaar nafig man taada - man ir laba identitaate dziivee, laikam tev nee) Un atkal es varu pateikt, ka tu esi stulbs, thats all. iesaalies !

Link to comment
Share on other sites

Tas ir indikators tam, ka viņš ar tevi ir gatavs ieiet dziļākā attiecību gultnē...

naughty.gif

grenadieri tu esi to4 diivains!!! varbuut mekleesi katraa vaardaa kkaadu sakaru ar seksu??? man liekas, ka tev vajag ar ojaaru satuseet, jums buus par ko parunaat, jo esat abi liidziigi smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

kaapeec man vajadzeetu uztraukties par i-neta identitaati??

vot vot, ko juus esat pieseejushies uz niku?? ja juus ieraugat kaadu ar niku "smukais" tad 99% ka vinsh ir kkads idiots , kuram visa dziive ir virtuaalaa dziive

Edited by jurisss
Link to comment
Share on other sites

kaapeec man vajadzeetu uztraukties par i-neta identitaati ?(un vispaar nafig man taada - man ir laba identitaate dziivee, laikam tev nee)

nu es nesaku, ka tev ir jaauztraucaas, es saku tieshi preteejo. Neuztraucies. Bet laikam tev to nesaprast.

Un vispaar es gribeeju pateikt, ja juus neuztrauc, ko mees te rakstam, kaapeec juus te ar mums siikajiem vispaar diskuteejat. Laikam jau aizvainojaam sad.gif.

Nju piedodiet sad.gif

Mees taksh varam buut draugi smile.gif

p.s. biju shokeets, uzzinot, ka o515 (tas dzheks raksta 1337, vai vinjsh nav ideaals) nav psihologjijas doktors sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Varbuut man jaauztaisia topics - CS 4 Fags ???

un tad vot buus jautriiba, kaa visi mani nolix smile.gifbiggrin.gifbiggrin.gifsmiliez.de_2469.gif

un kaa jau teicu sheit man patiik papostot, jo var pasmieties par Ojaaru un vinjam liidziigiem, taa teikt C vitamiina kraajumus papildinu, kas tiek nodzerti un nopiipeeti naughty.gif12.gif

Link to comment
Share on other sites

BEIDZOT pieregjistreejos - no citas IP smile.gifsmile.gif vareeshu neanoniimi posteet laugh.gifcool2.gif

P.S. Ojaara jaunskungs !!! Izskaidrojiet luudzu !!!!! man neintelektuaalajai radiibai KATRU sveshvaardu savaa textaa - un bez vaardniicas, tad varbuut saaxhu domaat, ka Tev ir lielaax smadzenju potenciaals, nekaa manam sunim !

Man patiik ka beidzot atnaaca pinky braalis un beidzot man noradija uz manas internet identitates projekciju manaas realaas dzives traumaas. Vismaz beidzot ir kads, kas norada uz web veidotas virtualas interakcijas nepilnigo iespeju interpreteet un uz tiem faktoriem, kas determinee sadas heterogenas - realajaa sabiedriibaa nepieskaitaamas identitaates rasanos. malacis, lielais braali, tu ne tikai muus veero, bet arii spej kontroleet...

vel gribetos piebilst, ka pasnepietiekami identitates konstruejosie faktori rada mani daleji konfliktu starp manu butibu, manu uztveri pret sevi, un manu uztveri par jusu uztveri par mani. Butiba, o lielais braali, labi ka tu beidzot izklastiji, ka problema ir tajaa, ka man nav velosipeeda.

Braali - tu, pinkija tresa, visuredzosaa acs, patiesibas zikurats, patiesibas pamatpostulats, homogenais dieva patiesibas paudeej - no si briza tu esi mans elks...

Edited by o515
Link to comment
Share on other sites

lol! Tu tiesam nesaproti - respekt.

