Jump to content
GIGN Forum

Well I Think Bullshit


neo007700
 Share

Recommended Posts

Ā, jā pēc trešās stadijas zvaigzne nodziest...

300px-Sun_Life.png

zvaigzne nodziest, iekšējās gravitācijas spēks to saspiež pārsimts kilometru diametrā un tad no šī ārkārtīgi milzīgā spiediena rodas supernova.

NOVA, hell yeah.

Link to comment
Share on other sites

līdz es tiku pie ezīša komentam, mentāli jau biju pielādējis revolveri un novietojis pie deniņiem un gandrīz visas cerības bija zudušas. phew. paldies arī nereāli krutajam čalim, vbyueram, macho, hell, pat liels paldies minoritijam par kaut kāda saprāta pazīmju izrādīšanu šajā daunatnes perēklī, kas saucas topiks.

es tagad eju mazgāties, lai mani uz mūžu neaptraipītu šis infantilisms.

p.s. ja kādam nepieleca - šis marasms un visi tie YT klipiņi un citi tamlīdzīgi sacerējumi ir debīls, ar uguni bez žēlastības iznīcināms sūds.

Link to comment
Share on other sites

*Skaļi bļauj* OMFG. Šitam tekstam vajadzētu izveidot speciālu smailiņu, jo(OMFG)... CMON, tu saki PILSĒTAS? Tas nav no sērijas ričards dīīīīns andersons? stargeits?

mdā, kuda mir kaķitsa

Link to comment
Share on other sites

par tām pilsētām īstenībā ducatii ir taisnība, kaut ko viņi tur būvējot gan, tas ir pat ļoti reāli, jo jau tagad ASV ir tūristiem pieejama pazemes pilsēta ieļaujot sevī viesnīcu, veikalus, izklaides iespējas, tur pat dzīvokļus pārdod, pelna arī naudu zem zemes, tur esot kaut kādi ūberdārgi kristāli atrodami, cik nu čalis stāstija, ja sauju ar tādiem izkaļ(retajam tā paveicas), tad mūžu varot nodzīvot bez raizēm. Vispār ja Nibiru ietriecas zemē, kas noteikti nenotiks, diez vai tas, ko līdzēs.

Link to comment
Share on other sites

(...) Kādu dienu, kad rūķi bija pie Sniegbaltītes, viņi izdzirdēja pakava dipoņu. Zirga mugurā rūķi ieraudzīja skaistu jaunekli.

- Tas taču ir princis, - čukstēja zvēri. - Viņš meklē princesi pa malu malām.

Princis nolēca no zirga un piesteidzās pie šķirsta. Viņš lēnām noņēma šķirsta vāku.

- Cik viņa ir daiļa! - princis iesaucās un pieliecies noskūpstīja princesi.

Pēkšņi notrīsēja Sniegbaltītes skropstas. Lūpās iezagās smaids. Viņa atvēra acis.

- Mans princis ir atnācis! - viņa nočukstēja. (...)

p.s no offence, bet ja tu nesaprati ko es ar šo biju domājis...

Izvelciet reiz galvu no dirsas.

p.p.s Es, itkā, samērā maz rakstu forumā, bet šeit es vienkārši nevarēju neierakstīt, kaut arī ņemot vērā cik debīls šis topicks ir.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...