Jump to content
GIGN Forum

Masinas Simulators.


WMP
 Share

Recommended Posts

Neviena spēle no minētajām, nav simulators.

Pastāstīšu sīkāk par spēli, ko spēlēju es.

Tu esi čalis, kurš kārto eksāmenu un blakus sēžu eksaminators - tātad instruktors. Tev ir jābrauc pa noteiktu maršrutu, kuru Tev stāsta instruktors un jāievēro visi ceļu satiksmes noteikumi. Ātrumu var kontrolēt, pie stop zīmēm jāapstājās, jāpalaiž gājēji, jāizmanto spoguļi un pat jāskatās uz atpakaļ. Pretējā gadījumā tiek piešķirti soda punkti. Var braukt gan ar mašīnu, gan moci. Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas viss notiek Anglijā un braukšana notiek pa ceļa kreiso pusi, bet pie tā var diez gan ātri pierast.

Vot tas ir simulators!

Link to comment
Share on other sites

Pastāstīšu sīkāk par spēli, ko spēlēju es.

Tu esi čalis, kurš kārto eksāmenu un blakus sēžu eksaminators - tātad instruktors. Tev ir jābrauc pa noteiktu maršrutu, kuru Tev stāsta instruktors un jāievēro visi ceļu satiksmes noteikumi. Ātrumu var kontrolēt, pie stop zīmēm jāapstājās, jāpalaiž gājēji, jāizmanto spoguļi un pat jāskatās uz atpakaļ. Pretējā gadījumā tiek piešķirti soda punkti. Var braukt gan ar mašīnu, gan moci. Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas viss notiek Anglijā un braukšana notiek pa ceļa kreiso pusi, bet pie tā var diez gan ātri pierast.

Vot tas ir simulators!

kā tad sauc šo brīnumu?

Link to comment
Share on other sites

:)

demonoidā ir, tikko sāku vilkt! Tur ir vairākas versijas, es velku 3d Driving School Europe Edition, cerams, ka tajā varēs braukt pa labo pusi :P Kad novilksies tad es uzlikšu viņu uz yy lai tiek arī tiem, kam nav acc @ demonoid.

edit: Lūdzu, atradu komentos linku uz rapidšāri, neesmu gan testējis vai viss strādā, ja ir kādi gļuki tad mani lūdzu neapsaukāt. http://rapidshare.com/files/67429297/3d_driving.rar

Edited by BaskuSeperatists
Link to comment
Share on other sites

:P Kad novilksies tad es uzlikšu viņu uz yy lai tiek arī tiem, kam nav acc @ demonoid.

edit: Lūdzu, atradu komentos linku uz rapidšāri, neesmu gan testējis vai viss strādā, ja ir kādi gļuki tad mani lūdzu neapsaukāt. http://rapidshare.com/files/67429297/3d_driving.rar

ceresim ,gaidisim.. Blin gribas atrast to geimu ko n0r3k pateica...

Link to comment
Share on other sites

Cerēju šeit atrast informāciju par kādu slimnīcu māsiņu simulātoru, kur špricē pensionārus, mazgā komā guļošus cilvēkus (uzlauztā versijā pieaugušiem - vari arī pārgulēt) un sacenšas ar citām māsiņām "pīļu" nešanas sacensībās, bet nekā :/ Izrādās runa ir par mašīnām. Ek, dižā latviešu valoda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...