Jump to content
GIGN Forum

Wcg 2008


overmind
 Share

Recommended Posts

Hmm, cik internetā pameklēju, palasiju sapratu ka tas vairs nenotiks jaukajā Reval Hotel Latvia, bet gan Elik? ( :fsckinsad: )

Palasiju šo te un palika nedaudz skumji. Nebūs ne lielās zāles skatītājiem, ne priekšnesumu ne kā. Skarbi...

Nevarēju atrast kad tad viņš īsti notiks, lv.worldcybergames.com arī neiet.

Pagājušogad bija 18-19 augusts, ja šogad ar ap to datumu, tad jau itkā būtu jābūt announcotam.

Mož kāds kautko vairāk uzracis un var pastāstīt?

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu tā domā? Biju jau uzrakstījis izsmeļošu atbildi, kāpēc onlaina turnīrā nespēlētu ar vēhā, bet tad sapratu, ka uzzināt tavus argumentus būtu, manuprāt, samērā jautri. :)

Tas not fear mani nogalināja.

Link to comment
Share on other sites

eliks nemaz nav cienīgs turnīriem. Tur ir apgrauztas austiņas. PRETĪGI! Aptaukotas tastatūras un ar alu nolieti galdi.Jā, un uz galdiem nav vietas paliknim. Un tās telpas tur ir tik mazas. Varu iedomāties kā spiedīsies simtiem taukainu, sviedrainu suffixveidīgo radot iespaidīgu skatu. Un pats galvenais ir tas, ka tur puse piedzersies jau pašā turnīra sākumā. Bet labāk jau lai tas notiek tajā pašā elikā, nevis onlainā. Ja Latvijā, onlainā notiktu starptautiska mēroga counter-strike turnīrs. Tad varu iedomāties, cik daudz čīteru būs, ja jau gopgeimā katrā otrajā komandā var atrast vienu kvadrātgalvu.

Link to comment
Share on other sites

tieši tā dēļ (elika) es nemaz uz wcg.fifa neiešu šogad..

Tjipa skaitos ~labāko 15niekā fifā, bet pohuj par šito pasākumu, visu dienu smirdīgā klubā starp urļikiem pavadīt, visu laiku ar vienu aci skatoties uz savu somu - ka tik kāds narkašs nenopizdī..

Tā nav spēle.

Link to comment
Share on other sites

Es gan iešu un spēlēšu ( :muahaha: ) Nu un ka austiņas sapistas bet soundu dzirdēt var ideāli, klavām nekas nekaiš + galdi ir normāli bet biškin saspiesti jo patiešām kad pēdējo reizi biju es esmu kreilis un traucējām spēlēt cw viens otram ;[ + Nu labi tur smird kājas bet nu pox to paciest vēl var + tur karstums bet kafe tomēr arī tur ir tākā katramkluba,m ir savi - un +

+ Kad ELIKS bija full es ta spēlēju uz galda uzliku mob SE K800i un aizgaju nopirkt padzert neviens nenopizdīja tākā nedirs ja nezini :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tjipa skaitos ~labāko 15niekā fifā, bet pohuj par šito pasākumu, visu dienu smirdīgā klubā starp urļikiem pavadīt, visu laiku ar vienu aci skatoties uz savu somu - ka tik kāds narkašs nenopizdī..

Tā nav spēle.

ieliec klēpī :thumbsdown: :thumbsdown: :superlol::slap: :slap: :slap:

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Tu maldies. Ja notiek WCG onlaina kvalifikācija, tad viņa notiek stīmotos serveros un ar stīma accounta reģistrēšanu. Tieši tāpat kā ESWC, ASUS un daudzu citu onlaina kvalifikācijas.

p.s Tas bija tas ko gribēju pateikt jau pirmajā postā, bet izdomāju, ka interesantāk būtu dzirdēt jūsu argumentus un, kāda velna pēc, jūs to pielīdzinat kaut kādam gotgeimam?

Link to comment
Share on other sites

Karoč smird. Nebūs vairs tā atmosfēra kas bija pagājušogad, kad gandrīz vai dzīvoju tur.

