Jump to content
GIGN Forum

Mans Kakjis


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Shodien biju spiests aizvest savu miiljo kakji iemidzinaat...

Ja kaadam interesee lasiet taalaak(tas buus rauduliigs staasts , bet kaadam man ir tas jaaizstaasta un seit iespeejams buus cilveeki kas mani sapratiis)...

Vinju dabuujaam pirms septinjiem gadiem, vinjsh bija shausmiigi vaaajsh jo bija peedeejais kakjeens metienaa, man vinja palika zjeel un es vinju panjeemu maajaas... visi maajinieki ceela skandaalu bet beigu beigaas ljaava patureet, pirmaas 6 dienas vinjsh needa jo neprata, tajaa laikaa vareeju vinju nolikt sev uz plaukstas un vinjsh aiznjeema tikai pusi no taas, no saakuma baroju vinju ar pipetiiti un siltu pienu, peec 2 nedeeljaam vinjsh jau eeda pats, var teikt ka es vinju izglaabu. Vinjsh bija nedabiski mazs un kad nesu vinju iemidzinaat(7 gadi kakjim) vinjsh izskataas kaa pusgadu vecs kakjeens, vinjsh bija ruds tapeec nosaucu vinju par ruudi, kad dusmojos uz vinju saucu par ruudolfu.

vinjsh bija paaraak mazs lai laistu vinju araa - tureejaam vinju visu laiku maajaas, tikai reiz kad vinjam bija 4 gadi un maajaas piedzeeries paarnaaca pateevs vinjsh vinju izmeta uz ielas - 3 dienas es vinju mekleeju un raudaaju, beigaas seetnieks vinju atraada un atnesa mums, visu sho laiku vinjsh bija seedeejis pagraba luukaa aiz resteem, vinjsh bija shausmiigi novajejis un es atkal raudaaju jo domaaju ka vinjsh nomirs, tachu atkal par vinju ruupeejos un vinjsh atlaba...

Veelaak es un mamma paarvaacaamies uz teiku un panjeemaam vinju liidz, pagaaja veel 3 gadi un viss bija kaartiibaa, tad mees bijaam spiesti izvaakties un es paarbraucu uz vecmiilgraavi dziivot(pirms 2 nedeeljaam), mamma aizbrauca uz juurmalu un es dziivoju ar teevoci...pirms divaam dienaam teevocis pateica ka negrib kopt kakji un teica lai liidz shodienai(13 datums) vinja te nebuutu, es luudzu mammu lai panjem pie sevis bet vinja dziivo pie draugiem un nevareeju vinju panjemt tapeec vaijadzeeja iemidzinaat, neviens no draugiem vinju negribeeja un patversmee atteicaas njemt jo viss esot parpildiits... pirms 2 stundaam es aizgaaju uz vetkliiniku un aiznesu vinju tur(bij tur ar draugu), es vinju samiiljoju , paprasiiju piedoshanu par visaam paarestiibaam ko kaadreiz esmu nodariijis vinjam un atdevu veterinaaram... nespeeju notureeties un saaku raudaat izskreeju araa un tur pat pie atlantijas ar draugu seedeejaam pusstundu un abi raudaajaam un piipeejaam, bija shausmiigi suudiigi - saap sirds(arii tagad kad rakstu), juutu ka gribu raudaat bet asaras nenaak...suudiigi...nezinu vai shodien ieshu maajaas , laikam visu nakti dzershu, tagad seezju klubaa un rakstu sho - piedodiet ka uzmaacos ar savaam probleemaam bet ceru ka sapratiisiet...

rakstiet ko gribat, es te laikam taapat ilgi nenaakshu bet gribeeju tikai publiski pateikt

" ES LJOTI MIILEEJU UN MIILEESHU SAVU KAķI!"

:raudu:

7 gadi kopaa ar vinju bija kas daudz labaaks par draudziibu - parastu draudziibu , ja man liktu izveeleeties starp kaadu klasesbiedru un kakji es izveeleetos otro, tikai reti kursh cilveeks man bija tik miiljsh ka shis mazais dziivniecinjsh...

veelreiz sorry par spamu bet taa nu sanaaca - izkratiiju sirdi te...

ceru ka sapratiisiet

P.S. rakstu no smirdosha kluba ar debiilu klavu un luudzu nenjemt veeraa kljuudas jo asaras aizmiglo acis un shim tekstam aizgaaja 42 minuutes, tuuliit bigsies laiks un ieshu dzert tachu es allazj atcereeshos savu kakji...

juutos pie visa vainiigs un domaaju ka esmu slikts saimnieks...

zjeel ka taa sanaaca....

Link to comment
Share on other sites

izsaku dzilju liidzjuutiibu, patieshaam ljoti skumjsh staasts, tas teevocis gan ir baigaa maita evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Njaa, tocha zheel. Man man gan kaki bija jaaatstaaj pieskatiit vienai tantei kamer, mees bijaam Amerikaa, a taa kuce vinju nomushija un aizbrauca dziivot uz riigu.

