Jump to content
GIGN Forum

Kurš Grib Būt Miljonārs?


Gordon
 Share

Recommended Posts

Guest TradeMAAK

Labi, vēl labāk bija kad viena vecene ņēma papildiespēju pirmajā jautājumā, kurš skanēja apmēram šādi "Kāds simbols uz ceļazīmēm apzīmē, ka būs kafejnīca" atbildes "Krūze, dakšiņa ar nazi, un vēl kaut kas". Un otrajā jautājumā viņa izkrita, jo pateica, ka Baltijas Ceļs ir lielākā cilvēku veidotā būve. Lūk, to es saucu par uber-autismu. Turklāt viņai bija augstākā izglītība...

Link to comment
Share on other sites

Nē, labāks bija, kad skatījos vakar, vecenei arī kaut kāds jautājums, pēc skaita neatceros kurš..... Jautājums skan šādi: "Kāda ir lielākā lieta, ko cilvēks ar savām rokām uzcēlis", vai kaut kā tā..... Atbildes : "Baltijas ceļš", "Lielais Ķīnas mūris" un vēl tie 2 varianti, veceni ilgi domāja un paņēma "Baltijas ceļš"! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

...Un otrajā jautājumā viņa izkrita, jo pateica, ka Baltijas Ceļs ir lielākā cilvēku veidotā būve. Lūk, to es saucu par uber-autismu. Turklāt viņai bija augstākā izglītība...

Nē, labāks bija, kad skatījos vakar, vecenei arī kaut kāds jautājums, pēc skaita neatceros kurš..... Jautājums skan šādi: "Kāda ir lielākā lieta, ko cilvēks ar savām rokām uzcēlis", vai kaut kā tā..... Atbildes : "Baltijas ceļš", "Lielais Ķīnas mūris" un vēl tie 2 varianti, veceni ilgi domāja un paņēma "Baltijas ceļš"! smiliez.de_2551.gif

I_s neliekas ,ka kaut kas sakriit ?

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

nee, visalbaakais bij tda kad es skatiiijoas bij taa kad bij jautajums kas ir lielaka lieta kas ir uz psaaules untaa un bij kjiinas muursi un kaukaada vecnee nevareeja apteikt kas ir baltijas celsh un vinja paetica BALTIJAS CELSH !!!!111 smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

yuu es ar to skatiijos - Tjip vinjai domaashana taada - nuu taa kaa tur ir udzots jautaajums par cilveeku viedotaam leitaam,tad jau tas ir taisiits no cilveekiem un tad atliek tikai baltijas celjsh! dry.gif vinjai bija augstaakaa tur hvz kaada izgliitiiba un pati bija ljoti paarliceinaata par savu atbildi!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...