Jump to content
GIGN Forum

Krievijas Invāzija


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest mobit
Tomēr Maskavas vēstnieks ANO Vitālijs Čurkins šo prasību noraidīja, paziņojot, ka Krievijas spēki Dienvidosetijā īstenojot "pilnīgi likumīgu" miera uzturēšanas operāciju.

Man vienīgajam šis atgādina Latvijas situāciju pagātnē ? Krievijas puse dara visu pilnīgi likumīgi, arī LR okupācija bija pilnīgi likumīga

Link to comment
Share on other sites

Tas ir ekonomiskais karš. Cīņa par Krievijas un ASV(Gruzija ir amerikāņu, Sorosa sponsorēta)ietekmes zonu saglabāšanu. Tur blakus Kaspijas jura, kuras piekrastē(un ari juras šelfā)ir milzīgi gāzes un naftas krājumi. Eiropa jau 5 gadus cenšas atbrīvoties no energoatkarības - Krievijas.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Diezgan debīli tie Krievu hakeri, cik var lauzt citu valstu serverus / lapas. Hakeri ir viens no gudrākajiem sabiedrības slāņiem, bet vai tiešām Krievijā tie ir tik stūlbi, vai tie ir valdības algoti? Kaut vai tie paši uzbrukumi Igaunijai pagājušo gad un uzbrukumi Baltijai šogad..

Link to comment
Share on other sites

Es domaju ka ASV nonestu Krievus kā mazos, bet par karu gan negribētu. :kngt:

Tas par visām ātombumbām ir bullšits, Krievijai ir tik daudz ieroču, ka pat pēdējās skudras viņi varētu iznīdēt!

Tas, ka tagad ir tā PRET atombumbu šits, kurš izšķaida bumbu, kad viņa uzlido ir normāli, bet kur rādīja, ka Krievija iznīcināja pēdējās atomenes, īstenībā nesen uzraka vienu parastu pagrabu, kur atrada 17 atomenes!

Padomājiet vai ASV varētu stāties pretī RUS, ja RUS vēl kādas 1000 tādas ir?

Un vispār par ASV te nav runas, Krievija vienkārši parāda savu militāro spēku čakarējot Gruziju, šodien vai vakar viņi nobombīja galvaspilsētu! Un pats galvenais ir tas, ka visiem ir pohuj uz to, neviens neko nedara, jo zina, ja kaut ko darīs, tad Krievijai nepatiks, Krievija atslēgs gāzes padeves lielajām valstīm un uzreiz ir dirsā!

Kreivija ir liela, pati varenākā, viņai ir viss un tāpēc arī neviens neko nesaka! Visiem ir pohuj!

Galvenais ir novēlēt gruzīņiem turēties stingri!!! :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

stila, nupat skatijos vacu zinas, kur neilgi pec gruzijas valdibas pazinojuma par to, ka vini atvelkot militaras vienibas no kaujas zonas, vacu korespondenti noveroja to ka uz kaujas zonu aizsuta lielu skaitu papildspeku :)

laikam jau gruzini ari nav tik tiri ka gribetos ticet

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

hmm,kad vakar vecākiem pateicu par šo, viņi sāka smieties, un teikt ka gruzīņi ir vainīgi, jo tur Gruzija it kā grib sadalīties kaut kādas divās daļās, un Gruzijas tā stiprā puse esot kaut kādu ciemu galīgi no zemes virsmas noslaucījusi un tie vārgie esot prasījuši palīdzību krieviem, kas viņiem protams ir idzevīgi, tādēļ viņi tagad tur arī uzbrūk, un iznāk ka gruzīņi ir vainīgi, nevis krievi ;)

Link to comment
Share on other sites

;)

Apskaties uz savu avataru un padomā vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: man jau ir pofig kas tur notiek, tik ilgi kamēr tas neskar mūs, lai jau viņi tur tiek galā, vnk pateicu to ko man vecāki teica, es par šito nemaz neinteresējos ;)

Perfekts piemērs, kāds ir latvieša domāšanas veids. :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tagad ir tā PRET atombumbu šits, kurš izšķaida bumbu, kad viņa uzlido ir normāli, bet kur rādīja, ka Krievija iznīcināja pēdējās atomenes, īstenībā nesen uzraka vienu parastu pagrabu, kur atrada 17 atomenes!

Padomājiet vai ASV varētu stāties pretī RUS, ja RUS vēl kādas 1000 tādas ir?

TAs ka Krievijai ir daudz ieroču tanku un vēl visādu izdzimumu zin visi. Bet vai tu atceries Kura valsts izdomāja un testēja atombumbas? Ja ASV atsauks savus Spēkus uz Gruziju ( kas starpcitu nav nemaz tik tālu) vai pat daļu no tiem kas tagad atrodas Afganistānā un Irākā, tad Krievijai nekas neatliks kā piekāpties. Starpcitu nav vajadzības no atombumbām ja ir citi labi ieroči, ka Termo bāriskās bumbas un šī mazulīte kas ir aptuveni autobusa lielumā (tālāk es neskaidrošu).

Edited by k34ups
Link to comment
Share on other sites

Tu domā, ka krieviem nav atomieroču etc. stuff? Ja amerikāņi iesaistīsies, tad krievi nekur neatkāpsies, bet vēl trakāk sāks karot. Jo redz, tā ir viņu darīšana, Gruzija uzbrūk nabaga civiliedzīvotājiem (kuri lielākā daļa ir Krievijas pilsoņi) un jeņķi aizstāv ļaunos gruzīnus. Un, nedod Dievs, kāds nometīs kaut ko lielu. Tas būs sākums trešajam, pēdējam, pasaules karam. Jēga no tavām autobusu raķetēm nav liela, jo viņu var pārtvert, pirms viņa ir sasniegusi zemi. Un tici man, krievu gaisa aizsardzības sistēmai nav ne vainas.

Ukraina solās būs 2. Gruzija, jo esot piegādājusi ieročus un citādi palīdzējusi (lasīt: viņiem ir dabasgāze).

Jācer, ka visu spēs atrisināt mierīgā sarunu ceļā. Lai gan pēc vakardienas ANO sanāksmes noskatīšanās tā nelikās. Tā arī Krievijas pārstāvis nesniedza atbildi uz jautājumu par to, vai viņi vēlas gāzt Gruzijas prezidentu.

Propaganda Krievijas televīzijā vienkārši spārda. Vienus un tos pašus sižetus rāda caurām dienām. Līķus uz ielām un māju gruvešos arī rāda, ko jeņķu iebrukumā Irākā kabeļtelevīzijā redzēt nevarējat.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...