Es raudaaju ilgi, jo man vinjsh bija kaa otrs labaakais draugs, kads jutos suudiigi, vinjsh pienaaca man klaat un saaka glauzties.

Tocha zheel tava kakjiisha sad.gif

Link to comment
Share on other sites

es arii saaku raudaat... crying.gif Tas ir nezeeliigi... man arii ir ruds kachiitis un es vinju arii looti looti miilu... Nezinu kas buutu ja ar vinju k-kas notiktu...

Es arii buutu panjeemusi kachiiti pie sevis... Tieshaam...liels fui taviem "draugiem" mad.gif

Es tieshaam juutu tev liidzi! Turies!

Link to comment
Share on other sites

Mhm es ar domaju ka vareja atrast vietu kur kakjis varetu padzivot, kaut vai atrast jaunus saimniekus.

Manam sunim ir 15 gadi un vinja pa sho laiku ir pazudusi kadas 3(visas reizes uz diezgan ilgu laiku ka jau vairs necerejam atrast). bet tomer visu laiku apstaklu sakritibas delj vinja atradaas. 1 reizi vinju notrieca mashiina. 1 reizi nokjera sunju kjeraji kad bija pamukusi no siksnas. 1 reizi kads ljaundaris bija nokjeris un iebazis kautkada darza buudaa kur mistiska veida tieshi paris dienas pec tam gajam garam ar draugu un vinju atradaam. Deekains sunis. Delj vinja arii nepiekjeros dziivniekiem jo tomeer vinjiem visiem muuzhsh ir daudz iisaaks par musejo. Laigan 4 klasee dikti pardzivoju par savu zhurku no nokoda tas pats suns >_>

Link to comment
Share on other sites

baac ... es arii apraudaajos crying.gif skumji ....

liels fui tiem draugiem kas nevareeja panjemt pie sevis... bet es iisti nesapratu vai tad pac par kakjiiti neruupeejies ja jau teevocis teica ka negrib kakji kopt... eh whatever...

izsaku liidzjuutiibu... un peec manaam domaam tu neesi ne pie kaa vainiigs, galu galaa tu tomeer vinju izglaabi un paliidzeeji kaa vien vareeji...

hmm kad mans papagailiitis vai kanaarijputninjsh ( psc es pat neaceros kas vinjsh bija.. ) nomira.. arii raudaaju, tas gan bija baigi sen un jaanjem veeraa ka vinjsh nemaz tik ilgi nebija man... kaadas 3 ned tikai ... taa arii iisti vispaar nesapratu kas par lietu bija kaapeec nomira... visaadi izmeegjinaajaamies izpaliidzeet... nu un taa mees aprakaam vinju aiz maajas, un taa es tajaa dienaa sasoliijos katru dienu iet pie vinja ... bet nu laikam nikaa nesanaaca ...

kakjis man arii kaadreiz bija ( tagad laikam vinjam kaadi 8 gadi ) bet vinjsh kkur nozuda... kad aizbraucu uz vaaciju vinjsh palika pie manas mammas braalja ... njemot veeraa to ka vinjsh ir slims tad vinjsh to kakji es nezinu kur nobaaza, laikam pie kaadas vecenes dziivo veel ( es ceru!!! ) pirmstam gan kakjis bij daudz reizes pazudis bet vienmeer atradies .. eh siaamietis... pietruukst man vinjsh gan..

starpcitu, vinjsh nokoda radlera kaamiiti .. un radleris kaamiiti izmeta miskastee confused.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

jaapiekriit.... kas tev tie par draugiem dry.gif Ne man te vieta, ne man gjimenei patiktu (nu ok maasai patiktu) bet es vinju panjemtu bez probleemaam (ok ar probleemaam bet par to pofig). Ljaunaakajaa gadiijumaa iedotu kaadam draugam (kas vispaar nebuutu ljaunaakais gadiijums)..... nu fak. Skumji un stulbi sad.gif buutu es zinaajis....

tieshaam zheel tevis.....

meegjini rast mierinaajumu kaut kur. Pudele nebuutu tas labaakais variants.... iekjeries kaadaa meitenee, saac lasiit labu graamatu, saac njemties ar kaukaadu fotoshopu vai maaciities kaadu programmeeshanas valodu vai vienkaarshi reekjini visus matemaatikas uzdevumus kas tev maajaa..... jo vienkaarshi seerot ilgi un dikti neatmaksaajas.... kaut kur ierokoties un noveershot savu uzmaniibu viss notiks vieglaak... gribaas teikt ka shaados momentos draugi paliidz... bet ja jau vinji tev pat kakji uz briitinju nevareeja panjemt, vai dabuut cilveeku kursh to var.... tad ko vinji vispaar var....

