Jump to content
GIGN Forum

Atrodiet 1 Atšķirību


kept
 Share

Recommended Posts

ja es būtu pacenties..tad nevarētu tik viegli pamanīt..tas viss ir..~1min...pat mazāk..trīs reizes copy -> paste..nedaudz izsmērēts un viss..

un starpcitu, bildē neesmu es :P

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

A ko tad man teikt? Es to nemaz neteicu pirmajā psotā, jo man nebija doma izrādīt savas PS spējas bet gan ideju... un ja tu viņu neuztvēri, tad ta vairak nav mana problēma, un ja tu te ienāci tikai lai pakašķēties, tad vari droši iet ārā no šī topika! :fsckinsad:

<_<

vēlviens gudrītis...

pateikšu arī visiem pārējiem, kuri līdzīgi izteiksies! varat nepūlēties kaut ko krutu ierakstīt, man tak vienalga! :) Zem vārda "radoši" nenozīmē ka vienmēr obligāti jābūt saistītam ar PS spējām..bet tā nav mana problēma :P Man jums nekas nav jāpierāda

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Un, jā, par tavu mākslas darbu labāk paklusēšu.

tā bija ironija :P

nu paklusē, paklusē, jo man tāpat tavs viedoklis neinteresē, man tas ir tikpat svarīgi cik 13 skudras skudru pūznī, vari to pastāstīt kādam kaķim vai sunim, vai jebkam citam :)

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

;/ bet nevaru to atšķirību atrast!

XD2

nu ir tā, ka pirmajā, augšējaā bildē viņš sēž uz pagales, bet otrajā uz tukša gaisa

p.s. Rapper^, thnx

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

P L Z D I E

Un tu takaa buutu tas pieaugushais?

Es nesaprotu kaa dazhi indiviidi no teksta var izlobiit kaada vecumu un tad ar paarlieciibu teikt: "siikajiem jau nevajag zinaat" Iemaaci man, peec pilniigi normaala teksta, kur cilveeks tev uzbrauc tu uzreiz pingparapum nosaki, ka vinsh ir siikais! Kaut kaads izredzeetais vai kas tamliidziigs esi?

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu kaa dazhi indiviidi no teksta var izlobiit kaada vecumu un tad ar paarlieciibu teikt: "siikajiem jau nevajag zinaat" Iemaaci man, peec pilniigi normaala teksta, kur cilveeks tev uzbrauc tu uzreiz pingparapum nosaki, ka vinsh ir siikais! Kaut kaads izredzeetais vai kas tamliidziigs esi?

nu man vienalga, bet bezjēgā parasti dirš kaut kādi pamuļķi, kuri caur internetu jūtas ūber kruti tēvaiņi, bet dzīvē ir nulles...so, man tiešām neinteresē kas ir šie nīkuļi kuri gudri dirš :) Un, tāpat, man tev nekas nav japaskaidro, pēc kā es ko spreižu.

edit: varbūt varētu palūgt aizvērt šo topiku? jo besī ka te lien visādi īgnie dirsēji!

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...