Tu man piesienies par divam lietam, kuras isti tu nevari nekadigi argumentet:

mans mazais smadzenu potencials - argumentacija - tu netici, ka kads varetu zinat tik daudz svesvardu smile.gif

otrs - mans vecums - jo visi cilveki, kas ir jaunaki - ir stulbi...

tev argumentacija tiesam neklibo un viss tiesam ir ok

otrs - tu nelielies ar savu masinu un dzivesstilu - ir ok. Tu tiesam neuzsver savu ekonomisko novietojumu ekonomiskaja sabiedribas stratifikacija. Sai tavai lielibai pamataa, cik noprotu, ir apzina, ka mes visi esam bomzi... (izlaidisim faktu, ka man nav jalavas nakti pie brala kompja, lai ieliktu postu) ... vienvardsakot tu loti augstu (cik noprotu - neadekvati, ka jau visu ko tu pasaki un dari) pats verte savu statusu un ar to saistito prestizhu...

atkartosos - ir ok - tas tiesam ir augsts prestizs: nopirkt masinu un dzivot ar brali viena istabaa. Ja, ka noprotu, tev tava vecumaa nav arii darba vai ari ir fizisks darbs (vairumam man pazistamo cilveku ir garigs darbs, kura jaizmanto intelekts), kas laikam norada, ka tev masinu ir nopirkusi senci vai ari tu vienkarsi izmanto sencu masinu. Ta ka Jus ar brali dzivojat vienaa istabaa (ja arii nedzivojat, tad jums abiem ir tikai viens dators), tad jusu ekonomiskais stavoklis nevaretu but diezko spozs - no taa secinaajums - masina nav krutaakaa un jaunaakaa...

un tagad pasaki - ar ko tu lielies - ar nespeju argumentet, ar letu masinu, ar sencu mazo dzivokliti, vai ar to, ka savaa vecumaa veel neko neesi sasniedzis???

es laikam isti nesaprotu smile.gif

PS man patiik, ka tu arii sak aizsargajoties apcelt pinky - ta tureet

Edited by ojaars
Link to comment
Share on other sites

Ojaar - runaat Tu maaki, to esmu sapratis - orators uz goda !

Jaa - savos 19 veel pagaidaam maacos dienas nodaljaa, bet naakoshgad ieshu uz 3. kursa vakarniekiem, tad arii normaali straadaashu, mashiinu man papus uz 18 gadiem uzdavinjaajam, vinja nu galiigi nav shroc - Toyota Celica, dziivoju es pie maates, bet ne ar brachku 1aa istabaa, kompis mums ir 1, tachu ar to pietiek, vairaak un galiigi nevajag !

Tas laiakm bija tas, ko Tu gribeeji dzirdeet !!!

Ne1 es par bomzi neuzskatu un tas nav manaas interesees, jo es ne juus paziistu, ne zinu.

un Ojaar - tas, ka Tu te noziimeesies, ka zini nu monstraa sveshvaardu ir pizdjosh, es arii diezgan daudz zinu, bet nafig man vinjus te izmantot, ja to pashu es varu pateikt normaalaa latvieshu valodaa. Tas ir lieki, plus, dadzi, varbuut, arii Tevis teikto taadeelj neizprot !

Visbeidzot - zakaljibalji - nu cik var dir.st ???

Link to comment
Share on other sites

es jau neutraucos... gudriniek, pasaki kas ir 1337 ? blink.gif

nomainiiju avataru (atkal) uz lidojosu govi. smiliez.de_2428.gif

shis pousts pats par sevi pieraada cik ljoti tu par to neuztraucies mainot avataru jau otro reizi peec shii topika izveidoshanas.

nez kam tu grasies iestaastiit ka neuztraucies. Skaidri redzams ka nav "it's cool" wink.gif

un pasaki godiigi - cik ilgi veel uztrauksies vai cilveeki domaa ka esi gejs vai nee. Tev pirmais vispaar posts shinii topikaa liekas nopietns? Kaadreiz esi speejis pasmieties par sevi? Tev tieshaam liekas ka izlasot to sviestu kaads saaks apsveert tavu orientaaciju? (es domaaju nopietni... nevis vienkaarshi kjikjinot "hehe nu vareetu buut") Tas ir vienkaarshi smiekliigi, kaa tu te ciitiigi aizstaavies un saki ka neesi gejs un asi apliec visus kas runaa kaut ko preteeju (pat neieskatiidamies vai tas ir joks vai nee) + maini avatarus + visiem staasti, ka neuztraucies un ka "it's cool".... KAM OOOON!

