Jump to content
GIGN Forum

Up.


Recommended Posts

Vienvārd sakot nesavaldīgs,nervoz cilvēks.

Es pasaku savu viedokli , par šo cilvēku un domāju ka galvenajiem tas būtu jāzin!

vo vo uzmet kadu demo vai screen kur vinsh ir teicis kadu lam vardu es gign csdm ar visiem nikiem speleju ilgak neka pats KlumpaHLTV un vienmer kad esmu bijis ieksha neesmu redzejis ka vinsh butu kadu sliktu vardu pateicis uz citiem speletajiem taka no manas puses (+1)KlumpaHLTV laba

Link to comment
Share on other sites

zinu ka nevaru rakstīt bet no manas puses trekns rec!

Un tas par to ka viņš sēž specos,jums nav pohuj ? Man piem poh,spēlē vai sēž specos,galvenais ka serverī ir admins,tā nav ?

p.s. tgt nemeklējat statos mani,es spēlēju ar pavisam savādāku niku :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ticiet, vai nē, bet ko jūs par viņu domātu, viņš ir tieši tas, kuru satieku csdmā katru reizi spēlējot :)

Viņš uzklausa, saprot un esmu labās domās par viņu.

Nezinu cik te ir jēga gudri spriedelēt- jāskatās reālā situācija @ CSDM.

Teiksim tā - pēc manām domām vinš nav problēma, bet risinājums.

Pilnīgi atbalstu, nepiš citu domas, vai kā lielākā daļa seko bara instinktam un viens otram piekrīt :)

GL.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka tu nekā nesaproti un neesi admins, tāpēc arī tev ir pohuj.

Kad kāds admins sēž spectator'os, es viņam uzticos un domāju, ka pretējā komandā spēlējošie vienkārši ir skilloti spēlētāji, nevis čīteri, bet kad izrādās, ka admins, kas bija spectatoros nemaz nevēro situāciju serverī ir pavisam bēdīgi, ka ir nospēlētas pārdesmit minūtes pret un ar čīteriem.

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka šim muļķim tiesības vispār nahrenizēt vajadzētu. Pēc viņa izdarībām, tepat forumā, var spriest, ka gluži draugos ar pelēkajām šūniņām viņš nav. Pēdējās dienas esmu uz pāris minūtēm iegājis paspēlēt, un arī tur šitais brīnumbērns uzdarbojas - beztēmā kaut ko ļerkšķēja pa mikrafonu savā pusaugu gailēna balstiņā. Anyway dēļ online time nevajadzētu mūlāpiem tiesības dalīt. Tad jau labāk viņa vietā paņemt 3 citus džekus, kuriem ar domāšanu viss būs kārtībā.

Bet tomer man ir acc un tapec tu vari iet nahoj no shis sadalas kur parasti memberi nevar rakstit 29.gif

NAHOJ vajadzētu sūtīt viņu pašu. Pārlasot jebkuru no viņa postiem ir saprotams, kāds daunis viņš ir.

EDIT:

Nabadzinam sap sirds ,ka man ir acc .( jutu tev lidz .(
Najs. Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

domaajams peec izlasiitajiem vaardiem @forums, neveeleetos redzeet neko taadu @pub, kur nu veel csdm!

bet kaa pret adminu serveros nav suudziibu, buus ok.. tikai gan nezinu vai spees noveerteet to kas tiek dots, jo buutiibaa lai speeleetu _ savam/citu/meitenes/omes.... priekam nav iipashas vajadziibas peec acc, ja nu vieniigi veelies kaadam ko pieraadiit, vai vienkaarshi esi zadrots kam tik tieshaam lauzh smadzenes kaads debiilais plkst. o3.oo ar aim botu :ermm:

bet domaajams ka neesi no tiem cilveekiem kas speeleet saaktu no o3.oo

neesmu tevi maniijusi taadaa laikaa @csdm, parasti cilveeki liidziigi tev uzturaas serverii maximus liidz o2.oo, ja nu vieniigi speele aiziet, tad liidz o3.3o, bet ne veelaak..

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Alise:

img_1220335742_0.jpg

Klumpa:

Tev ir jākļūst nedaudz mierīgākam un prātīgākam. Es redzu, ka cilvēki, kas ar tevi tā biežāk spēlē, tevi atbalsta, taču tāpat kā daudziem citiem šeit, arī man liekas, ka tev xm komandas izsniegšana beigsies ar kaut ko līdzīgu šim

Esmu pret xm izsniegšanu šim jaunēklim, jo viņš mainīs kartes , rakstot tās ar lieliem burtiem, kas nozīmē, ka visi dzims respawn'os, kas besij pus serverim.

Tā kā sākas skola, es tev ieteiktu vairāk pievērsties tai ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...