Aizej paēd nāc atpakaļ. Ieslīdi krēslā lupī kādu spēli, gaidot savu kārtu, kādu uzvari, pēctam tevi sakauj kāds vietējais gosu, piesēdies pie kāda pc, sarunā ar kādu spēli un kapā. Beigās (vai tas bija sākumā?) paskaties uz beibju priekšnesumu.. āāāāāāāāāāīj ;( Vairs nemaz nav nekāda vēlme to wcg apmeklēt..

Un visp kas tas par gotgame.. lol, baigais organizators, pagājušogad vismaz bij samsung, nezvai šogad gg atļausies pat visiem krekliņus uztaisīt..

Hāābļē. Atceros vienreiz vienu prikolu. Braucu Tramvajā galīgā hlamā un man bija wcg krekliņš virsū, pienāca kautkāds 12gadīgs sīkais un prasija vai es esmu kautkāds organizators (jā lol esmu organizators galīgā hlamā kas slīd ar savu dūdu uz mājām), pateicu ka esmu un šamējais man prasija vai pa blatu nevar sarunāt ka viņš ar čītiem AHAHAHAH, baigi iespiedzos smieklos un teicu lai maksā ragā. Kautko sazinko vēl tur runājām un tad iekāpa mans bieds kontrolieris un tā arī nedabuju izrunāties ar mazo čīteri. ^^,

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: ) Nu un ka austiņas sapistas bet soundu dzirdēt var ideāli, klavām nekas nekaiš + galdi ir normāli bet biškin saspiesti jo patiešām kad pēdējo reizi biju es esmu kreilis un traucējām spēlēt cw viens otram ;[ + Nu labi tur smird kājas bet nu pox to paciest vēl var + tur karstums bet kafe tomēr arī tur ir tākā katramkluba,m ir savi - un +

+ Kad ELIKS bija full es ta spēlēju uz galda uzliku mob SE K800i un aizgaju nopirkt padzert neviens nenopizdīja tākā nedirs ja nezini :thumbsup:

Tad jau tu esi kāds 11gadīgs urla.

Pēc kā secinu?

1. Tu spēlē ar Elik'a austiņām cs - pat Fifas spēlētāji bieži ņem savas austiņas līdzi (par ko es smagi vienmēr ierēcu)

2.Tavu mobīlo nepizdī. Droši vien Tev ir tāds cietumnieka purns, ka prosta respekts džekiem.

Eliks smird.

Visi tie kompji, visas tās austiņas, visa tā saspiestība, visa tā atmosfēra.

WCG bija kaut kas augstāks, bet tagad tas paliks par pliku lan turnīru ar neskaitāmiem urlām saspiestā huiņā, prosta huiņas uzvarētājs brauc uz WCG finālu.

Anyway, vismaz FIFā jau nu čist var taisīt Online Atlasi - daudzi visādi pro (man ar daži zināmi) nemaz negrasās piedalīties WCG, tikai tāpēc ka dahuja tālu jābrauc - so nav vērts celties 4.00 lai atbrauktu uz Eliku uzspēlēt fifu ar urļikiem, kas izmanto pilnīgi visus spēles gļukus.

Vienīgi Andruxa (tjipa labākais latvijas fifas spēlētājs) spēlē cienījami un maksimāli bez spēles gļukiem.

Pārējie visi spēlē pēc tendences - kas vairāk saspaidīs gļukus - tas vinēs.

overmind - :10cm:

tāda rēka :D

lai gan pirms ~4-5gadiem es ar vienam pacanam aptuveni piesējos par to wcg kreklu, tjipa vai viņš ir organizētajs.

Edited by mucho
Link to comment
Share on other sites

Latvietis un top 15 fifa spēlētājs? :) Atklājies!

Neatklāšanās=pārlielīšanās

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

daRek,ir arī steam čīti,@ GX pirms kāda laika uzķēra tādu ''Milkman'',respektīvi viņš izmantoja steam čītus,GX to vēl tgt nebūtu atklājuši,ja viņu nebūtu nobanojuši kkādā tur steam-gathered webaa par cheetiem.

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

zem steam ir par 99% mazak 4iteri un ar ip nomainisanu lai bans nonjemtos neies krastaa

Un wcg @ Elik...

Uzskatu ka Elikaa var taisit LAN turnirus bet wcg ir kautkas vairak kaa vienkars lan turnirs :ermm:

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...