Link to comment
Share on other sites

vienkarshi liekas strange, vismaz man, shaadi tavi apgalvojumi, un ieteikumi labaak pavadiit briivo laiku araa. jo redzot cik tu prasmiigi izmanto saiisinaajumus kaa "ne1" u.c., ka arii ieveerojot drukas kljuudas tavaa tekstaa, kuras norada visticamaak uz to, ka tu maaki rakstiit pietiekami aatri, lai pielaistu taas kljuudas, rodas pretrunas ar tavu izteikto viedokli par labaakaam briiva laika pavadiishanas iespeejaam. iisti taa nevaretu pateikt, ka tu tieshaam pieturies pie saviem apgalvojumiem, jo taas "kljuudas" un saiisinajumi tomer paraada to, ka laiku pie datora tu pakavee pietiekami daudz, lai to vareetu saliidzinaat ar to pashu ilgstoshu cs speleeshanu. galu galaa, nav iisti svariigi, ko tu dari to ilgo laiku pie datora, jo taapat tas nav veseliigi. un shaubos, ka saiisinajumi tika apguuti rakstot kaadu kursa darbu vai referaatu.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka esmu pavadiijis diezgan daudz laika pie PC, bet nu ne jau raujot beztolkas zpeeliites, driizaak mekleeju infu vai seedeeju forumos SPAMojot vai ariidzan uzzinot ko jaunu, jaa protams - arii speeliites kaadreiz uzspeeleeju - pa ljaunu jau nenaak bik utaas parubiit smile.gif

Bet saproti mani pareizi - aatri raxtii iemaacaas raxtot daudz, jo daudz referatu smile.gif

un es censhos cilveekus uzaicintaat nodarboties ar X3M, lai vinji saprastu, ka ir arii kaut kas cic iznjemot PC, lai tak pameegjina atklaat sevii kaadu citu talantu.

Pashaliak X3M es esmu nomainiijis ar nepaartrauktu tuseeshanu un es zinu, ka tas = bad, tachu - ko padariisi - studiju gadi = jaaizbauda !

P.S. piedodiet par gramatiskajaam kljuudaam, jau 4ais alinjsh tiek dzerc [es tagad nelielos un savaadaaki nemeegjinu celt savu sabiedriibas statusu, kaa tas vareetu likties Ojaaram, kaut gan peec manaam domaam, alkohols ir vainu pastiprinosh apstaaklis un tas tikai pazemina manu veertiibu citu aciis !

Link to comment
Share on other sites

grenadieri tu esi to4 diivains!!! varbuut mekleesi katraa vaardaa kkaadu sakaru ar seksu??? man liekas, ka tev vajag ar ojaaru satuseet, jums buus par ko parunaat, jo esat abi liidziigi smiliez.de_2125.gif

Hmmm... Es laikam kaut ko palaidu garām, kamēr mežā lasīju granātas...

Vai tu man, lūdzu, neparādītu to, konkrēto vietu, kur es pieminu SEKSU??? Es laikam kaut ko nesaprotu, bet vai gadījumā TEV nav mazliet samaitāta psihe? Visur jau nav jāmeklē (jā, tieši TU to darīji) kaut kādi zemūdens akmeņi, seksuālu mājienu veidā...

Geez, mūsdienu jaunatne...

P.S. Es laikam zinu, kam tavas smadzenes ir līdzīgas. Trīsgalvainajam Rēzeknes purvu monstram.

Kādā veidā līdzīgas?

Tās neeksistē.

smiliez.de_2125.gif

Edited by Grenadieris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...