Un nevaino sevi tajaa ka vinju vajadzeeja nest iemidzinaat. Labaak paslavee sevi ka par vinju ruupeejies, tajaa vienaa reizee mekleeji un kopi. Lai cik tas skumji nebuutu viss skaistais kaadreiz beidzas...

a teevocim pasaki ka vinsh ir triispadsmitdeenulleemmvienpadsmitgaapieci peeviensdeechetrierrpieci

p.s.

nu 13d0m|11g5 P1d4r5

p.p.s.

ja vajag vinjam veltiit dziesmu (teevocim) es ar lielaako prieku tev aizsuutiishu Devildriver ar Die (And Die Now)

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Jв, tas ir пoti liels mоnuss - pieнerties dzоvniekiem. Ar tiem kopв ir labi, bet jвatcerвs, ka ir пoti skumji, kad tie aiziet...vairвk jыtu pieнerрanos suтiem, mans suns jau 10 gadus nodzоvojis, un viтр tвds vвjiтр ar slimu vairogdziedzeri, bet пoti mопр. Negribзtu, lai viтs nomirtu. Bet, kad tas notiks, рaubos, ka тemрu jaunu suni (vai vispвr dzоvnieku), jo pie tiem pвrвk pierod un ir grыti рнirties. Bet esmu kategхriski pret dzоvnieku iemidzinврanu, ja nu vienоgi рis dzоvnieks jau vairs nevar normвli dzоvot...

Link to comment
Share on other sites

Draugi nepiekaa nav vainiigi...vinji ljoti gribeeja vinju panjemt bet vinjiem neljaava un bija vairaakas idejas ka vareetu atstaat kaadaa pagrabaa un katru dienu piestaigaat un kopt , bet es pateicu ka tas buus tas pats ka pamest vinju, jo vinjsh bez cilveekiem nevar un vinjsh arii no citiem cilveekiem baidaas un kozj...

tas arii bija galvenais iemesls kapee es labaak izskiiros par iemidzinaashanu, un teevocis mosh arii nav maita bet uzklausiit citu domas neprot - tas toch...

viens fakts ko aizmirsu piemineet - vinjsh pateica ka es nedriikstu nekur peec skolas tuseet un jaabrauc uzreiz maajaas lai iztiiriitu vinja kastiiti un pabarotu - vinjsh teica ka pats neko netaisaas dariit un tapee tas jaadara man...

nu un es jau kauko pateicu bet vinjsh jau neklausiijaas un beidzaas ar to ka man vineu dienu nebija laika uzreiz peec skolas aizbraukt jo bija speele un es vinjam noriita vairaak ediena iedevu ta4u vakaraa teevocis bija ljoti dusmiigs un pateica ka pariit lai tas kakjis te vairs nebuutu sad.gif

un paldies visiem par izteikto liidzjuutiibu - man tas ljoti paliidzeeja thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā man arī bija pazīstama viena tante un viņai bija mazs sunītis vārdā Džude.

Tā tante bija ļoti mīļa pret to sunīti un ļoti rūpējās par to, bet viņa bija ļoti slima un bezspēcīga. Tante par viņu vislaik rūpējās un cienīja to sunīti un tā tas sunītis pie viņas nodzīvoja 15 gadus. Beigās sunīts nomira un tante bija ļoti bēdīga un veselus 3 mēnešus neko nedarija ( nu ēda dzēra nu paši tak ziniet) beigās mēs ar Omi ieteicām viņai jaunu suni, bet viņa negribēja un vainoja sevi, ka atkal nomirs vai kas cits notiks. Katru reizi mēs ieteicām viņai un nopirka mazu melnu jaunu pūdelīti kuru sauc Šerija un viņa tagad ir ļoti laimīga un priecīga par to sunīti, bet viņa arī mīl veco suni tapēc katru dienu gāja pie viņa kapiņa. Žēl tās tantes laba tante un ļoti mīļa.

Tā viņa dzīvo katru dienu ejot pie kapa, jo labākais suns ir nekas cits kā labālais suns. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas tev tie par draugiem?!?! ----> ........ Kas tev tas pa tēvoci, kaut kāds ****

Stāsts tiešām skumš, varu iedomāties, kā tu jūties, jo es uzzaugu ar suni kopā, kurš nomira, kad gāju kādā 4 vai 5 klasē, mums suns bija 5 vai 6 gadus, es arī tad raudāju....

Link to comment
Share on other sites

Daudzi teica, ka dzivniekam pārāk pieķeras - piekrītu, jo tas ir līdzīgi kāds mīļš cilvēks nomirst, piemēram, vecmāmiņa!

Kad nomira Frīda, suns, kas mums bija, mamma arī bija ļoti bēdīga, jo tas bija viņas suns, un kad tētis piedāvāja jaunu, tādu pašu viņa negribēja, jo pārāk bija pieķērusies tam sunim! huh.gif Viņa vēl tagad negrib sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...